پرواز شبانه در مهرآباد ممنوع می‌شود
۶۴۲۱۷۴
۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۶
۹۶۸۰ 
معاون فنی- عمرانی فرمانداری تهران گفت: در هفته پیش رو برای بررسی نتایج جدی طرح ممنوعیت پروازهای شبانه مهرآباد تهران به غیر از پروازهای امدادی، اورژانسی و سیاسی و همچنین بررسی راهکارهای دیگر کاهش آلودگی صوتی آن، جلسه دیگری را با حضور دو نماینده مجلس و دو عضو شورای شهر تهران برگزار خواهیم کرد.
خبرگزاری ایسنا: معاون فنی- عمرانی فرمانداری تهران گفت: در هفته پیش رو برای بررسی نتایج جدی طرح ممنوعیت پروازهای شبانه مهرآباد تهران به غیر از پروازهای امدادی، اورژانسی و سیاسی و همچنین بررسی راهکارهای دیگر کاهش آلودگی صوتی آن، جلسه دیگری را با حضور دو نماینده مجلس و دو عضو شورای شهر تهران برگزار خواهیم کرد.

به نقل از مرکز ارتباطات شهرداری تهران، غلامحسین آرام، معاون فنی- عمرانی فرمانداری تهران اظهار کرد: در هفته پیش رو برای بررسی نتایج جدی طرح ممنوعیت پروازهای شبانه مهرآباد تهران به غیر از پروازهای امدادی، اورژانسی و سیاسی و همچنین بررسی راهکارهای دیگر کاهش آلودگی صوتی آن، جلسه دیگری را با حضور ۲ نماینده مجلس و ۲ عضو شورای شهر تهران برگزار خواهیم کرد.

وی گفت: در این جلسه مسائلی دیگر مثل نصب دیوار صوتی هم مورد بررسی قرار می‌گیرد.

آرام تصریح کرد: مهم‌ترین اقدام برای کاهش آلودگی صوتی محله‌های اطراف مهرآباد ساماندهی برنامه پروازها و مصوبات مرتبط با آن است.

وی تصریح کرد: قرار شده با شرکت‌هایی که نسبت به تاخیر بیش از اندازه پروازها بی‌توجه هستند و باعث سلب آسایش شهروندان اطراف مهرآباد در نیمه‌های شب می‌شوند، برخورد شده و جرایمی در نظر گرفته شود.

با جدی شدن طرح ممنوعیت پروازی شبانه مهرآباد، میزان آلودگی صوتی محله‌های اطراف این فرودگاه  از ۲۱ آبان ماه تا ۱۴ آذر ماه  از ۷۲ دسیبل  به زیر ۶۵ دسیبل کاهش پیدا کرده است.
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:18 - 1396/09/15
همش حرف،قبلا هم این طرح رو دادن،ولی هیچ وقت عملی نشد،حالا اگه یکی از خودشون اینجا زندگی کنه مشکلات سریعتر حل میشه
Iran, Islamic Republic of
00:53 - 1396/09/16
اگر از اول حریم برای فرودگاه میذاشتن و دور و اطرافش خونه نمیساختن الان مشکلی نبود
Iran, Islamic Republic of
08:27 - 1396/09/16
یک هواپیما پهن پیکر معادل ۱۰۰،۰۰۰ هزار اتومبیل سواری دود می کند و برابر همین مقدار تولید صدا دارد پس چرا مسولین بخاطر سلامتی شهروندان این فرود گاه را تعطیل نمی کنند . مانند فروذگاه قلعه مرغی که الان هم پارک شده و هم محیط بسیار دل انگیز برای تمدد اعصاب شهروندان . بخدا هرچه سریعتر جمش کنند به نفع کشور است .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج