جهانیان: از ستاره‌های گمنام استفاده می‌کنیم!
۶۴۴۲۲۹
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۴
۵۶۳۹
مالک باشگاه نفت تهران گفت: قصد داریم در تیم نفت از ستاره‌های گمنامی استفاده کنیم که حرفه‌ای هستند.
خبرگزاری میزان: حمیدرضا جهانیان در خصوص اینکه آیا حمید درخشان فهرست بازیکنان مازاد و مورد نیازش را به او تحویل داده اظهار داشت: بله، درخشان یک فهرست شش نفره را به ما تحویل داده اما من هنوز این فهرست را ندیدم. منتظر هستم تا درخشان از سفر بیاید و باهم در این خصوص جلسه‌ای بگذاریم تا آن موقع فهرست را ببینم.

وی در پاسخ به این سؤال که قصد دارد در فصل نقل و انتقالات چقدر هزینه کند عنوان کرد: برای خرج کردن سقفی نداریم و هرچقدر که باعث پیشرفت شود خرج می‌کنیم.

مالک باشگاه نفت تهران در پاسخ به این سؤال که آیا قصد دارد بازیکنی میلیاردی و ستاره را در نیم‌فصل جذب کند گفت: ما می‌خواهیم از ستاره‌های گمنامی استفاده کنیم که فوق‌العاده عالی و حرفه‌ای هستند اما باشگاه‌ها به آنها اجازه ندادند که خودشان را نشان دهند.

جهانیان در خصوص اینکه آیا اجازه جدایی به بازیکنی را می‌دهد یا خیر خاطرنشان کرد: هر تقاضایی که در این خصوص به باشگاه بیاید در موردش بحث می‌کنیم اما فعلاً تقاضایی به ما نرسیده. البته این را هم بگویم که کسی را به زور نگه نمی‌داریم و اگر بازیکنی بخواهد برود مشکلی نداریم.

وی در پایان در پاسخ به این سؤال که آیا پروانه باشگاه نفت به نام او صادر شده یا خیر گفت: هنوز این اتفاق رخ نداده تا پروانه هم صادر نشود ما نمی‌توانیم اسپانسر بگیریم در حالیکه چند اسپانسر هم مدنظر داریم.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج