نصرتی: ما شده‌ایم بچه طلاق!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۶۵۰۲۵۵
۰۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۱
۵۴۸۲
مدافع تیم فوتبال نفت تهران گفت: ما بهترین فدراسیون آسیا شده‌ایم و نباید چنین مشکلاتی در لیگ‌مان وجود داشته باشد.
خبرگزاری تسنیم: محمد نصرتی درباره مشکلات باشگاه نفت تهران اظهار داشت: وضعیت‌مان خوب نیست و حواشی پیرامون باشگاه خیلی به تیم آسیب زده است. نتیجه و آمار تیم هم نشان می‌دهد که نتوانستیم عملکرد خیلی خوبی در این فصل داشته باشیم. علت اصلی این موضوع هم بلاتکلیفی است. فصل گذشته مالک باشگاه برای تیم هزینه کرد، اما سند مالکیت باشگاه به نام او نخورد. امسال هم جهانیان آمده و هنوز با اداره کل ورزش و جوانان در کش‌و‌قوس است.

وی درباره اینکه این بلاتکلیفی را چه کسی در تیم ایجاد کرده است، گفت: ما دقیقاً نمی‌دانیم چه کسی مسئولیت خود را به خوبی انجام نمی‌دهد. اداره کل ورزش و جوانان پروانه را صادر و تمدید نمی‌کند و از آن‌طرف هم هیئت واگذاری معلوم نیست چه کاری می‌کند. هنوز به طور قطع نمی‌دانیم چه اتفاقی افتاده و وضعیت فعلاً مشخص نیست. در هر صورت امیدوارم همکاری لازم صورت گیرد تا مشکلات باشگاه برطرف شود.

مدافع تیم نفت در ادامه تصریح کرد: اصل 44 قانون اساسی هم می‌گوید که باید از خصوصی‌سازی حمایت شود، اما الان دود این اتفاقات به چشم ما می‌رود. ما شده‌ایم مانند فرزندی که پدر و مادرش می‌خواهند از هم جدا شوند و بیشترین ضرر می‌کنیم. بی‌نظمی از رأس باشگاه به بازیکنان هم کشیده می‌شود. الان ما هر چقدر هم بخواهیم تمرکز کنیم، نمی‌توانیم. همین مسئله هم باعث می‌شود مانند بازی با سپیدرود در دقایق ابتدایی بازی گل بخوریم. ما توقع داریم هر چه سریع‌تر مشکلات باشگاه‌مان حل شود.

نصرتی در پاسخ به این پرسش که «آیا امکان دارد از این تیم جدا شود یا خیر؟» گفت: نفت تیم ریشه‌داری است و بازیکنان زیادی را به فوتبال کشور تحویل داده و الان هم می‌تواند استعدادهای زیادی را پرورش دهد. خیلی از جوانانی که اکنون فوتبال بازی می‌کنند کارشان را از این تیم شروع کرده‌اند. واقعاً خوب نیست این پتانسیل از دست برود.

وی در ادامه با بیان اینکه تیم نفت بازی خوبی مقابل سپیدرود انجام داده است، درباره حضور آتیلا حجازی در این تیم خاطرنشان کرد: با اینکه برخی از بازیکنان را در این دیدار در اختیار نداشتیم، اما به نظرم عملکرد خوبی از خود نشان دادیم. حجازی هم به خوبی در تیم کار می‌کند و انگیزه زیادی دارد تا موفق شود. کادرهای فنی قبلی (کریمی و درخشان) هم خیلی خوب کار می‌کردند. جهانیان قول مساعد داده است تا هر چه سریع‌تر مشکلات را برطرف کند و ما هم امیدواریم این اتفاق بیفتد.

وی درباره اینکه روز گذشته حمیدرضا جهانیان سه بازیکن نفت را به جرم جاسوسی از تیم کنار گذاشته است و آیا این موضوع صحت دارد، گفت: من در جریان این اتفاقات نیستم و بهتر است از خود جهانیان سؤال کنید.

مدافع نفت تهران در ادامه تصریح کرد: توقع من از ساکت و تاج که متولیان فوتبال کشور هستند این است که به این موضوع ورود و مشکلات را رفع کنند. اکنون اگر نفت از لیگ برتر کنار بکشد دودش به چشم تمام لیگ خواهد رفت. ما بهترین فدراسیون آسیا شدیم و اگر الان AFC بفهمد که چنین مشکلاتی در لیگ‌مان وجود دارد از اینکه این عنوان را به ما داده پشیمان می‌شود.

نصرتی در پاسخ به این پرسش که بازیکنان نفت تاکنون چند درصد از قراردادشان را دریافت کرده‌اند یادآور شد: ما 20 درصد از قراردادمان را اخذ و 10 درصد را هم چک اسفندماه را دریافت کرده‌ایم. بگذارید یک چیز را اینجا بگویم، این‌طور نیست که مشکلات مالی در نفت بیداد کند، شرایط خیلی هم بد نیست، بلاتکلیفی باعث شده تا جهانیان نتواند برای تیم خرج کند. الان وضعیت نفت مانند ماشینی می‌ماند که سندش به نام مالک نخورده به همین دلیل جهانیان هم با اکراه برای تیم خرج می‌کند و احساس می‌کند امکان دارد 10 روز دیگر تیم را از او بگیرند و یا به یک خریدار دیگر واگذار کنند.

وی در پایان در واکنش به این پرسش که تا چه زمانی به فوتبال خود ادامه خواهد داد گفت: تا زمانی که بدنم یاری کند و چند پیشکسوتی که کنارم هستند به من بگویند می‌توانی بازی کنی، بازی خواهم کرد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
استیل رگال_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
بانک کتاب پایتخت_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران باغ بهشت _فوتر
فرش تارنگ_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
کالابرد_فوتر
استیل رگال_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر