ترس گابریل از دادگاه عالی ورزش
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
دکتر استرکی_3
استخدام_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_4
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
دکتر استرکی_2
استخدام_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۶۵۲۸۸۹
۰۷ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۵
۷۹۰۸
چهار روز قبل در همین صفحه توضیحات مفصل مدیر‌برنامه ایرانی فرناندو گابریل هافبک برزیلی سابق پرسپولیس که علیه این باشگاه شکایت کرده و خواستار 102 دلار از باقیمانده مطالباتش هست را منتشر کردیم.
ایران ورزشی: چهار روز قبل در همین صفحه توضیحات مفصل مدیر‌برنامه ایرانی فرناندو گابریل هافبک برزیلی سابق پرسپولیس که علیه این باشگاه شکایت کرده و خواستار 102 دلار از باقیمانده مطالباتش هست را منتشر کردیم. در این توضیحات که شفاف و روشن بود مدیرنامه بازیکن مزبور با شرح جزییات اعلام کرد باشگاه پرسپولیس تمام و کمال طلب این بازیکن را به مدیر برنامه‌هایش پرداخت کرده که این مساله با توجه توافقنامه رسمی این بازیکن قانونی است اما گابریل بنا به دلایلی نامعلوم که احتمالا یکی از آنها مالیات سنگینش باشد قصد ندارد به ایران بیاید و پولش را بگیرد. البته در همان توضیحات مشخص شد گابریل با علم به اینکه اگر به ایران بیاید به خاطر طلبش به این مدیربرنامه و البته مالیات باید یک پولی هم بدهد تا از ایران برود قصد ندارد به ایران بیاید و شکایت کرده تا دوباره از پرسپولیس پول بگیرد!

طی چند روز گذشته گفته شد باشگاه پرسپولیس قصد دارد مطالبات گابریل را پرداخت کرده و پرونده شکایت این بازیکن را ببندد اما این اخبار اصلا درست نیست چرا که پرسپولیس پول این بازیکن را به صورت کامل پرداخت کرده و اگر قصد داشته باشد دوباره پولی به این بازیکن بدهد خودش را زیر سوال می‌برد. در واقع باشگاهی که حق بسیاری از بازیکنان و مربیان خارجی را نمی‌دهد یا خیلی سخت می‌دهد چطور حاضر خواهد شد دوباره به یک بازیکن پول بدهد؟ روز گذشته بعد از اینکه اخباری مبنی بر اینکه باشگاه پرسپولیس قصد دارد 102 هزار دلار به گابریل پرداخت کند هم با خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس هم با مهدی فراهانی مدیر برنامه ایرانی این بازیکن تماس گرفتیم و طبق پیش بینی مشخص شد این خبر صحت ندارد.

فراهانی توضیح داد: «تا آنجا که من می‌دانم آقای گرشاسبی مدارکی را جمع آوری کرده تا از طریق دادگاه عالی ورزش توقف رای را صادر کنند. البته با مدارکی که من به کمیته انضباطی فیفا داده‌ام گابریل قطعا بازنده این پرونده خواهد بود. او خودش هم قبل از شکایت به بردن امیدی نداشت. با این حال من همان مدارکی که برای فیفا فرستادم را برای باشگاه پرسپولیس، خود گابریل و وکیلش هم ایمیل کردم و باشگاه بر اساس این مدارک می‌تواند حقانیتش را ثابت کند.» فراهانی ادامه می‌دهد: «این مدارک شامل سندهای مالی است که بخشی از پول به حساب خود گابریل از طریق یک صرافی در دبی واریز شده و بخشی دیگر در اختیار من است. همچنین توافقنامه سه جانبه‌ای که بین من، گابریل و باشگاه پرسپولیس امضا شده هم جزو این مدارک است. شاید این جزو وظایف من نبود اما به باشگاه کمک کردم و اتفاقا به وکیل برزیلی گابریل هم ایمیل زدم که چنین مدارکی را برای فیفا هم فرستاده‌ایم. من به وکیل برزیلی گابریل گفتم پول را من گرفته‌ام که او گفت می‌دانم اما می‌خواهیم از طریق فیفا حکم دوباره‌ای بگیریم.»
 
مدیر برنامه گابریل می‌گوید: «تمام گفت و گوهایی که بین من و گابریل از طریق واتس آپ رد و بدل شده را آرشیو کرده و دارم که اگر بخواهم پرینت بگیرم چیزی حدود 30-20 صفحه خواهد شد. مثلا یکی از آنها مربوط به 1 نوامبر سال گذشته است. من ده بار به او گفتم بیا پولت را بگیر اما با اینکه می‌دانسته پولش نزد من است به توافقنامه‌مان پشت کرده و دوباره شکایت کرده است.» فراهانی ادامه می‌دهد: «در این توافقنامه سه نفره صراحتا دو جا قید شده پولم را مهدی فراهانی بگیرد و حتی در انتهایش قید شده اگر من پولش را نگیرم بازیکن می‌تواند به فیفا شکایت کند. این خیلی مشخص است که او تخلف کرده.» در واقع اینطور به نظر می‌رسد که گابریل وقتی دیده پولی که مدیر برنامه‌اش از پرسپولیس گرفته را باید به خود او بدهد(به خاطر کارهایی که فراهانی برایش کرده نظیر جریمه و تمدید ویزای همسر و فرزندانش، خرج بیمارستان، هزینه بلیت هواپیما، حق الوکاله، حق ایجنتی و ... ) پیش خودش فکر کرده با شکایت دوباره می‌تواند بیش از 100 هزار دلار از پرسپولیس بگیرد اما بعید است که دستش به جایی برسد. با این حال مشکل بزرگ اینجاست که فیفا تا 2 ژانویه(13 دی ماه) تعطیل است و هیچ خبری از کمیته انضابطی این نهاد نمی‌توان گرفت. همچنین معلوم نیست مدارکی که فراهانی و باشگاه پرسپولیس برای فیفا فرستاده باشند در کمیته انضباطی فیفا ثبت و رویت شده باشد یا خیر.
 
از طرفی گابریل در ایران چیزی حدود 30 تا 35 هزار دلار مالیات بدهکار است و اگر نخواهد به ایران بیاید و پای میز مذاکره با مدیر برنامه‌هایش بنشیند مدیر برنامه او می‌تواند به فرار مالیاتی متهمش کند. طبق گفته مدیر برنامه گابریل شاید باشگاه پرسپولیس قصد دارد این پرونده را به دادگاه عالی ورزش بکشاند که این مساله هم زمانبر هم هزینه‌بر است چرا که تا مشخص شدن قاضی پرونده، رسیدن لوایح اعتراضی و جمع آوری مدارک چیزی حدود 8-7 ماه زمان خواهد برد. البته گابریل هم حتما دوست ندارد این پرونده به دادگاه عالی ورزش برود چرا که با مدارکی که در اختیار باشگاه پرسپولیس و مدیر برنامه‌های اوست باختنش در این پرونده قطعی خواهد بود در این صورت طبق قانون باید 20 هزار دلار هم به طرف برنده بپردازد. پندار خمارلو هم با تاکید بر اینکه باشگاه پرسپولیس هیچ پولی به گابریل پرداخت نخواهد کرد می‌گوید: «مشکل پیش آمده بین این بازیکن و مدیر برنامه‌هایش بوده و باشگاه هم پرونده را به دادگاه عالی ورزش نمی‌برد. سعی می‌کنیم طی هفته آینده با سفر یک روزه به دبی و دیدار با این بازیکن پرونده را ببندیم.» گفتنی است گابریل در حال حاضر در دسته دوم لیگ امارات بازی می‌کند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
تاپ لپتاپ_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی3
تاپ لپتاپ_3
شیرآلات زمانی_3
تاپ لپتاپ_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
تاپ لپتاپ_2
بهمن پور_داخلی2
آف دکور _فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آف دکور _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
شفا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو