بارش برف و مه غلیظ در جاده چالوس
۶۵۸۰۲۳
۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۴
۸۵۶۹ 
فرمانده پلیس راه مازندران گفت که بارندگی همراه با ریزش برف و مه غلیظ در ارتفاعات جاده سخت گذر و برفگیر چالوس - کرج (کندوان ) سبب شد تا حرکت خودروها در این مسیر به کندی انجام گیرد.
خبرگزاری ایرنا: فرمانده پلیس راه مازندران گفت که بارندگی همراه با ریزش برف و مه غلیظ در ارتفاعات جاده سخت گذر و برفگیر چالوس - کرج (کندوان ) سبب شد تا حرکت خودروها در این مسیر به کندی انجام گیرد.

سرهنگ علیرضا قدمی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود:‌ اینک در مناطقی از جاده کندوان بویژه 'ولی آباد' و 'سیاه بیشه ' بارش برف و مه غلیظ گزارش شده که سبب لغزندگی جاده و کاهش افق دید رانندگان شده است.
 
وی از رانندگانی که قصد گذر از این مسیر کوهستانی را دارند خواست علاوه بر همراه داشتن زنجیرچرخ برای پیشگیری از هرگونه حوادث جاده ای به آهستگی رانندگی کنند.
 
اداره کل هواشناسی مازندران نیز پیش از این با انتشار اطلاعیه ای گزارش داد که از اواخر روز شنبه هفته جاری سامانه سرد و بارشی بیشتر مناطق استان را در برخواهد گرفت به گونه ای که ارتفاعات با کاهش محسوس دما و ریزش برف همراه است و این شرایط نامساعد جوی به مدت 48 ساعت آینده در این استان تداوم دارد.
 
از مسیر حدود 160 کیلومتری جاده کرج - چالوس ، حدود 80 کیلومتر آن جزو حوزه جغرافیایی استان مازندران است .
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج