رضا یزدانی همبازی شریفی نیا در «افتاده ها»
۶۵۸۵۷۸
۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۰
۷۱۴۴
پیش از این حضور صادقی، بایگان، عزیزی و اسدی قطعی شده بود
تصویربرداری سریال «افتاده ها» به کارگردانی علیرضا امینی و تهیه کنندگی مجید اوجی این روزها در شیراز در حال انجام است و رضا یزدانی به تازگی به جمع بازیگران این سریال پیوسته است.
بانی فیلم: تصویربرداری سریال «افتاده ها» به کارگردانی علیرضا امینی و تهیه کنندگی مجید اوجی این روزها در شیراز در حال انجام است و رضا یزدانی به تازگی به جمع بازیگران این سریال پیوسته است.
 
رضا یزدانی همبازی شریفی نیا در «افتاده ها» 
 
پیش از این محمد رضا شریفی نیا، علی صادقی و… افسر اسدی و محمود عزیزی به بازیگران سریال «افتاده ها» به کارگردانی علیرضا امینی پیوسته بودند.
 
«افتاده ها» سریال نوروزی شبکه دو سیما به کارگردانی علیرضا امینی و تهیه کنندگی مجید اوجی است که چند روزی است در شیراز کلید خورده و پس از آن قرار است که گروه به کیش بروند.
 
علی صادقی، محمدرضا شریفی نیا، افسانه بایگان، خاطره حاتمی، مریم معصومی، رضا یزدانی، ارسلان قاسمی و علی اوجی، لاله اسکندری، افسر اسدی، مرتضی علی آبادی و محمود عزیزی بازیگران «افتاده ها» هستند.
 
شریفی نیا نیز بازیگردان این مجموعه است و بر اساس طرحی از احسان جوانمرد آماده تولید شده که در تعطیلات نوروز تقدیم بینندگان می شود.
 
در خلاصه داستان این سریال ۱۵ قسمتی که در گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما تهیه شده؛ آمده: «افتاده ها داستان دو برادر است که هر کدام در مسیر علم و ثروت به موفقیت هایی رسیده اند و در ایام نوروز تصمیم می گیرند به داوت یکی از برادرها به صورت زمینی به کیش سفر کنند. در این مسیر…»
 
اوجی پیش از این تهیه کننده سریال هایی چون باغ سرهنگ، نشانی، راز و نیاز و بیقرار بوده است که این روزها بازپخش سریال «باغ سرهنگ» او روی آنتن شبکه آی فیلم است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج