15 درصد جمعیت سوئد، ایرانی هستند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۶۵۹۴۱۹
۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۳
۱۵۹۱۸
سفیر سوئد تاکید کرد:‌ اگر برجام نقض شود، بی‌ثباتی در منطقه را به همراه دارد و سعی کردیم به امریکا نشان دهیم که نقض برجام چه خطای بزرگی خواهد بود.
خبرگزاری ایلنا: هانا سانگلند عصر امروز در نشست بررسی تحولات اروپا و ژئوپلوتیک غرب آسیا گفت: شاهد هستیم که تهدید در قرن بیست و یکم ابعاد مختلف پیدا کرده و متنوع شده است که از جمله تهدیدات مسایل اقلیمی است که سوئد گرم‌تر می‌شود و همچنین آب آشامیدنی و فرسایش خاک نیز می‌تواند خطرآفرین باشد.

۱۵ درصد جمعیت سوئد ایرانی هستند

وی ادامه داد: اهداف سیاست امنیتی ما در سوئد این است که از کارکرد جامعه سوئد محافظت کنیم. این مکانیزم‌ها را تقویت کنیم و پارلمان به عنوان یکی از این ارکان تقویت دیده شده است.

سفیر سوئد در تهران با اشاره به حضور ایرانیان مقیم در سوئد اظهار داشت: ۱۵ درصد جمعیت سوئد ایرانی هستند که میزان قابل توجهی را تشکیل می‌دهد. ما به تجارت جهانی کاملا وابسته هستیم و تعامل کامل با دیگر کشورها داریم.

باید با همکاری و کار مستمر با یکدیگر همکاری داشته باشیم

سانگلند با اشاره به چشم‌انداز سیاست داخلی سوئد تصریح کرد: افرادی که از کشور خود رانده شدند، به عنوان مهاجر پذیرفته شدند که ۶۵ هزار نفر به سوند مهاجرت کردند که اولین آنها از سوریه بودند.

وی در رابطه با صلح و ثبات خاطرنشان کرد: باید با همکاری و کار مستمر با یکدیگر همکاری داشته باشیم. سوئد یک کشور عضو اتحادیه اروپا است و معتقدیم که باید در بخش دموکراسی شرکت کنیم و همکاری توسعه‌ای نقش بسیار کلیدی ایفا می‌کند و همکاری می‌تواند به امنیت و صیانت از دموکراسی کمک کند.

 عضو سیاست‌های عدم اشاعه خشونت هستیم

سفیر سوئد در تهران با بیان اینکه در سوئد قائل به این هستیم که به کشورهای دیگر وابستگی تجاری داشته باشیم و امنیتی را در نظر گیریم که در برگیرنده برای دیگر کشورها هم باشد، ابراز داشت: عضویت ما در شورای امنیت سازمان ملل بیانگر این است که عضو سیاست‌های عدم اشاعه خشونت هستیم.

سانگلند با بیان اینکه سوئد امیال بسیار بلندی برای یک امنیت مشترک دارد که همه باید مشارکت کند و مشارکت با کشورهای عضو ناتو داشتیم، عنوان کرد: برای اینکه تنش را در منطقه خود کاهش دهیم عضویت در سازمان های مالی نقش کلیدی را ایفا می کند.

برای آشتی در سوریه و برگشت همگان به مذاکره سیاسی تلاش می‌کنیم

وی در رابطه با سوریه یادآور شد: سوئد به دنبال این است که به خانم‌ها در فرآیند صلح نقشی داده شود لذا وقتی این نقش داده می‌شود فرآیند صلح پایدارتر خواهد بود و ما پذیرای مهاجرانی هستیم که در این شکل‌گیری کمک کنند.

سفیر سوئد در تهران اضافه کرد: اکنون در شورای امنیت همکاری داریم و برای آشتی بین کشورها و برگشت مذاکره سیاسی و صلح در تلاش هستیم که از جمله آن عدم استفاده از سلاح شیمیایی در سوریه و بحث الحاق کریمه به روسیه از جمله این توجهات است.

روابط تجاری ایران و سوئد رشد داشته است

سانگلند با اشاره به بحث فلسطین بیان کرد: درخصوص فلسطین در سال ۲۰۱۷ شاهد بودیم که اشغالگری فلسطین ادامه یافت و ما به عنوان یکی از محدود کشورهای اروپایی فلسطین را به رسمیت شناخته‌ایم و همچنین در مورد شهرک‌سازی‌ها اخطار دادیم که خطرآفرین خواهد بود.

وی با اشاره به برجام گفت: برجام می‌تواند به گسترش مناسبات و افزایش ارتباط تجاری ایران و سوئد کمک کند. تجارت بین این دو کشور در سال جاری علیرغم همه سختی‌های موجود رشد داشته است.

نقض برجام منطقه را بی‌ثبات می‌کند

این دیپلمات سوئدی با تاکید بر اینکه سوئد علاقه‌مند به صلح و ثبات است، اظهار داشت: حایز اهمیت است که راه‌حل پایدار برای صلح و ثبات پیدا کنیم.

سانگلند با اشاره به تبعات نقض برجام تصریح کرد: اگر برجام نقض شود، بی‌ثباتی در منطقه را به همراه دارد و سعی کردیم به امریکا نشان دهیم که نقض برجام چه خطای بزرگی خواهد بود. اجرای برجام و کمیته مشترک می‌تواند مرحله بعدی باشد اگر امریکا بخواهد از این توافق هسته‌ای خارج شود.

وی در رابطه با پذیرش مهاجرین خاطرنشان کرد: ما ترجیح خاصی مبنی بر نژاد و مذهب در پذیرش مهاجرین نداریم و بیشتر بحث امنیت مهاجرت‌کنندگان را در نظر می‌گیریم. اینکه بتوانند از نظر شغلی تامین شده و همچنین بتوانند به فراگیری زبان سوئدی بپردازد.


برچسب ها:
انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:51 - 1396/10/20
البته کورد هستن
کورد ایرانی
Iran, Islamic Republic of
01:01 - 1396/10/20
یکی از بهترین کشورهای دنیا و پرچمدار ارزشهای امروزی که به زودی توسط اقوام خاورمیانه ای منقرض می شود
Iran, Islamic Republic of
06:06 - 1396/10/20
کاش می شد ماهم جز اون 15 درصد بودیم.الهی آمین
Iran, Islamic Republic of
10:34 - 1396/10/20
ان شاالله پسر منم بتونه بره
Iran, Islamic Republic of
12:10 - 1396/10/20
در مورد دو دوستی که گفتند کاش من و فرزندم جز این 15 درصد بودیم شما هم می‌توانید بروید تو رستوران ها ظرف بشویید و نظافت کنید یا پاک بان بشید
Iran, Islamic Republic of
14:13 - 1396/10/20
خدایا یعنی میشه منم برم..اصلا دیگه دنبال خوشبختی و عشق و کار و هیچی دیگه نیستم ..فقط میخوام برم یه جا دور از این کشور دور از این جارو جنجال های سیاسی ..سرمو بذارم بمیرم.
Iran, Islamic Republic of
15:04 - 1396/10/20
اظهار نظر اون شخصی که میگه اونهایی که رفتن اون طرف در رستوران ها ظرف شویی میکنند ، معلومه اطلاع درستی نداره ولی اگه اینجوری هم باشه ارزش داره که در این کشور زندگی کرد
Iran, Islamic Republic of
15:08 - 1396/10/20
چرا یکی از مسولین اصلی کشور ، از خودش نمیپرسه که چرا خیلی از مردم کشور دوست دارند برن و در اروپا زندگی کنند؟ و سالها سختی مهاجرت را تحمل میکنند؟ آیا همه بی اطلاع و بی بند و بار و وطن فروش و..... بخدا قسم اینجوری نیست
Iran, Islamic Republic of
15:56 - 1396/10/20
قابل توجه انهای که چپ راست توسرافغانی میزنه تحمل دیدن شه تومرغداری ودامداری و...نداره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران باغ بهشت _فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
فرش تارنگ_فوتر
استیل رگال_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
کالابرد_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر