اتلتیکو و سویا به دنبال جذب گلزن ال کلاسیکو
۶۵۹۹۲۱
۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۳
۸۰۴۱
الکس ویدال، روز های پایانی حضورش در بارسا را پشت سر می گذارد و به نظر می رسد که در پنجره زمستانی نقل و انتقالات راهی تیمی دیگر خواهد شد.
ورزش سه: الکس ویدال، روز های پایانی حضورش در بارسا را پشت سر می گذارد و به نظر می رسد که در پنجره زمستانی نقل و انتقالات راهی تیمی دیگر خواهد شد.

سرنوشت دو خرید بارسلونا در سال 2015 به یک مسیر ختم شده است؛ جدایی.
 
اتلتیکو و سویا به دنبال جذب گلزن ال کلاسیکو

آردا توران و ویدال، تابستان 2015 در شرایطی به بارسلونا پیوستند که این باشگاه از خرید بازیکن محروم بود و هر دو 6 ماه به دور از میادین ماندند تا بتوانند فرصت حضور در ترکیب بلوگرانا را پیدا کنند.

حالا و پس از گذشت دو سال و نیم، آردا در آستانه پیوستن به استانبول باشاک شهیر است و ویدال نیز در فهرست خروج قرار دارد. بازیکنی که کمتر از سه هفته پیش موفق شد در ال کلاسیکو گل سوم بارسا را وارد دروازه رئال کند.
 
طبق ادعای آاس، اتلتیکو و سویا دو باشگاهی هستند که قصد جذب ویدال را دارند.  در این بین شانس سویا که باشگاه سابق ویدال محسوب می شود، کمی بیشتر است. اتلتیکو ابتدا منتظر مشخص شدن وضعیت جدایی ورسالیکو است تا برای جذب ویدال پیشنهاد رسمی ارائه دهد.

هر دو باشگاه، ویدال را به صورت قرضی می خواهند و اگر قصد گنجاندن بند خرید دائمی را داشته باشند، بارسا رقم 10 میلیون یورو را پیشنهاد خواهد داد.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج