زیدان: رئال آنقدر هم که می گویند، بد نیست
۶۶۰۶۸۳
۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۰
۱۳۰۳۲ 
زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید، با دفاع از بازیکنان تیمش، تاکید کرد که آنها به آن اندازه که رسانه ها می گویند، بد بازی نمی کنند.
ورزش سه: زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید، با دفاع از بازیکنان تیمش، تاکید کرد که آنها به آن اندازه که رسانه ها می گویند، بد بازی نمی کنند.

 رئال مادرید در 6 دیدار اخیرش در لالیگا تنها دو پیروزی داشته و در حال حاضر با 16 امتیاز اختلاف نسبت به بارسلونا، در رتبه چهارم جدول لالیگا قرار دارند.
 
این نتایج انتقادهای زیادی را از زیدان و شاگردانش به همراه داشته؛ اما سرمربی فرانسوی معتقد است که در این انتقادات زیاده روی شده است.
 
او در آستانه دیدار تیمش مقابل ویارئال به خبرنگاران گفت:" ما همیشه نمی توانیم به چیزهایی که گفته می شود، توجه کنیم. شرایط دشوار است؛ اما در حال حاضر هر چیزی که در مورد رئال گفته می شود، منفی است. من به این شکل به قضیه نگاه نمی کنم. ما به این اندازه بد نیستیم.
 
شما رسانه ها می دانید که شرایط ما تا این اندازه هم منفی نیست. اما راحت است که در مورد رئال مادرید چیزهای بد گفت؛ چون بیشتر می فروشد.
 
زیدان: رئال آنقدر هم که می گویند، بد نیست

نکته مثبت این است که ما هنوز در همه رقابت ها حضور داریم. من بازی ها را دو-سه بار تماشا می کنم و با همه آنچه گفته شده، موافق نیستم. من چیزی که گفته شده را می پذیرم؛ اما در عین حال، این تیم نکات مثبت زیادی دارد.
 
می توانم درک کنم که چرا هواداران فکر می کنند که ما باید بازیکن جدید بخریم. اگر در بازار نقل و انتقالات، بازیکنی که می خواهید را می توانید به خدمت بگیرید و او می تواند کمک زیادی به تیم بکند، خرید او ایده بدی نیست. اما من تیمم را دارم، بازیکنان خوبی دارم و در حال حاضر فکر نمی کنم بازیکن دیگری بتواند باعث بهتر شدن تیم شود.
 
شرایط می تواند تغییر کند؛ اما فکر می کنم بهتر است این کار در ژوئن صورت بگیرد، نه حالا."
 
کریس رونالدو در دیدارهای اخیر نمایش های خوبی نداشت و در دو هفته گذشته موفق به گلزنی نشد؛ اما زیدان معتقد است که ستاره پرتغالی تیمش شرایط خوبی دارد.

" از نظر من شرایط او خوب است و این مهمترین مسئله است. ماه گذشته هم همین در مورد او گفته می شد و او با گلزنی پاسخ آن را داد. او خیلی زود به روند گلزنی برمی گردد."
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج