نماینده متهم به فساد اخلاقی استعفا داد
۶۶۱۰
۱۵ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۱:۵۰
۱۹۴۳۹ 
"ديويد وو " نماينده دموكرات ايالت اورگان كه به فساد اخلاقي متهم شده بود، روز گذشته استعفاي خود را تسليم كنگره كرد.
نماينده آمريكايي كه چندي پيش به دليل فساد اخلاقي تحت فشار قرار گرفته بود تا از سمت خود استعفا كند، هم‌اكنون رسما كناره‌گيري كرد.

به گزارش روزنامه "هيل" چاپ كنگره آمريكا، "ديويد وو " نماينده دموكرات ايالت اورگان كه به فساد اخلاقي متهم شده بود، روز گذشته استعفاي خود را تسليم كنگره كرد.

دفتر اين نماينده آمريكايي در بيانيه‌اي اعلام كرد: ديويد وو روز گذشته "جان بينر " رئيس مجلس نمايندگان آمريكا و همچنين "جان كيتزابر " فرماندار ايالت اورگان را از استعفاي خود مطلع كرده است. استعفاي وو از ساعت ۱۲:۰۰ شب گذشته به وقت محلي رسما اجرايي خواهد بود.

ديويد وو نيز در بيانيه‌اي اعلام كرد: اگرچه خدمت در كنگره آمريكا باعث افتخار من بود، اما زمان آن رسيده است تا اين امتياز را واگذار كنم.

بر اساس گزارش‌هاي منتشر شده، اين نماينده دموكرات ايالت اورگان دختر يكي از دوستان و همكاران كمپين خود هنگام بازديد از خانواده اين دختر در كاليفرنيا در آخرين مراسم شكرگزاري را مورد تجاوز جنسي قرار داده است.

از آن زمان به بعد مقامات آمريكا بويژه نمايندگان كنگره آمريكا به شدت وي را تحت فشار قرار داده بودند تا بدليل رسوايي به بار آمده از سمت خود كناره‌گيري كند.

منبع: فارس

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج