آذرنگ: فرصت تماشای تئاترهای فجر را نداشتم
۶۶۶۹۴۱
۰۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۵
۲۶۴۸ 
بازیگر و کارگردان تئاتر،‌ تلویزیون و سینما گفت: این روزها تمام وقت مشغول بازی در فیلم سینمایی «دو طبقه روی پیلوت» هستم و فرصتی برای تماشای تئاتر در جشنواره فجر پیدا نکرده‌ام.
خبرگزاری فارس: بازیگر و کارگردان تئاتر،‌ تلویزیون و سینما گفت: این روزها تمام وقت مشغول بازی در فیلم سینمایی «دو طبقه روی پیلوت» هستم و فرصتی برای تماشای تئاتر در جشنواره فجر پیدا نکرده‌ام.
 
آذرنگ: فرصت تماشای تئاترهای فجر را نداشتم 

حمیدرضا آذرنگ شب گذشته (سه‌شنبه ۳ بهمن) به تماشای نمایش «آبی مایل به صورتی» به کارگردانی همسرش،‌ ساناز بیان نشست.

وی که پس از اجرای نمایش در پشت صحنه حضور پیدا کرد، به خبرنگار فارس گفت که این روزها تمام‌وقت مشغول بازی در فیلم سینمایی دو طبقه روی پیلوت به کارگردانی ابراهیمی ابراهیمیان است.

آذرنگ همچنین اظهار داشت: فرصت تماشای هیچ نمایشی را در جشنواره فجر امسال پیدا نکردم، به دلیل اینکه صبح تا شبم را آفیش فیلم هستم.

آذرنگ درباره نمایش همسرش عنوان کرد: این نمایش درباره دردهایی است که متأسفانه خیلی از مردم گرفتارش هستند و باید فرهنگسازی شود تا مردم آگاهی بیشتری از این مسائل پیدا کنند.

آذرنگ شب گذشته مشغول گفت‌وگو و صحبت با مهمانان نمایش «آبی مایل به صورتی» به کارگردانی ساناز بیان شد.

مهمانان شب گذشته این نمایش از جمله رویا نونهالی و حمیدرضا صدر برای تماشای این کار حضور پیدا کردند، همچنین شورای نظارت اداره نمایش نیز برای بازدید از این کار حضور پیدا کرده بودند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج