فیلم جنجالی بالیوود بالاخره اکران شد
۶۶۹۹۲۲
۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۶
۳۹۷۰ 
فیلم سینمایی «پادماوتی» جنجالی‌ترین فیلم سینمای هند در سالهای گذشته بعد از کش و قوس فراوان اکران شد و در کمال تعجب توانست جزو پرفروش‌های سینمای امریکا باشد.
خبرگزاری میزان: فیلم سینمایی "پادماوتی" جنجالی ترین فیلم سینمای هند در سالهای گذشته بعد از کش و قوس فراوان اکران شد و در کمال تعجب توانست جزو پرفروش های سینمای امریکا باشد.
 
فیلم جنجالی بالیوود بالاخره اکران شد 

اکران فیلم سینمایی "پادماوتی" به کارگردانی "سانجای لیلا بانسالی" که قرار بود 1 دسامبر 2017 اکران شود با توجه به مسائل حاشیه ای بوجود آمده برای عوامل فیلم به تعویق افتاد و 25 ژانویه 2018 اکران شد.

این اتفاق از زمانی افتاد که "سوراج‌پل آمو" یکی از رهبران حزب بهاراتیا فرمان قتل "دیپیکا پادوکن" بازیگر و "سانجی لیلا بهانسالی" کارگردان فیلم پرستاره "پادماواتی" را صادر کرد.

این حکم در پی تولید و پخش فیلمی با نام "پادماواتی" صادر شده است که سوراج پل اعتقاد دارد این فیلم تصویر اشتباهی از ملکه هندستان پادماواتی ارائه کرده است. فیلم بر اساس داستان حماسه پادماوت (۱۵۴۰ میلادی) اثر شاعر صوفی، "ملک محمد جائسی" ساخته شده است.

دیپیکا پادوکن، شاهد کاپور و رانویر سینگ از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند و به همین خاطر تهدید به مرگ شده اند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج