فرش قرمز جشنواره فجر برای «خادمین» پایتخت
۶۷۲۸۰۲
۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۷
۴۷۲۷
قائم مقام معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران از اکران فیلم‌های فیلم فجر برای خادمین پایتخت در ایوان شمس خبر داد.
خبرگزاری ایسنا: قائم مقام معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران از اکران فیلم‌های فیلم فجر برای خادمین پایتخت در ایوان شمس خبر داد.

حجت الله ایوبی با اعلام خبر پخش فیلم های جشنواره فیلم فجر برای خادمین شهر در ایوان شمس گفت: امسال با کمک تهیه کنندگان،کارگردانان و.. این فرصت فراهم شد تا خادمین شهر که به نوعی گمنام هستند مهمانان ویژه جشنواره فیلم فجر در این محل باشند.

وی با بیان اینکه این خادمین، گمنام هستند و کمتر مورد توجه قرار می گیرند، گفت:‌ بخش عمده‌ای از زحمت شهر به دوش این افراد است و حالا فرصتی فراهم شده تا این افراد مهمانان ویژه فرش قرمز جشنواره فیلم فجر باشند.

ایوبی با بیان اینکه منتخبی از فیلم‌های جشنواره برای گروههای هدف در شهرداری تهران اکران می‌شود، ادامه داد: در ایام اکران فیلم های جشنواره فجر، نیروهای خدماتی شاغل در سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران (باغبان های شهر)، نیروهای خدماتی و حفاظت شاغل در بوستان های بانوان، بانوان باغبان، پرسنل شاغل در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی، پرسنل شاغل در سامانه 137، پاکبان‌های شهر و بانوان و آقایان تطهیر کننده شاغل در بهشت زهرا (س) بخشی از گروههای هدف برای اکران فیلم‌های جشنواره فیلم فجر هستند.

ایوبی تاکید کرد: همچنین بانوان سرپرست خانوار تحت پوشش ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار، پرسنل شاغل در مددسراها، سامان سراها و مراکز خدمات اجتماعی تحت پوشش سازمان خدمات اجتماعی، نیروهای خدماتی شهرداری، نیروهای حفاظتی شهرداری و افراد تحت پوشش مدرسه رویش و مراکز پرتو از دیگر گروههای هستند که فیلم های جشنواره فیلم فجر را به نظاره می‌نشینند.

وی تاکید کرد:  ارائه برنامه های فرهنگی به خادمین شهر ادامه خواهد یافت.

به گزارش ایسنا، 600 نفر از «پاکبانان شهر» و کارگران مدیریت پسماند شهر تهران، نخستین گروه از خادمین شهر بودند که به تماشای دو فیلم از جشنواره فیلم فجر در ایوان شمس نشستند و جدول زیر نیز زمان ارائه این خدمات را مشخص می‌کند.
 
فرش قرمز جشنواره فجر برای «خادمین» پایتخت 
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج