نوبخت: کسانی که استحقاق دارند، یارانه می‌گیرند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ریزخور_1
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_1
لاله زار مال_1
کلاسینو_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
ریزخور_3
سفیر بار ساقدوش_3
کلاسینو_4
ریزخور_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
سفیر بار ساقدوش_4
لاله زار مال_2
ریزخور_2
اپیلاسیون نانا 2
کلاسینو_2
سفیر بار ساقدوش_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۶۷۳۴۱۶
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۱
۹۴۶۵
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت که دولت مصمم است در راستای سیاست فقرزدایی و کاهش فقر مطلق به همه کسانی که استحقاق یارانه را دارند یارانه بدهند.
خبرگزاری ایسنا: رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت که دولت مصمم است در راستای سیاست فقرزدایی و کاهش فقر مطلق به همه کسانی که استحقاق یارانه را دارند یارانه بدهند.

محمدباقر نوبخت در حاشیه جلسه علنی صبح امروز (سه‌شنبه) مجلس در نشست خبری با خبرنگاران پارلمانی اظهار کرد: مجلس طبق آیین نامه در فرآیند بررسی بندها و تبصره‌های بخش درآمدی بودجه به نیمه راه رسیده و وقفه‌ای که رئیس مجلس تشخیص داد هم به رای نمایندگان گذاشته شد و مورد تایید قرار گرفت تا مسائلی در چارچوب ضرورت‌های کشور در قانون بودجه منعکس شود و کمیسیون تلفیق مجددا برای بررسی این مسائل تشکیل جلسه دهد.

وی افزود: دولت برنامه‌های متعددی  برای نکاتی که رئیس مجلس گفت دارد؛ از جمله بحث اشتغال که دولت ۱۲ برنامه با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۷۳ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان ارائه کرده تا بتوانیم در عرصه‌های مختلف همه مطالبات ضروری جامعه را پاسخ بدهیم  و اشتغال ایجاد کنیم. همچنین در مورد مسکن و بافت‌های فرسوده نیز می‌توانیم حدود ۳۰۰ هزار فرصت شغلی به تفکیک ۲۶۰ هزار فرصت شغلی در بافت‌های فرسوده و ۴۰ هزار فرصت شغلی برای ۱۰۰ هزار مسکن روستایی ایجاد کنیم که این اقدام نه تنها از جنبه اشتغال مورد توجه است بلکه منجر به مقاوم سازی ابنیه روستایی و شهری در مقابل زلزله‌ و ایمن سازی آنها می شود.

نوبخت خاطر نشان کرد: در زمینه مقابله با آلایندگی و آلودگی هوا دولت با دو برنامه برای نوسازی ناوگان درون شهری و برون شهری زمینه‌ای ایجاد می کند که در سال ۹۷ ضمن اینکه بتوانیم نسبت به کاهش آلودگی هوا اقدام کنیم، مصرف سوخت راهم کنترل کنیم و رفاه نسبی در اختیار مردم قرار دهیم. در هیمن زمینه ۲۵ هزار فرصت شغلی از این محل ایجاد خواهیم کرد.

سخنگوی دولت ادامه داد: در مورد یارانه دولت کاملا علاقه‌منداست در راستای سیاست فقرزدایی و کاهش فقر مطلق به همه کسانی که استحقاق دریافت یارانه را دارد یارانه بدهند و اگر کسانی دریافتی‌شان نسبت به خط مستمری سازمان‌های حمایتی پایین‌تر است در چارچوب مقابله با فقر یارانه دریافت کنند.

نوبخت با اشاره به اعلام آمادگی دولت برای موکول شده جلسات علنی مجلس به بررسی مجدد بودجه در کمیسیون تلفیق خاطر نشان کرد: کمیسیون تلفیق فراتر از فرصت قانون وقت مضاعفی دارد که اقدامی انجام دهد و ما انتظار داریم برنامه‌های دولت که در راستای افزایش اشتغال و کاهش فقر مطلق و ایمن سازی ابنیه روستایی و شهری در مقابل زلزله‌ و همچنین رفع آلودگی هوا پیش بینی شده، مورد توجه قرار گیرد.

وی اضافه کرد: اگرچه مجلس تا حدود یک هفته آینده جلسه علنی ندارد اما دولت در کنار کمیسیون تلفیق آمادگی دارد که رسیدگی به بودجه را انجام دهد. همانطور که بعد از رد کلیات بودجه نیز ۷۲ ساعت وقت بررسی در کمیسیون تلفیق داده شد و ما هم از آن استقبال کردیم. در حال حاضر هم امیدواریم برنامه‌های متقن، منطقی و قابل اجرای کمیسیون تلفیق کمک کند تا به اهداف خود در سال ۹۷ دست یابیم.

سخنگوی دولت سپس به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

نوبخت در واکنش به این پرسش که تصمیم دولت برای قیمت حامل‌های انرژی در سال ۹۷  چیست گفت: دولت قطعا قیمت بنزین و سایر حامل‌های انرژی در سال ۹۷ را افزایش نمی‌دهد.

وی در پاسخ به این سوال که علت نوسانات شدید قیمت ارز در بازار برای جبران کسری بودجه دولت است؟ اظهار کرد: دولت به هیچ وجه برای پوشش کسری بودجه خود حاضر به بهم ریختن اقتصاد نیست.

نوبخت در پاسخ به این پرسش که سیاست دولت در قبال یارانه‌بگیران چیست اظهار کرد: دو روش وجود دارد. یا اینکه یارانه بگیران نیازمند شناسایی شوند و یارانه‌ها دقیقا به اقشار شناسنامه دار پرداخت شود که این فرمول دولت است که نیاز به کمک و مساعدت مجلس دارد یا اینکه گفته شود یارانه افراد پردرآمد پرداخت نشود. این یعنی باید جیب تک تک ۸۰ میلیون ایرانی را بگردیم که درست نیست. دوست نداریم در زندگی مردم تشویش به وجود آوریم.

وی ادامه داد: سیاست دولت نسبت به یارانه بگیران اجرای قانون هدفمندی یارانه است و وارسی کردن اطلاعات حساب شهروندان ایرانی نیست. اما اینکه سراغ نیازمندان برویم و به آنها یارانه بدهیم کاملا منطقی است. مجلس باید شایستگان نیازمند یارانه را مشخص کند.  البته در جلسات کمیسیون تلفیق باید به فرمول مشترکی برای استفاده بهینه از یارانه ها جهت کاهش فقر مطلق برسیم.

نوبخت درپاسخ به این سوال که آیا دولت حاضر است با افزایش قیمت حامل‌های انرژی قانون هدفمندی یارانه‌ها تغییر دهد، گفت: افزایش قمیت حامل‌های انرژی مسئله دیگری است. اگر قیمت‌ها بخواهد اصلاح شود منابع حاصل از این اصلاح در جهت توسعه اشتغال پایدار کشور هزینه خواهد شد.

سخنگوی دولت بر عزدم دولت جهت همسان سازی حقوق بازنشستگان تاکید کرد و اظهار کرد: دولت آمادگی دارد  برای همسان سازی حقوق بازنشستگان ۳۴۰۰ میلیارد تومان اختصاص دهد. ما اصرار داریم و مطالبه درست و به حقی است که البته که در نشست مجدد با کمیسیون تلفیق ۲۰۰۰ میلیارد تومان مصوب مجلس را به ۳۴۰۰ میلیارد تومان اصلاح خواهیم کرد. دولت برای این اصلاح پیش بینی های لازم را انجام داده است، اما برای تحقق این مسئله وفاق بین دولت و مجلس ضروری است.

نوبخت در پاسخ به این پرسش که آیا اغتشاشات اخیر مورد واکاوی دولتمردان قرار دارد یا خیر گفت: باید این پدیده اجتماعی مطالعه شود که همکاران در دولت مشغول این کار هستند، اما باید توجه داشت که مسائل اجتماعی متغیرهای تک گزینه‌ای نیستند؛ بلکه یک ماتریس هستند و باید از ابعاد مختلف مورد بررسی قرار گیرد و سخنان یک جانبه در این خصوص قابل قبول نیست و ارزش طرح کردن ندارد.

سخنگوی دولت در واکنش به این پرسش که  مقامات انگلیس از جنایات عربستان در یمن اظهار نگرانی کردند، اظهار کرد: آنان باید اعلام کنند چقدر تسهیلات و بمب در اختیار سعودی‌ها قرار دادند که آنها هم در یمن جنایت می آفرینند.

رییس سازمان برنامه و بودجه در پاسخ به سوالی درباره اجرای قانون جامع ایثارگران در بودجه 97، گفت: ما در اعداد و ارقامی که در ردیف‌های مختلف پیش‌بینی کردیم اجرای این قانون را مورد توجه قرار دادیم. در تبصره 10 هم بند مرتبطی در خصوص برخورداری فرزندان ایثارگران از معافیت‌ها و ترجیحات جرایم خدمت سربازی پیش‌بینی شده بود. کمیسیون تلفیق به این اعتبار که در قانون اصلی این موضوع آمده آن را نیاورد اما هم مجلس و هم دولت خواهان توجه به کسانی هستند که هویت ما با ایثار آنها معنا می‌یابد.

وی درباره پیش‌بینی افزایش قیمت حامل‌های انرژی از سوی دولت نیز گفت: این موضوع در برنامه ششم مورد تاکید قرار گرفته و ما موظف هستیم این کار را طبق قانون برنامه انجام بدهیم. بر همین اساس اصلاحی را پیش‌بینی کردیم و از این محل 17 هزار و 300 میلیارد تومان منابع برای اشتغال در نظر گرفتیم که کمیسیون تلفیق آن را تایید نکرد. اشکالی هم به آن وارد نیست چرا که منابع دیگری پیش‌بینی شد و در کنار منابع صندوق که در این راستا سیاستگذاری می‌شود و تسهیلاتی که پیش‌بینی شده مجموعا 73 هزار و 400 میلیار تومان منابع برای اشتغال در نظر گرفته شده که بین 12 برنامه تقسیم می‌شود. ما مصمم هستیم قبل از اتمام فرصت کمیسیون تلفیق، کل این مجموعه را با اقلام تفصیلی در اختیار نمایندگان قرار دهیم.

نوبخت در پاسخ به سوال دیگری در خصوص حمایت از شرکت‌های توسعه‌ای، گفت: این موضوع جزو تکالیف دولت است و ما آن را در بخش بافت فرسوده در نظر گرفتیم.

وی در پاسخ به سوال دیگری درباره مدیران دو تابعیتی، گفت: ممکن است در جلساتی در کمیسیون مربوطه با وزارتخانه و دولت وجود داشته که ما در جریان آن نیستیم اما دولت در این زمینه قانون را اجرا می‌کند.

رییس سازمان برنامه و بودجه همچنین در پاسخ به سوال دیگری یادآور شد: بر اساس ماده یک قانون محاسبات عمومی، بودجه پیش بینی منابع و برآوردی از مصارف است و قانون محاسبات عمومی تصریح می‌کند که وقتی عددی را در بودجه قرار می‌دهیم لزوما این به معنای درآمد و مصرف نیست. هم باید حکم داده شود و هم خزانه این ارقام را وصول کند. ضمن اینکه قانونگذار این حق را به سازمان برنامه داده که تا 10 درصد از محل کاهش یک ردیف به ردیف دیگری اختصاص یابد. ضابطه ما هم در این زمینه ضرورت کار است.

نوبخت اضافه کرد: بر فرض برای اعزام ورزشکاران به مسابقات بین‌المللی یا صندوق‌های بازنشستگی و پرداخت‌های پرسنلی نمی‌توانیم بگوییم منابع نداریم و اینها جزو ضرورت‌هاست. ضمن اینکه در توافق با کمیته ملی المپیک، تخصیص مناسبی را برای آنها پیش‌بینی کردیم.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 40
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:07 - 1396/11/17
حالمونو بهم زدین خجالت آوره کم با شعور ملت بازی کنین
Iran, Islamic Republic of
13:10 - 1396/11/17
خفمون کردین با این پولی که اندازه دو پرس غذای گرم هم نیست
Iran, Islamic Republic of
13:17 - 1396/11/17
مسئولین محترم ما نمی دانیم شما چقدر سر سفره زن و بچه هایتان می برید به حلال و حروم آنهم کار نداریم
ولی انصافا چه طور یه بازنشسته با حقوق دریافتی کمتر از ۲ میلیون تومان در ماه و با داشتن فرزندان بیکار تحصیلکرده در خانواده که بنا به دلیل فشار اقتصادی هنوز موفق به ازدواج نشده اند می توانند به ادامه زندگی امیدوار باشند این بازنشستگان تا کی می توانند شرمندگی در مقابل زن و فرزندانشان را تحمل کنند ایا سری به خانواده این افراد زده اید که چگونه روز را به شب می رسانند ،این بندگان خدا یک روز خوش در زندگی شان ندیده اند آیا بر این ظلم و درد و رنجی که به این افراد در این هیاهوی زندگی وارد می شود خط پایانی وجود دارد؟آیا این بندگان خدا روزی به زندگی امیدوار خواهند بود؟آیا روزی عدالت و انصاف در مورد این بندگان خدا اجرا خواهد شد؟پس کی مگر تا کی می توان امیدوار بود که این افراد و خانواده شان روی خوشی در زندگی شان ببیند و به اجرای عدالت امیدوار باشند،تو رو به خدا نگذارید نسل این افراد که صادقانه برای کشور خدمت کرده اند منقرض گردد.
United Arab Emirates
13:22 - 1396/11/17
قبل تر میگفتن پول نفت اومده سر سفره مردم الان میگن به نیازمندا میدیم حق مردم رو با منت بهشون میدین تو خلوت خودتون فکر کنید ....
Iran, Islamic Republic of
13:23 - 1396/11/17
جناب نوبخت يارانه من قطع شده قسط وام خانه دارم . اين هايي كه استحقاق دارند. از كجا آمده اند اين بندهاي خدا كه 100 ميليارد بيشتر يا كمتر مي ربايند ازكجا آمده اند. 45500 تومان كشور و بيچاره مي كنه درود برشما
Iran, Islamic Republic of
13:26 - 1396/11/17
مدیریت نادان = نابودی قشر ضعیف
Iran, Islamic Republic of
13:29 - 1396/11/17
واسه 9 دلار ببین چه بازی در میارید
Iran, Islamic Republic of
13:31 - 1396/11/17
درسته سخنگویی ولی حرف نزنی خیلی خوب میشه
Iran, Islamic Republic of
13:32 - 1396/11/17
اخ من قلبم گرفت ازحرفت یعنی حرف کابرای شماارزش نداره که میگیم حاملها کاری نداشته باشید شمامیخواین بافروش اب بدهی وکسری رابدین ماکه راضی نیستیم کوفت بشود جیبمارخالی میکنین فرارمیکنیم به روستا پدزمارادراوردهمش میگی رفع فقر ولی صبح نقشه میکشن مسخوامصدسال سیاه زنده نباشم این روزاراببینم امزوز برای برنامه وبودحه نوشتم شوخی نمیکنم
Iran, Islamic Republic of
13:34 - 1396/11/17
اقای نوبخت بجز خودت ووستانتان واختلاص گران ورانت خواران همه مستحقدریافت یارانه وپول نفت هستند
Iran, Islamic Republic of
13:59 - 1396/11/17
نوبخت خوشبخت میخوای دستی دستی. مردم رو بدبخت کنی نکن این کار رو. خدا بدبختت. میکنه. اینقدر پس لرزه ندین به این مردم. خدا همتون رولعنت کنه همتون. برید گم شید! !!!!
Iran, Islamic Republic of
14:00 - 1396/11/17
نوبخت سرت بوی سبزی قورمه میده خخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
14:06 - 1396/11/17
اقای نوبخت انگار دیگه هیچ فکروذکر دیگه ای نداره فقط در مورد رایانه ها صحبت می کنه اخه مملکت هزار تا مشکل داره زلزله زده ها دارن یخ میزنن از سرما بعد ایشون دو روزی یه بار در مورد یارانه حرف می زنه یه روز میگه به همه میدیم یه روز میگه به چهل میلیون بیشتر نمیدیم یه روز میگه فقط به اقراد تحت تکفل بهزیستی و کمیته امداد میدیم یه روز...
Iran, Islamic Republic of
14:13 - 1396/11/17
جوووووونم یارانه اومد....فرداش یه دل سیر گوشت میخورم.... خدا خیرتان بده ... ای که کوفت بخورم بهتر از این پول گدایی هست که قراره بهمون بدین
Iran, Islamic Republic of
14:20 - 1396/11/17
منظورت از استحقاق ،اون ایه که مسحق ه یا اونی که حق اشه؟ چون شما چپکی حرف میزنه ،فرق ماشین هیبریدی وبرقی را نمی دونی ،چطوری معاون رئیس جمهور شدی نمی دونم
Iran, Islamic Republic of
14:26 - 1396/11/17
واقعا واقعا دیگه خجالت بکشید. به خاطر این چندر غاز که ماهانه مردم میگیرند. حالا هی میگین باید حذف بشه.. چقدر منت??
Iran, Islamic Republic of
14:30 - 1396/11/17
چی شد دیروز گفتی یارانه مثل سال 96 ادامه پیدا میکنه که .شب میخوابی صبح بیدار میشی نظرتون عوض میشه
Iran, Islamic Republic of
14:35 - 1396/11/17
باز هم این نوبخت !!!!لعنت بر تو !!!!!
Iran, Islamic Republic of
14:43 - 1396/11/17
بودجه ندارین چطورهزینه وخرجشون ۱۵ملیون افغانی مهاجر میدین مگه میش هزینه نداشته باش
Iran, Islamic Republic of
14:50 - 1396/11/17
به غیر از یارانه به مردم سبد کالا هم بدهید ممنون
Iran, Islamic Republic of
14:57 - 1396/11/17
تاحالا شده یه حس خوب درون مردم ایجاد کنید همش اینو گرون میکنیم اونو گرون میکنیم فلان چیز قطع میشه شما که از داعش بدتر شدید اونا یه دفه ادمو راحت میکنند شما با پنبه سر میبریدو عذاب میدید،بابا تورو خدا کاری نمیکنیداینقد استرس ندید پس اونوقت که رای میخوایید بیارید میشید پاچه خور مردم خرتون که از پول گذشت همه چی یادتون میره دقیقا خوناشام میشید
........
Iran, Islamic Republic of
15:26 - 1396/11/17
نوبخت دوباره اومدی و باز هم ... خجالت بکش مرد
Iran, Islamic Republic of
15:45 - 1396/11/17
الهی نو بخت ...... هی تن مردم رو میلرزونی . بابا این رو هم قطع کنید . بعدش نوبت چیه ، هوایی که مثل سم هستش هم عوارض ببندی ؟ اگه پول نیست این همه اختلاص گر که از اقوام و وابستگان شما هستن از کجا میدزدن و فرار میکنن ؟ جمع مبالغ اختلاص شده در طی چند سال اخیر برابری میکنه با چند سال یارانه به حق ما مردم. لطف کن دیگه وز وز نکن باشه برو یه چرتی بزن بزار ما هم یه کم در آرامش باشیم
Iran, Islamic Republic of
15:48 - 1396/11/17
اگرجایی برای دروغگویان تاسیس کنن اولین نفر بانوبخت راببرنددرباره یک موضوع هرروز حرفی میزند حرف ارزش داره حرف که:؛؛؛!!!
Iran, Islamic Republic of
16:00 - 1396/11/17
جناب نوبخت حق دادنی نیست گرفتنی هستش پس دولت و مجلس گام اشتباه برندارند که ملت حق خود را از آنها می گیرند
Iran, Islamic Republic of
16:19 - 1396/11/17
شما به جز حرف مفت زدن کاره دیگه ای نکردین تو ایران ، مسخره
Iran, Islamic Republic of
16:54 - 1396/11/17
خدا لعنت کنه احمدی نژاد.
همه چی گرون کرد ولی یارانه که اضاف نشد هیچ حالا میخان قطعشم کنن
Iran, Islamic Republic of
16:54 - 1396/11/17
اقای نوبخت با این حرفها ابروی خودت را نبر بر فرض شما از ۷۵ میلیون نفر بتوانید یارانه بیست میلیون نفر را قطع کنید عجبا که بعداز چهل سال ۵۵ میلیون مستحق و گدا دارد رسما میشود ۷۰ درصد.
Iran, Islamic Republic of
18:06 - 1396/11/17
بادرود
یارانه یا برای همه یا هیچکس
قانون برا همه یکسان باید باشد
درصورت قطع یارانه من
خودم از انشعابات غیرمجاز برق و گاز .اب استفاده خواهم کرد
Iran, Islamic Republic of
19:50 - 1396/11/17
اخی ننه جون میگم حسن اسم توروخط نزنه منم سرم دردگرفت ازرقم سرسام اور رارانه چ.....ه..‌ل.. ولش کن ننه غصه میخوری نشستت میزنه بیرون زحمت واسه حسن اغو میشه
Iran, Islamic Republic of
21:21 - 1396/11/17
آقای نوبخت قرار بود این یارانه بابت سوبسید برداشته شده از روی قبوض آب برق وگاز وبنزین باشه نکنه دوباره حدعه کردین
Iran, Islamic Republic of
23:08 - 1396/11/17
چارتا بیسواد شدن وزیر وزرا
Iran, Islamic Republic of
23:56 - 1396/11/17
به جاي 45000 بايد450دلار ميدادين...اين از بي عرضه گي شما واختلاسي هاس
United States
09:01 - 1396/11/18
من فکر میکنم اگر یارانه قشر فقیر و بدبخت جامعه را قطع کنه و به قشر مرفه و رانت خوار و مسئولین با حساب و کتاب بدهد. اون موقع است که جناب نوبخت دست سرمون برداره. خفه کردی ما را از بس گفتی این یارانه ها باید کلید قطع کن قطع کن داشته باشه. احمدی نژاد با این همه بی حساب بودنش و عدمب بودن از دولت خدمت گذار دو اثر مثبت برای قشر بدبخت جامعه گذاشت یکی یارانه بود و دیگری سهام عدالت به مردم داد‌. ولی شما که اسم دولتان را دولت خدمتگذار امید و نوید گذاشته اید و دم از اعتدال برابری میزنید آیا مثل دولت احمدی نژاد برای قشر بدبخت جامعه اثری خواهید گذاشت که یادتان کنند یا مثل ترامپ میخواهید کارهای مثبت اوباما را حذف کنید و به جیب پولدارهای جامعه کمک بیشتری بشه.
Iran, Islamic Republic of
11:41 - 1396/11/18
نوبخت خودت تمامی وزیران مجلسی ها اول نگیرند بعد بیایید سراغ مردم
Germany
15:38 - 1396/11/18
اقای نوبخت چرا اینقدر مردم رو خار میکنید سهم خودشان از نفت رو که چلوندید واینقدرارزش مردم رو پایین ماورید حق خودشونه شما جلوی اختالاصهارو بگیزید همه چیز حل خواهد شد
Iran, Islamic Republic of
16:45 - 1396/11/18
آقای نوبخت سلام، شما همیشه با این فرمایشاتتان تن فقرا را می لرزانید.
لطفا اینقدر راجع به حذف یارانه صحبت نکنید بدنبال سرمایه گذاری برای کسب و کارهای گسترده و جدید باشید.
Iran, Islamic Republic of
01:16 - 1396/11/19
بابابس کنیدخسته شدیم حق گرفتنیس اگرعرضه داشتیم حقمون رومیگیریم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
خرید باکس 1
دکتر نائبی_1
ادیب_1
سوییچ ایران_1
شیرآلات زمانی_1
عارفی_1
عارفی_3
خرید باکس 3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
ادیب_3
سوییچ ایران_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_4
شیرآلات زمانی_4
عارفی_4
ادیب_4
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
خرید باکس 2
شیرآلات زمانی_2
عارفی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
ادیب_2
سوییچ ایران_2
دکتر نائبی_2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شاخه نبات_ فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر بلفارو
کلینیک النا_فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
انجمن پرستاری ایران_فوتر
فنی آتل_فوتر
اورانوس_فوتر2
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کالازم_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر