احسان کرمی: جای احمدی‌نژاد بودم استعفا می‌دادم
۶۷۳۴۴۳
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۵
۸۶۶۹ 
احسان کرمی با حضور در برنامه اینترنتی «کافه تماشا» از علاقه‌اش به موسیقی، سینما، تئاتر، محبوبیت علی حاتمی و محمدرضا شجریان و .. صحبت کرد. او گفت انتقادهایی هم به آزاده نامداری دارد و علاقه‌مند است فرصتی برای مصاحبه برایش فراهم شود تا بتواند با سوال‌هایش به مردم نشان دهد نامداری چطور به دنیا نگاه می‌کند. او گریزی هم به موضوع سیاست داشت و گفت اگر دور دوم ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد فرصتی برای گفت‌وگو با او برایش فراهم بود به او توصیه می‌کرد که استعفا بدهد.
خبرگزاری ایسنا: احسان کرمی (مجری، بازیگر، صداپیشه و خواننده) که شب گذشته، ۱۶ بهمن در برنامه «کافه تماشا» مهمان آزاده نامداری بود، درباره افتتاحیه سی و ششمین جشنواره فیلم فجر گفت: افتتاحیه‌ها به خاطر ماهیتشان ریتم کندتری دارند اما این بار خیلی بهتر شده بود و سه بزرگداشت خیلی جذاب داشتیم و به نظرم دیگر خسته‌کننده نبود.
 
 
کرمی؛ از انتقاد به آزاده نامداری تا اظهارنظر درباره افتتاحیه 

به خودم مربوط است!

صداپیشه «عزیزم ببخشید» درباره اینکه آیا سؤال درباره درآمدش و ... عصبانی‌اش می‌کند؟ گفت: تا الان پیش نیامده کسی از من سوالی بپرسد که عصبانی‌ام کند، اینکه بپرسند درآمدم چقدر است به خودم مربوط است اما عصبانی‌ام نمی‌کند.  
وقت‌هایی هست که ممکن هیچ درآمدی نداشته باشم و گاهی هم خدا را شکر درآمد خوبی دارم، در هر حال همیشه خدا را صد هزار مرتبه شکر می‌کنم.

از علاقه به علی حاتمی تا تماشای «خانه خلوت» در نوجوانی     

کرمی درباره کارگردان و فیلم‌های مورد علاقه‌اش هم گفت: علی حاتمی اصولاً کارگردان محبوب من است، دو فیلم ایرانی را هم خیلی دوست دارم، «مادر» مرحوم حاتمی و «خانه خلوت» اثر مهدی صباغ‌زاده که در ۱۴ سالگی تماشایش کردم و به نظرم شاهکار است.

در تلویزیون خوش‌شانس بودم  

این هنرمند در ادامه گفت‌وگو با «کافه تماشا» درباره حضورش در تازه‌ترین سریال مازیار میری گفت: برای حضور در هر پروژه سینمایی و تلویزیونی مجموعه‌ای از عوامل برایم مهم است، اما درباره تلویزیون خوش‌شانس بودم، اینکه میری بعد از سال‌ها به تلویزیون برگردد، عوامل سریال خوب باشند، فیلم‌نامه فوق‌العاده داشته باشد و همبازی خوبی پیدا کنم، اتفاق مهمی است، من این شانس را در تلویزیون داشتم و امیدوارم در سینما هم به سراغم بیاید.  

از نازنین سهامی زاده خواستم با من کار کند

کرمی در ادامه از علاقه‌اش به تئاتر صحبت کرد و اینکه از نازنین سهامی زاده کارگردان تئاتر خواسته تا در تئاترهایش به او نقش بدهد.
او گفت: تا الان به هیچ‌کس نگفتم با من کار کند، مگر یک کارگردان تئاتر، خانم نازنین سهامی زاده که به خاطر بازی در نمایشش کاندیدای بهترین بازیگر تئاتر شدم؛ به خودشان هم گفته‌ام کارهایشان را خیلی دوست دارم و شاید اگر سنشان از من بیش‌تر بود خجالت می‌کشیدم، اما به‌هرحال جرئت کردم که از ایشان بخواهم که با من کار کنند.
وی درباره همکاری با محمد رحمانیان کارگردان پیشکسوت تئاتر هم گفت: ایشان خودشان به من لطف داشتند و دعوتم کردند.

روزها و موقعیت‌های سختی را تجربه کردم

کرمی در پاسخ به این سؤال که به شانس اعتقاد دارد؟ گفت: من به این اعتقاد دارم که «گرت هواست که معشوق نگسلد پیوند/ نگاه دار سر رشته تا نگه دارد» اگر سر رشته را نگه داری او هم نگه می‌دارد و می‌توانی امیدوار باشی.  
او ادامه داد: من هم طبیعتاً روزها و موقعیت‌های سختی را تجربه کردم، به‌ هر حال کسانی در جامعه هستند که ممکن است زندگی تو را تهدید کنند، به هر دلیل حتی به این دلیل که خودت مقصر بودی یا از سر لطف و محبت زیاد؛ اما این‌ها با داشتن یک خانواده درست حل می‌شود و مابقی دیگر لطف خداست که من معتقدم  اگر باشد همه رویاهای تو محقق می‌شود.

«جان اسنو» را نمی‌شناسم

کرمی در جواب سوال آزاده نامداری مبنی بر اینکه درباره «جان اسنو» چه نظری داری؟ گفت: من هنوز سریال « تاج‌وتخت» را ندیده‌ام، همیشه مشغول کارم و گاهی تلویزیون خانه‌ام چهار روز روشن نمی‌شود.

این هنرمند ادامه داد: وقت‌هایی که در خانه هستم مطالعه می‌کنیم، فیلم می‌بینیم، یا با نیک مهر پسرم مشغول هستم ولی وقتمان کمتر صرف تلویزیون دیدن می‌شود، گاهی هم با دوستانمان بیرون هستیم و تئاتر می‌بینیم؛ تئاتر اولویت خانوادگی ماست، همیشه مترصد فرصتی هستیم که نیک مهر را جایی بگذاریم و برویم تئاتر ببینیم چه در داخل کشور و چه در خارج از کشور.

موسیقی برایم جدی است

این خواننده درباره موسیقی هم گفت: موسیقی برای من دو وجه دارد وجهی که خودم به‌عنوان خواننده مشغول هستم و وجه دیگر حس شخصی‌ام، باید بگویم اگر موسیقی را از زندگی‌ام بگیرند خالی می شود.  

او ادامه داد: من از آن دست آدم‌هایی هستم که آواز می‌خوانم، با موسیقی بیدار می‌شوم، می‌خوابم و موسیقی در زندگی‌ام جریان دارد، موسیقی برای من این نیست که ماشین را روشن کنم و کسی در بگراند بخواند، من موسیقی را گوش می‌دهم که بخواهم و انتخابش کنم.  

وی تأکید کرد: موسیقی برای من خیلی جدی است و بخشی از کاری که به‌عنوان خواننده هم انجام می‌دهم سعی می‌کنم درست انجامش بدم.

خواننده محبوبم اول و آخر محمدرضا شجریان است

کرمی درباره خواننده موردعلاقه‌اش گفت، خواننده محبوبم اول و آخر محمدرضا شجریان است، کنسرت همه خواننده‌ها را دوست دارم و اگر کسی بلیت کنسرت همایون شجریان را به من بدهد خوشحال می‌شوم.  

بعضی‌ها صدایم را دوست ندارند

این مجری، بازیگر، صداپیشه و خواننده گفت: بعضی‌ها به کارهایم انتقاد دارند، صدای مرا دوست ندارند، یا می‌پرسند چطور می‌توانی همه این کارها را باهم انجام بدهی، اما من در محیطی بزرگ شدم که این حداقلی بود که باید می‌شدم.

انتقاد از آزاده نامداری

کرمی در واکنش به این صحبت نامداری که دوست داری سؤالی از من بپرسی گفت: می‌دانید که من از شما زیاد انتقاد دارم، امیدوارم فرصتی یک‌ساعته یا بیش‌تر پیش بیاید تا من هم از شما نقد کنم، هم به‌ عنوان کسی که در این سال‌های همکاری و دوستی شناخت کافی از شما دارد، مصاحبه‌ای داشته باشم که مردم بدانند جهان را چگونه نگاه می‌کنید.

دردسرهای هم فامیلی بودن با نیما کرمی

او درباره دردسرهای فامیلی مشترک با نیما کرمی هم گفت: این مسئله اعصابم را خورد نمی‌کند، البته به من گفتن چند بار نیما ناراحت شده، این را هم بگویم نیما برادری به اسم احسان دارد اما من نیستم، به‌هرحال ما را خیلی اشتباه می‌گیرند و این ازنظر من مسئله‌ای طبیعی است.

به احمدی‌نژاد می‌گفتم اگر من جای شما بودم استعفا می‌دادم  

در پایان این گفت‌وگو نامداری از کرمی خواست جمله‌ای خطاب به رییس‌جمهور بگوید.

کرمی گفت: اگر رییس‌جمهور صدای من را بشنود به او خسته نباشید می‌گویم، آقا روحانی تمام توانش را به کار بسته و بیش از این نمی‌توان انتظار داشت فقط می‌شود به ایشان خسته نباشید گفت.

وی در پاسخ به این سوال که اگر قرار بود دو دوره دوم به محمود احمدی‌نژاد حرفی بزند، چه بود؟ افزود: به آقای احمدی‌نژاد می‌گفتم اگر من جای شما بودم استعفا می‌دادم.   

برنامه اینترنتی «کافه تماشا» با اجرای آزاده نامداری در ایام جشنواره فیلم فجر هر شب ساعت ۲۰ از شبکه اینترنتی تماشا پخش می‌شود. در این برنامه آزاده نامداری با هنرمندان و چهره‌های هنری درباره موضوعات مختلفِ روزِ جامعه گفتگو می‌کند.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 21
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:40 - 1396/11/17
ای پاچخوار تو که در دوران ریاستش دستبوس بودی عجب دنیائی با آدمهای ناشناخته !!!
Iran, Islamic Republic of
14:41 - 1396/11/17
تو بکار خودت برس زنده باد محمود
Iran, Islamic Republic of
15:00 - 1396/11/17
فضولی موقوف زنده باد دکتر محمود خان احمدی نژاد
Iran, Islamic Republic of
15:05 - 1396/11/17
عکس سلفی گرفتن هم دنیایی داره دو تایی به هم اشاره کردند این دروغ میگه یا اینکه نامداری با اشاره میگه این کی خواننده شد؟کرمی هم با اشاره میگه این کی را داشت که این همه جنجالش را خواباند !!!!
پاسخ ها
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۷
کرمی بیسواده
Iran, Islamic Republic of
15:20 - 1396/11/17
اگه خیلی جرات و جسارت داری، اگه واقعا حرف حق میزنی، دادخواه مردمی،میگفتی اگه جای روحانی بودی استعفا میدادی،
حرف زدن و نظر دادن در مورد رئیس جمهورها ی اسبق،مثل پشت مرده حرف زدنه، جلو زنده حرف بزن، تا واکنششوببینی
Iran, Islamic Republic of
15:21 - 1396/11/17
میگم این یارو کیه باهاش مصاحبه کردن .... ظاهرا از مرفهین بی درد می باشد که بزودی از حمایت هاش از رییس جمهور براز پشیمانی خواهد کرد... متاسفانه دوزاریش دیر میافته یا خودش رو زده به نفهمی
Iran, Islamic Republic of
16:09 - 1396/11/17
خب جاش نیستی که حالا.از این به بعد برو جای خودت باش.خب پسر
Iran, Islamic Republic of
17:49 - 1396/11/17
دهنتو ببند ، زنده باد احمدی نژاد عزیز و دوست داشتنی
Iran, Islamic Republic of
18:32 - 1396/11/17
این موجودات کسانی هستن که فقط بلدن پاچه خواری کنن باد به پرچمن.بو میکشن هرجایی که منفعتی براشون داره همونجا پلاسن. این عاقا همون دوره احمدی دلقک بازی و پاچه خواری میکرد الانم همونطور.من به شما قول میدم بعد شیخ کلیدساز هم برمیگرده به اینم لیچار بار میکنه
Iran, Islamic Republic of
18:38 - 1396/11/17
آقا احسان هم سابقه تورا میدانیم هم سابقه سرکار خانم نامداری را لطفا اگر شماها حرف نزنید خیلی بهتر است اینجا ایران است نه جای دیگر!
Iran, Islamic Republic of
18:39 - 1396/11/17
از کی تا حالا اس محمود شده محمود خان بی نام و نشان؟
Iran, Islamic Republic of
21:18 - 1396/11/17
ببینید وضع مملکت چه جوری شده که امسال کرمی به خودش اجازه میده....
Iran, Islamic Republic of
23:45 - 1396/11/17
آخی کی خیلی لوس مثل رامبدتورومیشناس خودت وخراب نکن پاچه خوار حزب بادفردانیایی بگی پشیمانم
Germany
04:38 - 1396/11/18
درووووووود احمدی نژاد شجاع
Iran, Islamic Republic of
08:05 - 1396/11/18
مرگ بر پاچه خوار زنده باد احمدی نژاد
Iran, Islamic Republic of
09:38 - 1396/11/18
آثارخدمت دکترمردمی نژاد پاک شدنی نیست درود برخادم ملت بزرگ ایران دکتراحمدی نژاد
Iran, Islamic Republic of
11:06 - 1396/11/18
احسان خان مگه سیاسیون تو کار شما دخالت میکنند یا نظر میدن فضولی خوب نیست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج