وزیر ارشاد: هیچ فیلم جشنواره را ندیده ام
۶۷۴۵۶۴
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۹
۱۳۶۵۲
صالحی در پاسخ به سوال خبرنگار؛ مبنی بر اینکه «آیا خشونت فیلم ها در این دوره بیش از حد نیست؟» گفت: من برای اینکه متهم به داوری در جشنواره نشوم هیچ فیلمی را ندیده ام و به خبرنگاران برای دیدن فیلم ها غبطه می خورم.
باشگاه خبرنگاران جوان: سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر امروز با حضور در پردیس ملت محل برگزاری سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر در پاسخ به سوال خبرنگاران در مورد کلیت جشنواره امسال ابراز داشت: جشنواره با نشاطی را تا به امروز داشته ایم و این موضوع به دلیل آن است که فیلم ها و فیلم سازان خوبی به جشنواره راه پیدا کرده اند و به جشنواره رونق خوبی داده اند. در این دوره به امید و نشاط اجتماعی در فیلم ها توجه فراوانی شده است. استقبال مخاطبان هم این موضوع را به خوبی نشان می دهد و تا به امروز ۸ فیلم به سانس فوق العاده رسیده اند.

صالحی در پاسخ به سوال خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مبنی بر اینکه «آیا خشونت فیلم ها در این دوره بیش از حد نیست؟» گفت: من برای اینکه متهم به داوری در جشنواره نشوم هیچ فیلمی را ندیده ام و به خبرنگاران برای دیدن فیلم ها غبطه می خورم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مورد دبیر سال بعد جشنواره فیلم فجر گفت:  سازمان سینمایی هنوز در این مورد به نتیجه نرسیده و تصمیمی نگرفته است.

وی همچنین در مورد محل اصلی برگزاری جشنواره فیلم فجر در سال های آینده خاطر نشان کرد: پردیس ملت یک تجربه جدید است و می تواند موجب تمرکز جشنواره شود. به نظر می رسد با تمام مشکلات مثل پارکینگ و اینترنت، پردیس ملت مکان مناسبی برای رسانه ها در جشنواره است.

صالحی همچنین در مورد راه یابی فیلم «امپراطور جهنم» به جشنواره فجر امسال افزود: در مورد «امپراطور جهنم»، آماده سازی برای سال قبل انجام نشده بود. امسال این فیلم آماده شده و لذا در فرآیند جشنواره قرار گرفته است.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج