آغاز فعالیت پروژه «تماس امن» اسنپ در قزوین
۶۷۵۲۰۱
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۸
۵۰۰۳
اسنپ از فعال شدن قابلیت «تماس امن» این سامانه در قزوین خبر داد.
خبرگزاری ایسنا: بنابر اعلام اسنپ، قابلیت «تماس امن» برای پنهان نگه‌داشتن شماره مسافر و راننده ایجاد شده است. به این ترتیب کاربر راننده و مسافر در حین سفر می‌توانند از طریق یک شماره‌ سوم با یکدیگر تماس برقرار کنند. این قابلیت در راستای تعهدات اسنپ به افزایش کیفیت سرویس‌های خود و ارج نهادن به حریم خصوصی کاربرانش عملیاتی شده است.

استفاده از این قابلیت هزینه‌ مضاعفی برای کاربران اسنپ نخواهد داشت. چنین پروژه‌ای برای نخستین بار در ایران عملیاتی می‌شود و به همین دلیل اسنپ از آن به عنوان یکی از اصلی‌ترین مزایای رقابتی خود یاد می‌کند. وجود چنین امکانی باعث افزایش احترام و حفظ حریم خصوصی هر دو قشر از کاربران سامانه اسنپ، یعنی مسافران و رانندگان، می‌شود.

شهر قزوین پنجمین شهری است که قابلیت «تماس امن» در آن به مرحله اجرایی می‌رسد و اسنپ درصدد است تا به زودی این قابلیت را در تمام شهرهای تحت پوشش خود اجرایی کند. پیشتر، قابلیت «تماس امن» در شهرهای مشهد، ارومیه، اراک و کرج فعال شده بود. با فعال شدن این قابلیت، مسافران و رانندگان تنها در هنگام سفر می‌توانند با یکدیگر مکالمه کنند و شماره شخص به طرف مقابل نمایش داده نمی‌شود.

حسین نکومنش، مدیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اسنپ در توضیح پروژه «تماس امن» می‌گوید: اگر پس از پذیرش درخواست سفر خود در شهر قزوین، ضمن تماس با کاربر راننده با شماره‌ای نظیر ۰۹۰۱۰۰۰۹۰۰۱ برخورد کردید، نگران نشوید، این قابلیت «تماس امن» است و آن‌ سوی خط راننده اسنپ است که به تلفن شما پاسخ می‌دهد.

وجود چنین قابلیتی‌ در حوزه تاکسی‌یاب‌های اینترنتی، ضمن محافظت از اطلاعات شخصی کاربران، به افزایش امنیت سفرهای دورن‌شهری نیز کمک می‌رساند.
برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:40 - 1396/11/21
قابلیت بسیار خوب، ضروری و مهمی است.
یکی از دلایلی که بنده تا به حال تمایل چندانی به استفاده از تاکسی یاب های اینترنتی نداشته ام همین نقطه ضعف بوده است.
خصوصا وقتی خانواده ام مسافر باشند ترجیح می دهم یا از استفاده آنها صرفنظر کنم و یا از موبایل خودم استفاده کنم.
البته این مشکل همانطور که اشاره شده برای هر دو طرف ناخوشایند است.
به هر حال در دنیای مجازی، شرط اول حفظ امنیت و حریم خصوصی کاربران است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج