ملی‌پوشان سه وزن دوم کشتی چه شدند؟
۶۷۵۶۲
۲۶ شهريور ۱۳۹۲ - ۰۰:۲۴
۱۵۲۱۰
ملی‌پوشان سه وزن دوم کشتی آزاد ایران حریفان خود را در رقابت‌های جهانی شناختند.
ایسنا: وزن‌کشی سه وزن دوم مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان انجام شد که در وزن 60 کیلوگرم مسعود اسماعیل‌پور دارنده دو طلای جوانان جهان و قهرمان سال 2010 آسیا در دور اول استراحت می کند و سپس در اولین کشتی خود به مصاف حاجی علی‌اف از آذربایجان می‌رود. اسماعیل‌پور در صورت پیروزی، در دور دوم با برنده‌ی دیدار لهستان و آفریقای جنوبی رو در رو می‌شود. در این وزن 39 کشتی‌گیر حضور دارند. کشتی‌گیران روسیه، قزاقستان، کره شمالی و قرقیزستان کشتی‌گیران شاخص گروه اسماعیل پور هستند.

در وزن 84 کیلوگرم احسان لشگری برنده مدال برنز المپیک لندن در اولین دیدار خود برابر مارتینز از کلمبیا قرار می‌گیرد. لشگری که از مدعیان قهرمانی این وزن است، در دور بعد با برنده‌ی مسابقه بین کودای ماگومداف از روسیه و آنتوین از برزیل رو در رو می‌شود.

کشتی‌گیران گرجستان(مارساگیشویلی)، کوبا (سالاس) و ازبکستان(زائوربک سوخیف) در گروه لشگری قرار دارند و این کشتی‌گیر ایرانی برای قهرمانی باید تک تک آنها را کنار بزند.

هم‌چنین در وزن 120 کیلوگرم کمیل قاسمی دیگر مدال‌آور ایران در المپیک لندن ابتدا برابر دولت شابانبای از قزاقستان قرار می‌گیرد و در صورت عبور از این حریف در دور بعد به مصاف برنده قرقیزستان و آلمان می‌رود.

دلاگنف از آمریکا و طاها آکگول از ترکیه دیگر کشتی‌گیران شاخص گروه قاسمی هستند.

عزت‌الله اکبری آخرین نماینده‌ی کشتی آزاد ایران فردا وزن‌کشی خواهد کرد تا چهارشنبه در وزن 74 کیلوگرم به میدان برود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج