هشدار به آسیب‌پذیری وب‌سایت سازمان‌های دولتی
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
بانک کتاب_1
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
بانک کتاب_3
اپیلاسیون نانا 3
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 4
سمپاشی امحا_4
بانک کتاب_4
لایکو_4
بانک کتاب_2
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۶۷۷۶۶۳
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۴
۲۶۵۶
این روزها که بازار ارزهای دیجیتالی رمزنگاری شده بسیار داغ شده است، وب‌سایت‌ها، حساب‌های کاربری و پلت‌فرم‌های بسیاری برای استخراج بیت‌کوین یا بیت‌کوین ماینینگ ایجاد شده است تا بتوانند با استفاده از آن‌ها به خرید و فروش و مبادلات تجاری کلان اقدام کنند.
خبرگزاری ایسنا: متخصصان امنیتی به تازگی به تمامی سازمان‌های دولتی در جهان هشدار داده‌اند که مراقب بدافزارهای استخراج‌کننده ارزهای دیجیتالی برروی وب‌سایت‌های خود باشند.

به گزارش وب سایت هکرنیوز، این روزها که بازار ارزهای دیجیتالی رمزنگاری شده بسیار داغ شده است، وب‌سایت‌ها، حساب‌های کاربری و پلت‌فرم‌های بسیاری برای استخراج بیت‌کوین یا بیت‌کوین ماینینگ ایجاد شده است تا بتوانند با استفاده از آن‌ها به خرید و فروش و مبادلات تجاری کلان اقدام کنند.

در چند سال اخیر ارزهای دیجیتالی رمزنگاری شده بسیاری همچون بیت کوین، مونرو و ریپل از محبوبیت و استقبال بی‌نظیری برخوردار شدند و همین امر موجب شده است کاربران بسیاری به کسب درآمد و پول در فضای مجازی روی آورند که این خود دلیل محکمی بود برای آنکه تعداد زیادی از اپلیکیشن‌ها و وب‌سایت‌هایی که پلت فرم و بستر مناسبی برای استخراج این ارزهای دیجیتالی فراهم می‌کردند، مانند قارچ در فضای اینترنت رشد کنند.

یک ماه پیش بود که از سوی کارشناسان و متخصصان امنیتی اعلام شد که بدافزاری را کشف کرده‌اند که قادر است کاربران را در وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مختلف به دانلود و نصب نرم‌افزاری که ارز دیجیتالی استخراج می‌کند، تشویق ‌کند تا بدین ترتیب اطلاعاتشان را به سرقت ببرد.

بسیاری از هکرها و مجرمان سایبری به منظور استخراج بیت کوین ماینینگ، از حساب‌های کاربری، مرورگرهای اینترنتی و دستگاه‌های متصل به اینترنت کاربران (گوشی همراه و رایانه) بدون اجازه آنها به منظور استخراج ارز مجازی سوءاستفاده کرده‌اند و این امر مشکلات و چالش‌های متعددی را برای کاربران در فضای اینترنت به وجود آورده است.

اندکی قبل هم کارشناسان فعال در حوزه امنیت سایبری و فناوری، به تمامی کاربران در فضای مجازی هشدار دادند که آن دسته از کاربرانی که از گوشی‌هایی با سیستم عامل اندروید استفاده می‌کنند، از آسیب‌پذیری بالاتری برخوردارند و بدافزارهای کشف شده توانایی نفوذ و استخراج ارزهای دیجیتالی بسیاری از جمله ریپل، مونرو و بیت کوین را از آن طریق دارند.

این بدافزارها پس از نفوذ به دستگاه الکترونیکی شخص قربانی، کنترل و مدیریت گوشی و رایانه مورد نظر را به صورت کامل در اختیار گرفته و به تمامی اطلاعات موجود در آن دسترسی پیدا می‌کنند و بدین ترتیب هکرها و مجرمان سایبری قادر خواهند بود، به راحتی به اطلاعات مالی قربانیان از جمله کارت اعتباری و کیف پول ارزهای دیجتالی آن‌ها دست یافته و آن را سرقت کنند.

حالا متخصصان امنیتی بار دیگر در هشداری بسیار جدی‌تر به وب‌سایت‌های سازمان و شرکت‌های دولتی عنوان کرده‌اند که بدافزارهای استخراج‌کننده ارزهای دیجیتالی بسیار خطرناک‌تر و هولناک‌تر از آن چیزی هستند که تصور می‌شود. بنابراین لازم است تمامی رایانه‌ها و وب‌سایت‌های آنان مورد بازرسی دقیق‌تری قرار بگیرد تا از صدمات و نفوذ بدافزارهای مذکور در امان و مصون بمانند.

همانطور که اخیرا خبری منتشر شد که طبق آن، هزاران وب سایت از جمله سایت‌های رسمی و دولتی انگلستان و ایالات متحده آمریکا توسط یک کد حاوی بدافزار از کار افتاده و بسیاری را با مشکل مواجه کرده است. گویا هکرها و مجرمان سایبری که قصد استخراج ارزهای دیجتالی رمزنگاری شده نظیر بیت کوین را داشتند، با انتشار یک کد مخرب و آلوده به یک بدافزار موجب شدند بیش از ۴۲۰۰ وب سایت انگلیسی و آمریکایی دچار مشکل شوند.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
ایرانیان- فوتر موبایل222
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
کیان برنا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222