اهدای پیراهن باشگاه قطری به سرپرست استقلال
۶۷۷۸۶۶
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۸
۱۴۴۶۵ 
تمرین تیم فوتبال استقلال برای آماده‌سازی این تیم مقابل الهلال در حضور تعدادی از هواداران ایرانی برگزار شد.
خبرگزاری فارس: تیم فوتبال استقلال که روز گذشته در سالن تمرین ریکاوری خود را بعد از بازی با الریان برگزار کرده بود از ساعت ۲۰ به وقت تهران یک جلسه تمرینی تاکتیکی را برگزار کرد.

* پیش از شروع تمرین وینفرد شفر برای دقایقی با بازیکنان استقلال به صحبت پرداخت.

* پژمان منتظری به دلیل آسیب‌دیدگی در این جلسه تمرینی حضور نداشت. منتظری به دلیل مصدومیت از ناحیه عضله پشت‌ پا حداقل سه هفته از میادین دور خواهد بود.

اهدای پیراهن باشگاه قطری به سرپرست استقلال

* تعدادی از هواداران ایرانی مقیم دوحه در تمرین امروز استقلالی‌ها حضور داشتند و پیش از شروع تمرین با بازیکنان و کادر فنی این تیم عکس یادگاری گرفتند.

* دروازه‌بانان تیم استقلال زیر نظر اشکان نامداری تمرین کردند.

* در حاشیه تمرین امروز رئیس باشگاه معیذر قطر در محل تمرین آبی‌پوشان حاضر شد و پیراهن این تیم را به نصرالله عبداللهی اهدا کرد. وی در حاشیه حضورش در تمرین به سرمربی آلمانی استقلال و اعضای این تیم خوش‌آمد گفت.

* در بخش اول تمرین بازیکنان به گرم کردن بدن‌های خود پرداخته و سپس فوتبال درون‌تیمی را در دستور کار قرار دادند. در جریان فوتبال درون تیمی شفر در چند نوبت تمرین استقلالی‌ها را قطع کرد و نکات لازم را به آنها گوشزد کرد و دوباره تمرینات را از سر گرفت.

* تمرین تیم فوتبال استقلال بعد از حدود ۹۰ دقیقه کار تاکتیکی به پایان رسید و بازیکنان مجدداً راهی هتل شدند. استقلالی‌ها تا روز شنبه تصمیم دارند در قطر بمانند و سپس راهی عمان شوند.

تیم فوتبال استقلال روز سه‌شنبه در دومین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا در مسقط به مصاف الهلال عربستان خواهد رفت.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج