درخواست‎های عجیب خوانندگان هالیوودی قبل از کنسرت
۶۷۸۹۷۶
۱۰ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۸
۱۵۰۳۲ 
ستاره ها با قدرت و ثروتی که دارند، هر چه بخواهند را فراهم می کنند. به عنوان مثال آنها قبل از اجراهایشان، آنچه به آنها آرامش می دهد و آنها را برای کنسرت آماده می کنند را سفارش می دهند.

برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: ستاره ها با قدرت و ثروتی که دارند، هر چه بخواهند را فراهم می کنند. به عنوان مثال آنها قبل از اجراهایشان، آنچه به آنها آرامش می دهد و آنها را برای کنسرت آماده می کنند را سفارش می دهند. این سفارش ها می تواند غذا یا حتی وسایل راحتی مانند مبل و گل و شمع باشد. گاهی ستاره ها درخواست های عجیب و غریبی دارند که جالب است شما نیز آنها را بشنوید. در ادامه درخواست های عجیب برخی از ستاره ها در اتاق میکاپ شان را برایتان آورده ایم. 

1. بیانسه: کوکاکولا ممنوع!

درخواست‎های عجیب خوانندگان هالیوود قبل از کنسرت

طبق قراردادی که بیانسه با شرکت پپسی بسته، او اجازه ندارد که در ملا عام یا در عکس هایش با کوکاکولا دیده شود. در واقع او موظف است که تنها از محصولات پپسی مصرف کند. علاوه بر پپسی، که همیشه جزو درخواست های اوست، بیانسه بروکلی پخته، لوبیا سبز، اسفناج و مرغ پخته شده را نیز قبل از اجرایش سفارش می دهد. جدا از این مواد غذایی، همیشه در اتاق او باید شمعی با اسانس گل رز روشن باشد. چایی هم که برای او سرو می کنند باید در جدیدترین قوری ها دم شود. اگر چه بیانسه در موسیقی جهانی حرف اول را می زند اما درخواست های او در مقایسه با دیگر ستاره ها، کمی ساده و عجیب است.


2. بریتنی اسپیرز: عکس ملکه دایانا

 درخواست‎های عجیب خوانندگان هالیوود قبل از کنسرت

درخواست های بریتنی اسپیرز در طول سالهای سال مدام تغییر می کند. به عنوان مثال او در گذشته دوست داشته که اتاق اش پر از هله هوله، به خصوص چیتوز، باشد اما اکنون تمام آنها را ممنوع کرده که البته همبرگر از آنها مستثنی است. احتمالا او به ارزش مواد غذایی سالم پی برده و سعی می کند که کربوهیدرات های بیشتری را به رژیم خود اضافه کند. مثلا او در سال 2011 سفارش داد تا قبل از کنسرت، 100 عدد انجیر و آلو برایش بیاورند، یا این که در کنسرت لندن خود تقاضای فیش اند چیپس کرد که البته یک عکس از ملکه دیانا نیز در سینی غذا برای او سرو شد.

طبق گزارشات، بریتنی علاقه خاصی به خانواده سلطنتی دارد. به گفته او، ملکه دایانا الهام بخش او در بسیاری از زمینه ها بوده است. یکی از دلایلی که او تقاضای عکس ملکه را قبل از کنسرت اش کرد، همسو شدن با مردم بریتانیا بود. بریتنی می گوید: «از آنجا که همه مردم بریتانیا عکس ملکه را در اتاق خود دارند، من هم دوست داشتم که در اتاق میکاپ ام در لندن عکسی از او را به همراه داشته باشم.»


3. جاستین بیبر: هر نشانه ای از سلنا گومز، ممنوع!

 درخواست‎های عجیب خوانندگان هالیوود قبل از کنسرت

هیچکس دوست ندارد که خاطرات رابطه ای تمام شده را مرور کند. جاستین بیبر نیز از این قاعده مستثنی نیست. پس از این که جاستین بیبر و سلنا گومز از یکدیگر جدا شدند، جاستین پخش تمام آهنگ های سلنا را در اتاق میکاپش ممنوع کرد. البته مطمئنا نظر او پس از دوستی مجددشان، برگشت.

البته این را اضافه کنیم که سلنا نیز تمام کارمندهایی که نامشان جاستین بود را از گروه موسیقی و شوهایش اخراج کرد. در واقع آنها آنقدر از هم تنفر داشتند که بازگشت مجددشان بهم از عجایب بود! علاوه بر ممنوعیت هر نشانه ای از سلنا گومز در پشت صحنه کنسرت ها، جاستین درخواست 10 خودروی سدان لاکچری، 2 اتوبوس، یک جت شخصی و یک هلی کوپتر، یک جکوزی، یک ماساژور شخصی و یک مربی یوگا را نیز داشت.


4. جی زی: کره بادام زمینی و ژله مرغوب

 درخواست‎های عجیب خوانندگان هالیوود قبل از کنسرت

 اینطور به نظر می رسد که جی زی هم مانند همسرش بیانسه، شکمو است. اما او برخلاف بیانسه، در اتاق میکاپ اش همیشه کوکاکولا سفارش می دهد. البته علاوه بر کوکاکولا، ردبول، آب ویتامینه و چای داغ نیز در اتاق او دیده می شود. جالب تر از همه اینها، یک اتاق پرو و میکاپ برای جی زی کافی نیست، به طوری که او دستور می دهد که 7 اتاق را با دمای دقیقا 72 درجه برای او آماده کنند.

در اتاق ها نیز باید یک مبل بزرگ راحتی و دو میز دقیقا شبیه بهم وجود داشته باشد. عجیب تر از همه دستور کره بادام زمینی و ژله، آنهم با بالاترین کیفیت ممکن است. در واقع او به کیفیت محصولات استاندارد بازار اعتقادی ندارد و برای هر چیزی که می خورد، کیفیت بالاتری را تقاضا دارد.


5. لیدی گاگا: پنیر

 درخواست‎های عجیب خوانندگان هالیوود قبل از کنسرت

لیدی گاگا در فهرست تقاضاهای خود قبل از اجراهایش، بسیار متنوع عمل می کند. به عنوان مثال این ستاره پاپ، یک جعبه نی، یک تلویزیون و دی وی دی پلیر، 4 عدد شمع بدون بو، یک صندلی اداری، یک دستگاه مرطوب کننده هوا، 3 عدد پنکه، 2 بطری چای سبز، 2 بطری نوشیدنی، سالاد آواکادو و یک اسموتی با توت های یخ زده و ماست یونانی بدون چربی سفارش می دهد. علاوه بر همه اینها، یکی از چیزهایی که هیچ گاه از لیست سفارشات او حذف نمی شود، پنیر است.

پنیر او باید روی یخ سرو شود و بدون بو نیز باشد. باز هم این تمام درخواست او نیست. عجیب تر از اینها، مانکنی است با موهای صورتی که باید قبل از اجرا در اتاق میکاپ او حضور داشته باشد. رنگ پرده و فرش اتاق او هم باید با هم ست باشد. ما هیچوقت دلیل تقاضاهای عجیب لیدی گاگا را نفهمیدیم اما هر چه باشد، او همیشه ما را با رفتارهایش متحیر می کند.


6. مدونا: توالت فرنگی

 درخواست‎های عجیب خوانندگان هالیوود قبل از کنسرت

مدونا سالیان سال است که در صنعت موسیقی فعالیت دارد، به همین دلیل از آنچه می خواهد و نمی خواهد نیز آگاه است. این ستاره قبل از کنسرت اش، 200 نفر را برای انجام درخواست هایش استخدام می کند و به هر کدام از آنها نیز اتاقی جداگانه می دهد. خدمه های او شامل آشپزهای خصوصی، مربی یوگا، آرایشگر و غیره... اند. مدونا قبل از کنسرت اش فقط سبزیجات سفارش می دهد. هنگامی که به لیست سفارشات غذای او نگاه می کنید، در وهله اول همه چیز عادی به نظر می آید اما زمانی که می فهمید او گیاه خوار نیست، نظرتان تغییر می کند.

یکی دیگر از درخواست های عجیب او توالت فرنگی است. در واقع او هر جا که برود، یک توالت فرنگی از برند مورد علاقه اش را سفارش می دهد. در کنار آن، دسته های گل رز و شمع نیز پای ثابت سفارشات او می باشند. او حتی زمانی که در هتلی اقامت می کند، دستور می دهد که تمام مبل های اتاق را جمع کنند تا روی مبل راحتی خودش بنشیند. اینطور به نظر می رسد که او به وسایل خود تعلق خاطر عجیبی دارد.


7. تیلور سوئیفت: بستنی

 درخواست‎های عجیب خوانندگان هالیوود قبل از کنسرت

درخواستی که تیلور سوئیفت در اتاق میکاپ اش دارد، عجیب نیست اما خنده دار چرا. انگار که او هیچ اهمیتی به رژیم غذایی اش قبل از کنسرت نمی دهد و هر چه دلش بخواهد را می خورد. در لیست تقاضاهای او می توان خوراکی هایی چون لاته استارباکس، کیک کدو تنبل، پنیر چدار، ماکارونی و پنیر، تارت توت فرنگی، بستنی ژله ای، آواکادو و... را مشاهده کرد. اینطور به نظر می رسد که او به طور مادرزادی لاغر است و با خوردن چنین خوراکی هایی چاق نمی شود.


8. ماریا کری: بچه گربه

 درخواست‎های عجیب خوانندگان هالیوود قبل از کنسرت

ماریا کری قبل از ورود به اتاق گریم اش از خدمه ها می خواهد که تمام اتاق ها را با پرده بپوشانند و دمای آنها را روی 75 درجه ثابت نگه دارند. مبل اتاق او نیز نباید طرح های شلوغ داشته باشد. 4 شمع وانیل، نوشیدنی وانیلی، دو دسته گل رز سفید، مرغ سرخ شده گرم و آدامس بدون شکر از دیگر درخواست های او هستند.یکی از عجیب ترین درخواست های او زمانی بود که او قبل از اجرایش 20 بچه گربه و 100 کبوتر سفید درخواست کرد. اگر چه پس از کنسرت تمام کبوترها در آسمان رها شدند اما نمی دانیم که او با گربه ها چه کرد.


9. کیتی پری: گل میخک ممنوع!

 درخواست‎های عجیب خوانندگان هالیوود قبل از کنسرت

کیتی پری علاقه زیادی به گلهایی مانند رز یا ارکیده دارد اما گل میخک هرگز! او آنقدر از این گل بیزار است که وجود آن را در اتاق میکاپ اش منع کرد. علاوه بر ممنوعیت گل، او درخواست های دیگری هم مانند صندلی کرم رنگ، یخچال با در شیشه ای، یک صندلی که نامش روی آن حک شده،  فرش صورتی یا کرم رنگ... دارد. کیتی پری بطری های پلاستیکی آب را نیز در اتاق گریمش ممنوع کرده است، از این رو تمام خدمه و کارمندان او مجبورند که از بطری های آب چند بار مصرف استفاده کنند. خوشحال باشیم که حداقل یکی از درخواست های او به محیط زیست آسیب نمی رساند. او همچنین صحبت کردن خدمه هایش با او و نگاه کردن به چشم هایش را برای تمام خدمه ها ممنوع کرده است. 

انتشار یافته: 23
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
10:38 - 1397/04/10
واووو چقد خاصن اینا هر هر هر اینا خودشونو مسخره کردن یا مارو؟
مسخره های چررررت /:
Iran, Islamic Republic of
11:17 - 1397/04/10
من هم از سلنا بدم میاد هم جاستین
پاسخ ها
Shadow
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۰
تو خوبی هوا بده/:
ALIJB
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۰
مهم نیس:|
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۲
کوچک ترین اهمیتی نداره مطمئن باش اگه اونا هم تو رو ببینن ازت بدشون میاد
Iran, Islamic Republic of
12:08 - 1397/04/10
ثروت و رفاه زيادي زده به سرشون روانيشون كرده
پاسخ ها
Mons
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۰
دقیقا.
وقتی اونقدری پول دارن که هرچی بخوان رو داشته باشن
چرا چنین کاری رو نکنن.؟؟
Iran, Islamic Republic of
12:08 - 1397/04/10
یکم توقعشون بالا نیست؟! فکر میکنم دلیل این توقع بالاشون ،احترام و سرخم کردن های از حد گذشته خدمت کارهاشونه
پاسخ ها
ناشناس هستم.
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۰
نه
خب پول دارن
و هرجور بخوان هم خرجشون میکنن اما به نظرم درخواست های جاستین و تیلور عجیب نیست.
Iran, Islamic Republic of
12:28 - 1397/04/10
چیتوز برند خارجیه من نمبدومستم یا بریتنی دوست پسرش ایرانیه چیتوز دوست شده!؟!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۰
چیتوز برند خارجی هست و ما اسمشو دزدیدیم
Iran, Islamic Republic of
12:41 - 1397/04/10
منم عین تیلور هر کوفتی میخورم بازم لاغرم
شاید تنها شانسم تو زندگی اینع
پاسخ ها
ALIJB
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۰
اتفاقا تیلور به شدت ورزش میکنه و لاغریش مادر زادی نیست.
برعکس مادر و پدرش چاق هستن.
Iran, Islamic Republic of
13:05 - 1397/04/10
معقول ترینشون تیلور بود. عین خودم شکموِ فقط
Iran, Islamic Republic of
17:39 - 1397/04/10
اینا انقد پولدارن و میدونن ک قبل کنسرت هرچی بخوان باید براشون فراهم شه ک دیوااانه میشن...
Iran, Islamic Republic of
17:42 - 1397/04/10
برای جاستین بیبر و تیلور سویفیت تا حدودی معقول بود.

به هرحال اینا همشون هم مشهورن هم پولدارن و هم قدرتمند... طبیعی هستش که هرچی میخوان براشون فراهم بشه.
Iran, Islamic Republic of
19:01 - 1397/04/10
دلیل غذا خوردنشون قبل کنسرت تینه که استرسشونو با خوردن کم میکنن اما روزای عادی اجازه ندارن انقدر بخورن بعدم این مطلب مال چه زمانیه ؟ تیلور الان روناش عین خرس شده که کجاش لاغره
Iran, Islamic Republic of
17:21 - 1397/04/12
منم اگه سلب بودم احتمالا مجموعه کاملی از تمام کتاب های دارن شان درخواست میکردم :)))))))
Iran, Islamic Republic of
17:07 - 1397/04/14
کاربر 19:01
تیلور چاق نیس جذابه تکرار کن اینو هر روز واس خودت
اگ چاق بود شکم و پهلو داشت ولی داشتم ران از جذابیتاس به نظرم
حتی اگ چاق هم بشه بتزم دوستداشتنیه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج