انتشار کلید اولیه سئوالات آزمون دکترا از فردا
۶۸۲۶۳۸
۰۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳
۲۸۶۸ 
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار کلید اولیه سئوالات آزمون دکتری 97 از ظهر فردا خبر داد و گفت: داوطلبان از 9 تا 15 اسفند ماه فرصت دارند اعتراضات خود نسبت به آزمون را مطرح کنند.

خبرگزاری ایسنا: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار کلید اولیه سئوالات آزمون دکتری 97 از ظهر فردا خبر داد و گفت: داوطلبان از 9 تا 15 اسفند ماه فرصت دارند اعتراضات خود نسبت به آزمون را مطرح کنند.

دکتر حسین توکلی ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: کلیه سئوالات هر یک از کدرشته‌های امتحانی آزمون ورودی دکتری نیمه متمرکز 97 روز گذشته 6 اسفند ماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www. Sanjesh. Org قرار گرفت.

وی در ادامه تصریح کرد: کلید اولیه سئوالات آزمون فوق از بعد از ظهر روز سه‌شنبه 8 اسفند ماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد و داوطلبان می‌توانند هرگونه مطلبی در خصوص سوالات و آزمون دکتری را از روز 9 تا 15 اسفند ماه منحصرا از طریق سایت این سازمان در میان بگذارند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان خاطرنشان کرد: بدیهی است تقاضایی که به جز سایت سازمان سنجش آموزش کشور و یا بعد از تاریخ مقرر ارسال شده باشد، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج