هاشمی: آیت‌الله گفت نیازی به ستاد انتخاباتی ندارم
۶۸۲۸۷۸
۰۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۹
۷۶۲۹ 
فرزند فقید رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: وقتی موضوع تشکیل ستاد تبلیغات برای انتخابات مجلس خبرگان را با پدرم در میان گذاشتم، ایشان گفتند که من نیازی به ستاد انتخاباتی ندارم و همه مرا می‌‌شناسند. اگر کسی می‌خواهد کاری انجام دهد برود و برای لیست خبرگان مردم کار کند.

خبرگزاری ایلنا: فرزند فقید رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: وقتی موضوع تشکیل ستاد تبلیغات برای انتخابات مجلس خبرگان را با پدرم در میان گذاشتم، ایشان گفتند که من نیازی به ستاد انتخاباتی ندارم و همه مرا می‌‌شناسند. اگر کسی می‌خواهد کاری انجام دهد برود و برای لیست خبرگان مردم کار کند.

یاسر هاشمی رفسنجانی شامگاه روز دوشنبه در سخنرانی افتتاحیه نشست نقد و بررسی و تقدیر از فعالان مراسم بزرگداشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با اشاره به خاطره‌‌ای از شکل‌‌گیری ستاد انتخابات مرحوم هاشمی رفسنجانی در انتخابات مجلس خبرگان پنجم گفت: وقتی این موضوع را با پدرم در میان گذاشتم ایشان گفتند که من نیازی به ستاد انتخاباتی ندارم و همه مرا می شناسند. اگر کسی می خواهد کاری انجام دهد برود و برای لیست خبرگان مردم کار کند.

وی افزود: ما نیز همین کار را کردیم و نتیجه پیروزی کامل لیست خبرگان مردم در تهران بود.

فرزند آیت‌‌الله هاشمی رفسنجانی با اشاره به تلاش‌‌های صورت‌گرفته برای برگزاری کنگره بزرگداشت آیت‌‌‌الله هاشمی رفسنجانی اظهار داشت: شورای راهبردی کنگره که از نزدیکان آیت‌‌الله هاشمی تشکیل شده بود در دوازده جلسه و پس از بحث‌های مفصل به پیشنهاد آقای جنتی، اعتدال به عنوان محور اصلی این همایش انتخاب شد.

هاشمی با اشاره به نگارش حدود پنجاه مقاله علمی درباره آیت‌‌‌‌‌الله هاشمی و اندیشه‌های وی در راستای کنگره بزرگداشت، تصریح کرد: سایتی که برای کنگره در کنار سایت تخصصی آیت‌‌الله هاشمی که به جرأت می‌توان گفت یکی از بهترین سایت‌ها و جامع‌‌ترین آن درباره آیت‌‌الله هاشمی است، هم طراحی و آماده استفاده قرار گرفت.

وی با بیان اینکه با وجود سخت‌‌‌‌گیری‌‌‌ها تیم امنیتی کنگره که برای حضور مقامات انجام شد من از هرگونه مزاحمتی برای افراد عذرخواهی می‌‌کنم، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه آیت‌‌الله هاشمی شخصیتی فراتر از زمانه خود بود، همه کسانی که در این مراسم حضور دارند خود کسانی هستند که آنان را باید میزبان این نشست دانست و من به عنوان کوچکترین فرزند خانواده آیت‌‌الله هاشمی مراتب قدردانی خود را از همه ملت ایران و دست‌‌اندرکاران برگزاری کنگره بزرگداشت آیت‌‌الله هاشمی رفسنجانی ابراز می‌کنم.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:09 - 1396/12/07
آیت الله رفسنجانی .....یا شیخ رفسنجانی ؟؟؟؟ایشان اشتباه زیادی داشت .....ولی نفهمید قبله کدام طرف میباشد ؟؟؟؟ در رابطه با احمدنژاد سکوت کرد خیلی سکوت کرد ........؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
22:22 - 1396/12/07
دهن ملت رو شما خاندان رفسنجانی سرویس کردید با خاطره گویی که. اه اه اه
Iran, Islamic Republic of
22:23 - 1396/12/07
برترینها ول کن این رفسنجانی ها نیست انگار. بکش بیرون باو
Iran, Islamic Republic of
23:46 - 1396/12/07
دیگه شورش و دراودی هر جا میرین هی بابام اینو گفت بابا اونو گفت دیگه ببند برا ملت هیچ جذابیتی نداره خاطرات شما
Iran, Islamic Republic of
11:14 - 1396/12/08
این خاطره نویسی به چه درد ملت می خوره هر روز یک خاطره داریم لطفا کل این خاطرات و کتاب بکنین تا هر کی خواست بخونه
Iran, Islamic Republic of
11:19 - 1396/12/08
بله درست است ... وقتی با زور و قدرت حرکت می‌کند احتیاج به چیزی دگر نیست ..
......... راه باید درست انتخاب شود .... تا مردم اطلاع پیدا کنند .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج