ایران قطعاً برای تحقق نابودی اسرائیل برنامه دارد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی 1
زمردی_داخلی1
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_1
کلاسینو_1
ریزخور_1
لاله زار مال_1
لاله زار مال_3
سفیر بار ساقدوش_3
کلاسینو_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر نداف کرمانی 3
ریزخور_3
زمردی_داخلی3
کلاسینو_4
سفیر بار ساقدوش_4
زمردی_داخلی4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
دکتر نداف کرمانی 4
ریزخور_4
کلاسینو_2
لاله زار مال_2
سفیر بار ساقدوش_2
زمردی_داخلی2
دکتر نداف کرمانی 2
ریزخور_2
اپیلاسیون نانا 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۶۸۳۲۸۰
۰۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۱
۱۲۷۸۵
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل با اشاره به اینکه صهیونیست‌ها فاجعه‌ انسانی در غوطه شرقی به‌ راه انداخته‌اند، گفت: ایران اجازه نمی‌دهد صهیونیست‌ها امنیت غرب آسیا را به بازی بگیرند.

خبرگزاری فارس: دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل با اشاره به اینکه صهیونیست‌ها فاجعه‌ انسانی در غوطه شرقی به‌ راه انداخته‌اند، گفت: ایران اجازه نمی‌دهد صهیونیست‌ها امنیت غرب آسیا را به بازی بگیرند.

حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل صبح امروز سه‌شنبه 8 اسفند 96 در نشست خبری اولین جشنواره بین‌المللی ساعت شنی که از سوی سازمان فضای مجازی سراج در خبرگزاری فارس برگرار شد، با اشاره به اینکه این جشنواره به همت نهادها و مردم‌نهادهای مختلف حامی فلسطین شروع به کار می‌کند تحولات منطقه و نظام بین‌الملل را موجب تقویت انگیزه برای برگزاری این جشنواره خواند و گفت: دوران پساداعش در عراق و سوریه دورانی جدید و با روند شتابان و پیچیده و با دایره‌ای گسترده‌تر از سال‌های قبل است.

وی با ذکر اینکه رژیم صهیونیستی می‌کوشد در دوران پسا داعش اهداف شوم خود را از طریق مثلث شوم ریاض، تلاویو، واشنگتن در حوزه بیداری اسلامی و غرب آسیا محقق کند، گفت: این مثلث به صورت علنی برخی برنامه‌های خود را دنبال می‌کند.

امیرعبداللهیان با یادآوری اینکه رژیم صهیونیستی در زمان اشغال بخش‌هایی از عراق و سوریه علنا در کنار گروه‌های تروریستی تکفیری قرار گرفت، گفت: نمونه آن اینکه در شرایطی که آتش بس حاکم شده است رژیم صهیونیستی با بکارگیری گروه تروریستی جبهةالنصره بار دیگر در روزهای اخیر فاجعه‌ای انسانی را در غوطه شرقی به راه انداخته است و این به آن معنا است که این رژیم می‌خواهند منطقه را بی‌ثبات نگه دارد و از هیچ امکانی برای بحران‌آفرینی در منطقه کوتاهی نمی‌کند، اما جمهوری اسلامی ایران اجازه نمی‌دهد که رژیم صهیونیستی امنیت غرب آسیا را به بازی بگیرد.

وی اضافه کرد: جمهوری اسلامی ایران و متحدانش با عنوان پیروز در جنگ علیه تروریسم اجازه نمی‌دهند رژیم صهیونیستی به بحران افکنی ادامه داده و اقداماتی مشابه ترور دانشمندان هسته‌ای را با کمک مثلث شوم ریاض،‌ تلاویو، واشنگتن تکرار کنند و جشنواره ساعت شنی، نماد آغاز شمارش معکوس رژیم صهیونیستی است.

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران درباره موضع انگلستان در قبال بحران یمن در مورد ایران و عربستان، گفت: انگلستان از همان ابتدا اعلام کرد که ما حمایت اطلاعاتی از حمله عربستان به یمن می‌کنیم و در سطح پنهانی نیز با روش موزیانه این کشور پشت تحولات بحرین و یمن به صورت جدی قرار دارد و در حوزه امنیتی و نرم‌افزاری بیشترین تحرک در قبال یمن از سوی انگلیسی‌ها در این سال‌ها انجام شده است.

وی ادامه داد: اتهام بی‌اساسی که به جمهوری اسلامی ایران درباره انتقال موشک به انصارالله یمن زده می‌شود ‌بارها از سوی مقامات جمهوری اسلامی ایران در سطوح مختلف تکذیب شده است؛ من از زبان نماینده سابق دبیرکل سازمان ملل در امور یمن بارها شنیدم که به ازای هر یمنی چهار اسلحه در این کشور وجود دارد و این وضعیت در یمن به دلیل رفتار خصمانه و رویکرد غلط عربستان سعودی به گونه‌ای شده است که عربستان با وادار کردن نخست‌وزیر یمن به استعفا تلاش کرد که یمن را بی‌ثبات سازد.

امیرعبداللهیان گفت: در نتیجه این بی‌ثبات‌سازی در هیچ رسانه معاندی نمی‌شنوید که در بخش شمالی یمن که در اختیار انصارالله است القاعده و داعش اقداماتی انجام دهند اما در جنوب یمن که جولانگاه عربستان و امارات با حمایت انگلستان و آمریکا است تروریست رشد فزاینده دارد و یک خطری که یمن و آب‌های منطقه را تهدید می‌کند این است امروز در جنوب یمن در نتیجه تجاوز سه ساله عربستان سعودی بی‌ثباتی و ناامنی ایجاد شده است که القاعده و داعش از غرب آسیا و بوکوحرام و الشباب از شرق آفریقا در این منطقه تجمع کردند و در آینده اگر این روند مدیریت نشود و عربستان تجاوز خود را علیه مردم مظلوم یمن متوقف نکند کانون جدید بحران ترویستی در جنوب یمن و تنگه باب‌المندب شکل می‌گیرد و مسئولیت این خطر به عربستان،‌ ا مارات، انگلستان و آمریکا برمی‌گردد که در موضوع یمن همراهی کردند و جامعه بین‌المللی هم متاسفانه با سکوت خود در این سال‌های هیچ کمکی به حل مشکل نکرد.

وی با تاکید مجدد بر اینکه ادعای اینکه ایران به یمن موشک می‌دهد کاملا بی‌اساس است خاطرنشان کرد: ما از راه‌حل سیاسی، ثبات، امنیت، ارامش، وحدت ملی و بازگشت یمن به شرایطی که همه گروه‌ها و احزاب در اینده سیاسی این کشور نقش داشته باشند حمایت می‌کنیم.

وی در ادامه و در پاسخ به سوال دیگری خاطرنشان کرد: پس از برقراری روابط ایران و انگلیس در سفری که به انگلستان داشتم دیداری با آقای هاموند کردم و طی آن به ایشان گفتم که در بحرین بیش از 65 درصد مورد تبعیض جدی قرار دارند و خواسته‌شان این است که هر بحرینی یک رای داشته باشدو خواسته دوم اینکه نخست‌وزیر بحرین که از سال1971 که این کشور از ایران جدا شد تا امروز نخست‌وزیر است برکنار شود یا حداقل مجلس بتواند او را برکنار کند.

عبداللهیان گفت: آقای هامون به من جواب داد که بله! من در جریان هستم که یک اقلیت شیعی در بحرین زندگی می‌کنند؛ من به ایشان گفتم نگاه ما به بحرین نگاه «شیعه و سنی» نیست اما آقای وزیر! اگر اطلاعات شما از سایر مسائل منطقه‌ای ما در این حد نادرست باشد من متاسفم.

وی با ذکر اینکه رفتارهای انگلیسی‌ها در قبال مسائل منطقه دوگانه است، اظهار داشت: آنطور که شنیده‌ام به علت نقشی که انگلیسی‌ها در بحران یمن دارند به منظور پیشبرد راه حل سیاسی گفت‌وگوهایی میان ایران و انگلیس انجام شده است اما همزمان با آن قطعنامه شب گذشته نیز از سوی انگلستان علیه کشورمان پیشنهاد شده است که یکی از همان رفتارهای دوگانه انگلیسی‌ها در قبال مسائل منطقه ما است.

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل گفت: جمهوری اسلامی ایران همواره به این معتقد بوده و تکرار کرده است که مساله یمن صرفا راه حلی سیاسی دارد و به دور از بازی‌های دوگانه باید به کمک مردم مظلوم یمن آمد که بیش از سه سال است در محاصره قرار دارند و با بحران و فاجعه انسانی روبرو هستند.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار خبرگزاری مهر که درباره تاکید مقام معظم رهبری بر تسلیح کرانه باختری پرسیده بود بیان داشت: رژیم صهیونیستی در این سال‌های حیات نامشروع خود نشان داده است که به هیچ توافقی پایبند نیست؛ شما اگر از آقای ابومازن که خود در تشییع جنازه رئیس جمهور نامشروع این رژیم شرکت کرد بپرسید، امروز به این موضوع باور دارد که گفت‌وگو با رژیم صهیونیستی هیچ نتیجه‌ای برای فلسطین به بار نیاورده است چرا که آنها به هیچ تعهدی پایبند نیستند.

امیرعبداللهیان با ا شاره به اینکه حضور ترامپ در مسند ریاست جمهوری آمریکا موجب شده تا امید رژیم صهیونیستی برای ادامه تجاوزات و تثبیت وضعیت خود افزایش یابد، گفت: متاسفانه رفتار معدود کشورهای عربی به ویژه عربستان سعودی در تلاش برای عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی گستاخی این رژیم را در پی داشته است، اما امروز همه رهبران مقاومت حتی بخش مهمی از جریان سازش در مقابل صهیونیست‌ها که امیدوار بودند روزی بتوانند مذاکرات صلحشان به نتیجه برسد به این باور رسیده‌اند راهکار فلسطین صرفا مقاومت و مبارزه است تا بتوانند حقوق خود را بدست بیاورند و در این باره اقدامات لازم را جهت تقویت بنیه نظامی خود انجام داده‌اند.

وی افزود: البته در آنچه مربوط به حمایت‌های سیاسی جمهوری اسلامی ایران در حوزه مقابله با رژیم صهیونیستی و دفاع از مردم فلسطین است کوتاهی نشده است و در بحث تقویت مقاومت همواره با صدای بلند اعلام کرده‌ایم که از جهاد اسلامی و گروه‌های مقاومت در راستای دستیابی‌شان به اهداف مردم فلسطین حمایت می‌کنیم.

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل خطاب به نسل جوان کشور گفت: آنها که شعار «نه فلسطین و نه سوریه» را با هدایت برخی خارجی‌ها سر می‌دهند بدانند که اگر از امنیت ملی کشورتان در پشت مرزهای رژیم نامشروع صهیونیستی دفاع نکنید فردا باید صهیونیست‌ها را در حال ترور دانشمندان و مردم عادی خود در متروهای تهران ببینید.

وی تصریح کرد: امنیت حداکثری کشور هزینه‌هایی دارد و این بخشی از آن هزینه‌ای است که ما در جهت تامین امنیت کشور خود، منطقه و آرمان‌هایمان می‌دهیم و کاملا هم آن را به جا می‌دانیم.

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل در پاسخ به سؤال خبرنگار دیگری که از سهم جنگ در بودجه امسال دولت آمریکا پرسیده بود، گفت: آمریکایی‌ها اینقدر به بحث فروش سلاح اهمیت می‌دهند که در داخل کشور خودشان هم به جای آنکه دانش‌آموزان را خلع سلاح کنند، رئیس جمهورشان پیشنهاد می‌دهد که معلمان هم مسلح شوند. بالاخره این سیاست ایجاد اشتغال از طریق تجارت اسلحه در دوره رئیس جمهور فعلی آمریکا نیز از طریق تسلیح اتباع این کشور در داخل اجرا می‌شود.

وی افزود: در سطح منطقه، سیاست‌ راهبردی آمریکا در منطقه این است که بی‌ثبات‌سازی در منطقه را تا جایی ادامه دهند که نتیجه آن تضعیف همه کشورهای منطقه و تقویت رژیم صهیونیستی باشد البته عربستان سعودی هم در درگیر شدن در بحران یمن صرفاً خودش تصمیم نگرفت بلکه این کشور در یک بازی صهیونیستی و آمریکایی نقش ایفا کرد که نتیجه آن می‌تواند تجزیه عربستان در سال‌های آینده باشد.

امیر عبداللهیان گفت: آنچه دشمنان ما دنبال می‌کنند یک سیاست دووجهی است که از یک طرف از راه‌حل سیاسی سخن می‌گویند اما از طرف دیگر همه توان خود را به کار گرفته‌اند تا بی‌ثباتی‌ها و ناامنی‌ها را تا رسیدن به اهداف حداکثری خود و تأمین امنیت رژیم صهیونیستی ادامه دهند.

وی در پاسخ به سؤال یکی دیگر از خبرنگاران درباره اقدامات صورت گرفته درباره تحقق سخن مقام معظم رهبری در مورد نابودی رژیم صهیونیستی تا 25 سال آینده، اظهار داشت: اتفاق مهمی که اخیراً افتاد اعلام انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به قدس و شکل‌گیری یک جریان در مقابل آن و حمایت از مردم مظلوم فلسطین بود و با اینکه رئیس جمهور آمریکا به زعم خود با این کار بحران‌آفرینی کرد اما کمک بزرگی هم در این راستا به مردم فلسطین شد.

امیرعبداللهیان گفت: فرمایش مقام معظم رهبری لزوماً ناظر به این مطلب نیست که ما در جمهوری اسلامی ایران تکلیف داریم به آن بپردازیم؛ یکی از کارهایی که جمهوری اسلامی ایران در هر 4 یا 5 سال انجام می‌دهد برگزاری کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین است و در چارچوب آن در هر دوره هم با سخنرانی و حضور مقام معظم رهبری همراه است راجع به چگونگی حمایت از انتفاضه با نگاه حمایت از امنیت منطقه و تأمین حداکثری امنیت و منافع ملی دنبال می‌شود.

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران قطعاً برای تحقق نابودی اسرائیل تا 25 سال آینده برنامه دارد اما اینکه این برنامه‌ها را می‌تواند رسانه‌ای اعلام کند یا نه قطعاً نمی‌تواند اعلام کند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 30
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
16:23 - 1396/12/08
ایران برای خودش هم برنامه ندارد
Iran, Islamic Republic of
16:40 - 1396/12/08
اونا هم میزارن پس سر مردم رو شیره نمالید تمام کشورهای جهان و آمریکا و روسیه و اتحادیه اروپا حامی اسراییل هستن چرا الکی واسه کشور تنش ایجاد میکنید سنگ بزرگ علامت نزدن است
Iran, Islamic Republic of
16:41 - 1396/12/08
پس چرا برنامه ای برای نابودی اختلاسگران نداره
Iran, Islamic Republic of
16:58 - 1396/12/08
دروغ میگه اینا عرضه ندارن یه هواپیمای رو سالم بزارن زمین یا یه برف رو جارو کنن بعد... مردم قطعا از تفکر شما بیزارن
Iran, Islamic Republic of
17:03 - 1396/12/08
یه هواپیما سقوط کرد سه روز طول کشید تا لاشه هواپیمارو پیدا کنید اونم به لطف روسها.هنوزم که هنوز نه جعبه سیاه پیدا شده نه اجساد....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۸
مددافع صلح خودت میرفتی اقدام میکردی تا روسها یک رودست میخوردندمعلومه ماه واره ات خوب ککککارمیککککنه ههههه
Iran, Islamic Republic of
17:04 - 1396/12/08
با این وضع اقتصادی بفکر خودش باشه نابود نشه بعد براي اسرائیل نقشه نابودی بکشه
Iran, Islamic Republic of
17:28 - 1396/12/08
اقا تورو خدا دست از نابودی دیگران بردارین
ببینید تو همین کشورمون چه خبر همه نابودیم بجز ی عده خاصی.. به فکر ابادی خودمون باشیم...
Iran, Islamic Republic of
17:45 - 1396/12/08
همین چند وقت پیش بود این روسیه خائن کد موشک های مارو داد به اسرائیل تا وقتی در زمینه نظامی وابسته به روسیه ایم هیچ کاری نمیتونیم بکنیم تازه اسرائل دویست تا بمب اتم داره ماهم تو شرایط برابر باید داشته باشیم تا بشه نبرد تن به تن
Iran, Islamic Republic of
18:05 - 1396/12/08
آقای امیر عبداللهیان ،شماهااا اگه عرضه دارین یه سر و سامانی به مملکت خودتون بدین،این وضعیت اجتماعی و اقتصادی و وضعیت معیشت مردمه،شما عرضه اداره و مدیریت کشور خودتون رو ندارین اونوقت دارین برای کل دنیا شاخ و شونه میکشین!!!!واقعا باید بحال ملت ایران خون گریست!!!!!با این که میدونم نظر بنده سانسور میشه ولی لااقل حرف خودم رو زدم و دلمو خالی کردم!!!!!!
Germany
18:07 - 1396/12/08
تحقق نابودی اسرائیل است که ۹۰%مردم ایران فقیر ویاگرسنه استن
Iran, Islamic Republic of
18:07 - 1396/12/08
با این طرز مدیریت کشور و مدیریت بحران و وضعیت اقتصادی کشور کاملأ معلومه که اسرائیل باید از صفحه روزگار محو شود!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
18:08 - 1396/12/08
اسرائیل باید از بین برود!!!!
Iran, Islamic Republic of
18:11 - 1396/12/08
ببخشید از این برنامه های خوبتون برای تحقق بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم و رونق کسب و کار و رفع بیکاری و فساد و اختلاس هم دارین جناب دانشمند؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
19:18 - 1396/12/08
اقای عزیز تو برای کشور خودت برنامه یک ساله نداری چطور برنامه برای کشور دیگری داری تو اگه راست میگی بیا برای کشور خودت کاری بکن
Iran, Islamic Republic of
20:48 - 1396/12/08
ای کاش کمی هم در زمینه رسیدگی به اوضاع مملکت برنامه داشتین. یک صدم اون وقت و انرژی و هزینه ای که برای این کارا صرف میکنین رو اگه به کشور خودمون اختصاص داده بودین الان اینجا سوئیس بود
United Arab Emirates
20:59 - 1396/12/08
مامیخایم اسرائیل نابودکنیم اما خودمون داریم نابود میشیم
Iran, Islamic Republic of
21:03 - 1396/12/08
ایران نمی‌داند با بی عدالتی دارد اول خود را نابود می‌کند.
........ اول فکر خود باش بعد دیگری ......
Iran, Islamic Republic of
21:41 - 1396/12/08
واقعا دیگه باوری نمونده به هیچکدام از حرف های مسئولین
حال میخواهد سخن از وضع و حال داخل کشور باشد یا وضع خارج کشور
در کل بی اعتمادی به کلامتان در بین نظرات منعکس شده مشهود است
خسته نباشید
Iran, Islamic Republic of
22:00 - 1396/12/08
سه برابر بودجه مملکت داره صرف این برنامه میشه ، خوابید .
Iran, Islamic Republic of
22:08 - 1396/12/08
همین قدر که ما بدبختهارو نابود کردید به خاک سیاه نشوندید کافیه . خواهشن جمع کنید بساطتتونو . مگه کشکه ؟ اسرائیل مگه کشور دیروز و امروزه که بشه به این راحتی نابودش کرد . اختلاسگرارو نابود کنید .
Iran, Islamic Republic of
22:10 - 1396/12/08
ایران برای یکسال آینده خودش برنامه ندارد
آنوقت با این حرفهای نسنجیده دنیا را علیه ایران و مردم بینوای ایران متحد میکنند
Iran, Islamic Republic of
22:58 - 1396/12/08
من نمیدانم این داعش واین تنش چرا در ویتنام،مالزی،سنگاپور،ژاپن،کره نیست وراحت دارند هم کار میکنند هم رفاه دارند شما دست از سر این اسراییل بردارید ،اقا مارو چه به اسراییل؟ما این ور دنیا آنها آن طرف دنیا !شما شلوار خودتونو بالا بکشید هنر کردید !!!!
Germany
23:05 - 1396/12/08
کل کشورهای دنیا به اندازه ملت ایران،وارد سیاست و بدبختی نشده.همه دارن زندگی میکنیم و ما هنوز توی جناح چپ و جناح راست و یمن و عراقدو... موندیم.دارن مریخ رو پیشاپیش میفروشن،ما چسپیدیم به کجا و به چه قیمتی؟
Iran, Islamic Republic of
23:18 - 1396/12/08
مواظب باشیم شاید آنها هم برنا مه ایی داشته باشند.
Iran, Islamic Republic of
23:26 - 1396/12/08
که چی بشه آخرش یا ابوالفضل دوباره داره بوی اختلاس میاد
Iran, Islamic Republic of
23:52 - 1396/12/08
اگر فقط برای اسرائیل باشد اشکالی ندارد.
Iran, Islamic Republic of
00:52 - 1396/12/09
شما یه برف رو نتونستین کنترل کنین
Germany
08:38 - 1396/12/09
این حرفهای تو خالی و دهه شصتی رو تمام کنید دنیا عوض شده شما تو خواب خرگوشی هستید آقایان بهتره واسه آبادی و پیشرفت کشور خودت برنامه بریزی نه نابودی یک کشور عضو سازمان ملل این حرفها جز ضرر و زیان واسه مردم ایران و بی اعتبار کردن پاسپورت ایران هیچ اعتباری نداره دوره این شعارها تمام شده آقایان به فکر جوانان و مملکت خودتون باشید تا کی باید چوب نادانی شما رو بخوریم
Iran, Islamic Republic of
10:11 - 1396/12/09
شما فقط یک صنعت موفق در یمن نام ببرید ؟ آخه کشوری که فرغون هم نمی تواند بسازد چطور می تواند موشک نقطه زن تولید کند؟ دست بردارید مشکلات کشور به مرحله بحرانی رسیده است کمی عاقل باشید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
سوییچ ایران_1
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_1
خرید باکس 1
عارفی_1
خرید باکس 3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
عارفی_3
شیرآلات زمانی_3
سوییچ ایران_3
دکتر نائبی_3
خرید باکس 4
عارفی_4
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_4
شیرآلات زمانی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
سوییچ ایران_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
خرید باکس 2
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
عارفی_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_فوتر بلفارو
پارسیس_فوتر ساختمان
تدبیرکالا_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
کلینیک النا_فوتر