حمایت جدى دولت از کسب و کارهای اینترنتى
۶۸۳۳۸۳
۰۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۲
۶۱۵۴
سخنگوی وزارت کشور از دستور رحمانى فضلى وزیر کشور به شوراى عالى هماهنگى ترافیک شهرهاى کشور مبنى بر تدوین دستورالعمل مشخص برای فعالیت شرکت های حمل و نقل اینترنتى خبر داد.

خبرگزاری تسنیم: سید سلمان سامانی سخنگوی وزارت کشور از دستور رحمانى فضلى وزیرکشور به شوراى عالى هماهنگى ترافیک شهرهاى کشور مبنى بر تدوین دستورالعمل مشخص برای فعالیت شرکت های حمل و نقل اینترنتى خبر داد.

وی در ادامه با اشاره به فعالیت این نوع تاکسی ها در سراسر دنیا و کمک‌هایی که این نوع سیستم حمل و نقل شهری در کاهش ترافیک، آلودگی هوا و معضل پارکینگ داشته اند، افزود: در حال حاضر بیش از ٦٦ کشور و 507 شهر در اروپا، آمریکا و آسیا از این سیستم حمل و نقل بهره مند هستند و باید از ظرفیت آن به بهترین نحو استفاده شود.

سخنگوى وزارت کشور با بیان اینکه دولت توجه جدی برای حمایت از کسب و کارهای اینترنتی و استارت آپ‌ها دارد، تصریح کرد: بر همین اساس باید با در نظر گرفتن مطالبات مردم و نظرات ارگان‌ها و نهادهاى مرتبط، دستورالعمل هایی را براى نظام‌مند کردن فعالیت این شرکت‌ها تدوین کرد.

سخنگوی وزارت کشور خاطرنشان کرد: در تدوین این دستورالعمل باید رعایت حقوق شهروندی، تکالیف و وظایف شرکت‌ها در قبال مردم، نحوه ارائه خدمات و گزینش رانندگان، تنظیم روابط دستگاه‌هاى مرتبط با موضوع و رفع نواقص و معایب احتمالى مورد توجه قرار گیرد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:30 - 1396/12/08
فعلاً که یه درخواست اینماد دادیم، 3ماهه جواب نگرفتیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج