تاخیر در عرضه نسل سوم ساعت‌های هوشمند
۶۸۴۹۱۳
۱۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۴
۶۵۲۲
پس از آنکه نسل دوم ساعت‌های هوشمند هواوی به میزان فروش بسیار بالا و موفقیت‌آمیزی رسید، حالا ریچارد یو - مدیرعامل واحد محصولات تجاری هواوی - اعلام کرده است که نسل سوم این ساعت‌های هوشمند مورد تائید واقع شده است اما برای عرضه آن به بازارهای جهانی باید منتظر بمانیم.

خبرگزاری ایسنا: عرضه نسل سوم ساعت‌های هوشمند هواوی تحت عنوان هواوی واچ ۳ به تعویق خواهد افتاد.

تاخیر در عرضه نسل سوم ساعت‌های هوشمند

به گزارش وب سایت xda-developers، پس از آنکه نسل دوم ساعت‌های هوشمند هواوی به میزان فروش بسیار بالا و موفقیت‌آمیزی رسید، حالا ریچارد یو - مدیرعامل واحد محصولات تجاری هواوی - اعلام کرده است که نسل سوم این ساعت‌های هوشمند مورد تائید واقع شده است اما برای عرضه آن به بازارهای جهانی باید منتظر بمانیم.

همانطور که تازه‌ترین گزارش و آمارهای منتشر شده نشان می‌دهند، میزان فروش ساعت‌های هوشمند در سال گذشته ۲۰۱۷ میلادی به رکورد بی‌سابقه‌ای دست یافت به گونه‌ای که کاربران از ساعت‌های هوشمند اپل تحت عنوان اپل واچ بسیار بیش‌تر از ساعت‌های مشهور و مکانیکی سوئیسی استقبال کردند.

حالا ریچارد یو در این باره در مصاحبه‌ای با گزارشگر تک رادار می‌گوید: ما هیچ عجله‌ای برای عرضه و ارائه نسل سوم ساعت‌های هوشمند خود نداریم چراکه تاکنون آمار فروش هواوی واچ ۲ بسیار خوب و قابل قبول بوده و نمی‌خواهیم با عجله کیفیت محصولات پرطرفدار خود را کاهش دهیم.

تاخیر در عرضه نسل سوم ساعت‌های هوشمند

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج