احیای جادوی کهن دیزنی توسط امیلی بلانت
۶۸۶۰۹۰
۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۳
۲۶۷۰
ساختن دنباله‌ای بر «مری پاپینز» دست‌کم روی کاغذ ایده هوشمندانه‌ای به نظر نمی‌رسید، اما اولین پیش‌پرده/ ترِیلر «مری پاپینز برمی‌گردد» از راه رسیده است تا دست‌کم خیال گروهی از علاقه‌مندان را راحت کند که امیلی بلانت و شرکا، مشکلی با احیای جادوی کهن دیزنی نداشته‌اند.

بانی فیلم: ساختن دنباله‌ای بر «مری پاپینز» دست‌کم روی کاغذ ایده هوشمندانه‌ای به نظر نمی‌رسید، اما اولین پیش‌پرده/ ترِیلر «مری پاپینز برمی‌گردد» از راه رسیده است تا دست‌کم خیال گروهی از علاقه‌مندان را راحت کند که امیلی بلانت و شرکا، مشکلی با احیای جادوی کهن دیزنی نداشته‌اند.

احیای جادوی کهن دیزنی توسط امیلی بلانت

هنر و تجربه به نقل از ایندی‌وایر نوشت: راب مارشال پس از این‌که موزیکال فانتزی «به درون جنگل» (۲۰۱۴) را برای دیزنی ساخت، برای کارگردانی این دنباله در نظر گرفته شد؛ فیلمی که کریسمس آینده اکران می‌شود و دیزنی امیدها و آرزوهای بسیاری برای آن دارد. اما خلاصه داستان رسمی فیلم چنین می‌گوید: «در لندن دوران رکود اقتصادی، جین و مایکل که حالا بزرگ شده‌اند به همراه سه فرزند مایکل، دوباره مری پاپینز جادویی را در پی یک غم خانوادگی می‌بینند. پاپینز یک بار دیگر با مهارت‌های سحرآمیز منحصربه‌فردش و به کمک دوستش جک، به اعضای این خانواده کمک می‌کند تا دوباره در زندگی‌شان به لذت و شادی برسند.»

لین‌منوئل میراندا، مریل استریپ، بن ویشا، امیلی مورتیمر، آنجلا لَنزبِری، جولی والترز و کالین فِرث از دیگر بازیگران این دنباله هستند که از بین آن‌ها بلانت و استریپ قبلاً با مارشال در «به درون جنگل» همکاری کرده بودند. «مری پاپینز برمی‌گردد» طبق برنامه از ۲۵ دسامبر ۲۰۱۸ (۴ دی ۱۳۹۷) روی پرده سینماها خواهد رفت.

 

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج