درخواست ورزشکاران کشتی از رییس جمهور
۶۸۶۵۱۲
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۱
۹۲۴۲
اعضای کمیسیون ورزشکاران کشتی کشور شامل قهرمانان جهان و المپیک، در نامه ای به دکتر روحانی رییس محترم جمهور، درخواست کردند با رفع مشکلات مادی و معنوی ورزش ملی کشور، زمینه بازگشت رسول خادم به راس فدراسیون کشتی توسط مراجع ذیصلاح فراهم شود.

ایسنا: اعضای کمیسیون ورزشکاران کشتی کشور شامل قهرمانان جهان و المپیک، در نامه ای به دکتر روحانی رییس محترم جمهور، درخواست کردند با رفع مشکلات مادی و معنوی ورزش ملی کشور، زمینه بازگشت رسول خادم به راس فدراسیون کشتی توسط مراجع ذیصلاح فراهم شود. متن نامه ارسالی کمیسیون ورزشکاران فدراسیون کشتی به رییس جمهور به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر روحانی

رییس محترم جمهوری اسلامی ایران

با سلام و احترام

خبر استعفای رسول خادم، رییس فدراسیون کشتی ایران برای ما کشتی گیران و مردم کشتی دوست بسیار بهت آور بود. رسول خادم سرمایه، دانش، هویت و دارایی کشتی ایرانی است.

کمیسیون ورزشکاران فدراسیون کشتی ایران به نمایندگی از تمام کشتی گیران تیم های ملی در تمامی رده های سنی و به نمایندگی از مردم هواخواه و تمام جامعه کشتی ضمن درخواست از رییس جمهور محترم، جناب آقای دکتر حسن روحانی، در بازگرداندن آموزگار پهلوان مان، رسول خادم به آغوش خانواده کشتی، خواسته های خود را که همان دغدغه های ریاست فدراسیون کشتی ایران است در دو بند اصلی اعلام می کنیم:

یک. بازگشت رسول خادم کافی نیست

رییس جمهور محترم، آقای دکتر روحانی، از شما درخواست داریم خواسته های رییس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران را با درک عمیقی از شرایط موجود کل ورزش ایران بررسی کنید و اجازه ندهید از این خواسته ها تعبیر اشتباهی بشود. اولین دغدغه مهم ما حمایت همه جانبه مسئولین از قهرمان ملی در میادین بین المللی است. بی شک راهکارهایی وجود دارند که ورزشکار ملی را در مواجهه با محرومیت های بین المللی محافظت کنند. این محرومیت ها دامان تمام رشته های ورزشی را خواهد گرفت. باید چاره ای اندیشید برای حل مسئله به جای پاک کردن صورت مسئله.

پیگیری های کمیته بین‌المللی المپیک در اجرای چارچوب های اخلاق ورزشی آنقدر جدی است که دیگر دیپلماسی کشتی ایران در برابر تعلیق نشدن ورزش ملی مان جواب نخواهد داد. تعلیق کشتی برای ما کشتی گیران یعنی تعلیق سرمایه زندگی مان.

از شما درخواست داریم با همفکری نهادهای مختلف و ذیریط هوشمندانه به کمک ورزش کشور بیایید تا بتوانیم در این جاده یکطرفه محرومیت ورزشکاران ایرانی را به حداقل رسانده و به یک تعادل لازم برسیم. بی شک پایه گذاری روابط دیپلماتیک ما را به راهکارهای جدیدتری خواهد رساند.

یکی از پیشنهادات ما در این راستا دیدار و رایزنی جنابعالی با نناد لالوویچ رئیس اتحادیه جهانی کشتی است تا برخی از مشکلات فوری و موجود مرتفع شود.

دو. بخش مهمی از مشکلات فدراسیون کشتی ایران مشکلات مالی است.

در شان یک قهرمان المپیک و جهان که تمام اعتبار خودش را صرف موفقیت کشتی کرده است نیست که به جای تمرکز بر مناسبات و تعاملات ایران با قدرت های کشتی دنیا درگیر رفع هزینه های پایه ای فدراسیون شده و دائم نگران این امر باشد که بودجه فدراسیونش به موقع می رسد یا خیر. آیا مسئولان می‌دانند هزینه یک سال برگزاری اردو در ابعاد مختلف و هزینه اعزام تیم‌ها چقدر است؟ آیا مسئولان می‌دانند که تیم های کشتی ملی ایران گاها در اعزام های خارجی مجبور می شوند برای مسافرت بین دو شهر دور در کشور میزبان به جای هواپیما از اتوبوس استفاده کنند؟

جامعه کشتی از رییس جمهور محترم و وزیر محترم ورزش و جوانان انتظار دارد که کشتی را نیز همانند فوتبال در دستور اولویت های کاری خود قرار داده و تمهیداتی اندیشیده شود تا تنها دغدغه فدراسیون کشتی توانمندی فنی کشتی ایران در دنیا باشد و دغدغه های مالی آن به حداقل برسد.

جامعه کشتی صادقانه مواضع و خواسته های خود را با شما رییس‌جمهور محترم در میان گذاشت. سلامتی و موفقیت شما را از درگاه خداوند متعال خواستاریم.

خواسته های رسول خادم خواسته های ماست.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:21 - 1396/12/15
گوش شنوا و همت بلند آرزوی ماست
Iran, Islamic Republic of
12:26 - 1396/12/15
اینکه ما از خود فلسطینیها که با اسراییل هم تیم می شوند در مسابقات کاسه داغتر از اش میشویم را میشه حل کرد؟
اگر می خواهید مشکل حل شود باید از عزیزان اصولگرا اجازه بگیرید که خب معلومه جواب چی هست
پاسخ ها
امیرحسین
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۵
کاری نداره یک نظرسنجی برگزار کنن ببینن حرف و خاسته مردم چیه
Iran, Islamic Republic of
12:27 - 1396/12/15
این موضوع چه ارتباطی به رییس جمهور دارد بهتر بگویم رییس جمهور امکان تصمیم گیری در خصوص جنگ و صلح با اسراییل را ندارد و مقامات دیگری که در سایه هستند تصمیم گیرنده هستند
Iran, Islamic Republic of
14:01 - 1396/12/15
.... نمیشه آقا... نمیشه، آیه قرآن نازل شده که نبایدباقوم بنی اسرائل بازی کنید...
Iran, Islamic Republic of
17:46 - 1396/12/15
نظرسنجی از طریق پیامک بهترین انتخاب از طریق مردم هست
Iran, Islamic Republic of
18:21 - 1396/12/15
رئیس جمهور .. کاریه نیست،
United States
02:09 - 1396/12/16
ورزشکار کل زحماتش هدر میره...
صبح شب ...
چرا ؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Turkey
۱۹:۴۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۶
میگه نه میفهمم نه میخوام بفهمم و با اینکار میخوام چشتو در بیارم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج