بهرام رادان درگیر «سونامی» شد!
۶۸۸۸۹۳
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۱
۲۷۹۶
در اولین تجربه کارگردانی میلاد صدرعاملی
فیلم سینمایی «سونامی» در آخرین مراحل پیش تولید قرار دارد.

بانی فیلم: میلاد صدرعاملی در اولین تجربه کارگردانی خود قصد دارد فیلم سینمایی «سونامی» را اوایل سال آینده مقابل دوربین ببرد. وی پروانه ساخت این فیلم را زمستان ۹۴ دریافت کرد ولی در نهایت بنا به دلایلی موفق به تولید آن نشد. با این حال این کارگردان پس از حدود دو سال و با تمدید پروانه ساخت به تازگی پیش تولید اولین فیلم خود را آغاز کرده و اوایل سال جدید نیز به طور جدی وارد فاز تولید خواهد شد.

بهرام رادان درگیر «سونامی» شد!

از میان بازیگران این فیلم تاکنون حضور بهرام رادان، محمدرضا غفاری و مهرداد صدیقیان قطعی شده است. قرار است در روزهای آینده چند بازیگر دیگر نیز به این جمع اضافه شوند.

بهرام رادان و مهرداد صدیقیان پیش از این در فیلم سینمایی «زرد» با یکدیگر همبازی بوده اند. صدیقیان در فیلم سینمایی «کنعان» مانی حقیقی نیز حضور داشت ولی در نهایت نقش وی در تدوین حذف شد.

محمدرضا غفاری نیز اولین همکاری مشترک خود را با رادان تجربه می کند. وی با صدیقیان در فیلم سینمایی «قاعده تصادف» بهنام بهزادی نیز همبازی بوده است.

فیلمبرداری «سونامی» در تهران انجام می شود و برخی از لوکیشن ها نیز تاکنون انتخاب شده است.

این فیلم به نویسندگی میلاد صدرعاملی یک درام ورزشی است و به موضوع چالش های رقابتی ورزشکاران می پردازد. محوریت داستان فیلمنامه درباره زندگی یک تکواندوکار است که در ادامه با اتفاقات مختلفی روبرو می شود… .
رسول صدرعاملی تهیه کنندگی فیلم پسرش را برعهده گرفته است.

از میان دیگر عوامل پشت دوربین این پروژه سینمایی تاکنون حضور امیرحسین حداد به عنوان طراح صحنه و لباس و سعید ملکان به عنوان طراح گریم قطعی شده است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج