بنزما یا ایگواین؛ فروش کدام یک منطقی‌تر بود؟
۶۸۹۷۶۷
۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۵
۱۰۳۳۹ 
سال 2013 مسئولان رئال تصمیم گرفتند گونسالو ایگواین را با رقم 40 میلیون یورو به ناپولی انتقال دهند.

ورزش سه: سال 2013 مسئولان رئال تصمیم گرفتند گونسالو ایگواین را با رقم 40 میلیون یورو به ناپولی انتقال دهند.


 کریم بنزما در این چهار سال و نیم که از جدایی ایگواین می گذرد، جایگاه خود در میان هواداران رئال را از دست داده و با افت شدید گلزنی هم مواجه شده است.


با این حال او همواره مورد حمایت زیدان قرار داشته و حتی زیزو در مصاحبه اخیر خود گفت، کسی که فوتبال را دوست دارد، بنزما را هم دوست دارد.

 

بنزما یا ایگواین؛ فروش کدام یک منطقی‌تر بود؟فصل گذشته موراتا توانست 20 گل در 1872 دقیقه برای رئال بزند یعنی متوسط هر 93 دقیقه یک گل و در مقابل بنزما 19 گل در 3239 دقیقه، یعنی متوسط هر 170 دقیقه یک گل اما بازیکنی که رئال را ترک کرد، موراتا بود چرا که اعتماد لازم را در نزد زیدان نمی دید.

از سال 2013 که ایگواین رئال را ترک کرد، او موفق شده 44 گل بیشتر از بنزما به ثمر برساند و آمارش، 0.6 گل در هر بازی است و آمار کریم، 0.46 گل در هر مسابقه.


این دو 4 سال با یکدیگر هم تیمی بودند و ایگواین تنها یک گل کمتر از بنزما به ثمر رساند(86 در مقابل 87) با وجود اینکه کریم 186 بازی انجام داده بود و ال پیپیتا 163 بازی.

برخی معتقدند که نقش کریم بنزما در توپ رسانی به رونالدو و دیگر مهره های هجومی رئال، می تواند افت گلزنی او را کمرنگ کند اما عده ای دیگر اعتقاد دارند که یک مهاجم گلزن تر مثل ایگواین، گزینه ای منطقی تر برای ماندن در رئال بود و بنزما باید فروخته می شد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج