قرعه مورد علاقه رئال و بارسا در یک چهارم نهایی
۶۹۱۱۵۶
۲۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۵
۹۶۹۲ 
رئال هفته گذشته با گذر از سد پی اس جی توانسته بود پای به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان بگذارد و بارسا شب گذشته توانست با شکست چلسی به این مهم دست یابد.

ورزش سه: رئال هفته گذشته با گذر از سد پی اس جی توانسته بود پای به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان بگذارد و بارسا شب گذشته توانست با شکست چلسی به این مهم دست یابد.

 

قرعه مورد علاقه رئال و بارسا در یک چهارم نهایی


 دیگر حضور بارسا و رئال در این مرحبه از لیگ قهرمانان یک اتفاق عادی محسوب می شود. آخرین بار سال 2010 بود که رئال پس از شکست برابر لیون در یک هشتم نهایی حذف شد. فردا در نیون سوئیس، قرعه کشی یک چهارم نهایی برگزار خواهد شد و تیم ها حریفان خود را خواهند شناخت. در این مرحله احتمال برخورد رئال و بارسا نیز وجود دارد.

 

قرعه مورد علاقه رئال و بارسا در یک چهارم نهایی


در نظرسنجی صورت گرفته توسط آاس، هواداران دو تیم قرعه مورد علاقه خود برای یک چهارم نهایی را انتخاب کرده اند. بر این اساس هواداران بارسا و رئال بیشتر دوست دارند که با آاس رم روبرو شوند.

 

قرعه مورد علاقه رئال و بارسا در یک چهارم نهایی


رئال: 45.44 درصدهواداران این باشگاه رم را ترجیح می دهند و سپس دوست دارند با بارسلونا روبرو شوند که در نوع خود جالب توجه است. در عوض رئالی ها به هیچ عنوان علاقه ای به برخورد به یوونتوس، بایرن و سپس لیورپول در این مرحله ندارند.

 

قرعه مورد علاقه رئال و بارسا در یک چهارم نهاییبارسا: 32.81 درصد هواداران بارسا رم را قرعه مناسب تری می دانند و با اختلاف اندکی یعنی 31.85، رئال را ترجیح می دهند. در سوی مقابل یوونتوس، بایرن و لیورپول حریفان مورد علاقه بارسایی ها نیستند. در واقع برای هوادادران هر دو تیم، قرعه یوونتوس بدترین حالت ممکن است.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج