قاتل سنگدل متواری پس از یک سال دستگیر شد
۶۹۱۲۷۸
۲۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۰:۴۱
۱۴۷۶۱ 
– معاون اجتماعی انتظامی استان کرمانشاه گفت: قاتلی که مدت یک سال متواری بود، در شهرستان روانسر به دام پلیس افتاد.

خبرگزاری مهر: سرهنگ محمدرضا آمویی اظهار داشت: در پی سرقت از منزل یکی از شهروندان روانسر، شناسایی و دستگیری سارق و کشف اموال مسروقه در دستور کاراگاهان آگاهی شهرستان قرار گرفت .

وی افزود: با پیگیری های شبانه روزی جهت شناسایی سارق سرنخ هایی به دست آمد که سارق احتمالا اهل یکی از استان همجوار باشد.

معاون اجتماعی انتظامی استان کرمانشاه عنوان کرد: در این راستا با هماهنگی های به عمل آمده با مرجع قضایی یک اکیب از کارآگاهان پلیس جهت شناسایی و دستگیری سارق به محل سکونت او مراجعه کرد که متاسفانه با توجه به تعبیه دوربین های متعدد در اطراف ساختمان، متهم از حضور ماموران با خبر شد و پا به فرار گذاشت.

سرهنگ آمویی ادامه داد: پس از گذشت چند ساعت، ماموران موفق شدند با رعایت همه جوانب و اخذ نیابت ورود به منزل با هماهنگی مرجع قضایی به منزل متهم وارد و وسایل مسروقه را که هنوز در داخل خودروی سواری گران قیمت سارق بودند، کشف کنند.

وی اعلام کرد: سارق که بیش از یک ماه خود را از دید ماموران پنهان کرده بود، درنهایت در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و جهت انجام سایر اقدامات به مقر پلیس آگاهی دلالت شد.

معاون اجتماعی انتظامی کرمانشاه افزود: متهم در زمان حضور در سالن دادگاه رفتاری غیر عادی از خود نشان می دهد که موضوع باعث می شود، قاضی پرونده وی را جهت بازجویی مجدد در اختیار کارکنان پلیس آگاهی شهرستان قرار دهد.

این مقام انتظامی اظهارداشت: پس از انجام عملیات روانی و بهره گیری از اصل زیر پاکشی متهم از راز یک ساله و جنایت خود پرده برمی دارد و اقرار می کند که اسفند ماه سال گذشته در حالی که مواد مخدر مصرف کرده بود دوستش را با شلیک یک گلوله به قتل می رساند و برای از بین رفتن آثار جسد او را به آتش می کشد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
01:44 - 1396/12/25
هیچوقت خون نا حق گم نمیشه.. خداوندهمین دنیا رسواش میکند..
Iran, Islamic Republic of
09:57 - 1396/12/25
ول کن بابا دیگه چه فایده داردستگیرشددیگه مگه اون هم وطنمون زنده میش بایدپیش گیری بش همش ازبیکاری وفقروگرنه مردم مریض نیستن که دزدی. کنن نیروانتظامی میگه مادیگه چقدربگیریم وببندیم زندانهامون پرشدن وروزی۵۰هزارهزینه هرزندانیه وهرساعت۵۰نفرمیرن زندان هلندبا۱۷ملیون جمعیت۲نفرزندانی شرم اور والا حالا برین کل بودجه شغل منابع کشور هزینه۱۶ملیون مهاجرافغانی کنید خوودمون که جوانانمون بیکارنیستن وبیش از۳۰درصدسرپرست خانوادههامون بیکاروفقیرنیستن لعنت به کسی کهدبااینهامعامله کنه وکاربده مدیون وطت وهم وطنان
Iran, Islamic Republic of
11:18 - 1396/12/25
از این موجودات کم نداریم، امیدوارم عبرت بگیرن
پاسخ ها
بهزاد
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۵
فقط سه میلیون افغانی درایران اقامت دارند.
Iran, Islamic Republic of
01:21 - 1396/12/26
دیگه نه رحمی به خانواده میکنن نه به دوستان .....
خدایا خودت کمک کن
پاسخ ها
رز
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۷
بهزادجان امار دقیق 7میلیون افغانی است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج