آقاجانیان: بازی کردن بهتر از بازی نکردن است
۶۹۱۴۸۶
۲۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۵
۶۷۰۷ 
مربی تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد که دیدار دوستانه این تیم مقابل سیرالئون برگزار خواهد شد.

خبرگزاری تسنیم: مارکار آقاجانیان، دستیار کی روش پیش از آغاز تمرین امروز (جمعه) تیم ملی در جمع خبرنگار گفت: سال نو را پیشاپیش به هموطنان عزیزم تبریک می‌گویم و امیدوارم سال خوب و سلامتی داشته باشد. قسمتی از برنامه‌های آماده‌سازی ما شروع شده و فردا هم بازی تمرینی خواهیم داشت. سپس برابر تونس و الجزایر بازی‌های تدارکاتی داریم.

وی در مورد لغو بازی دوستانه مقابل سیرالئون تصریح کرد: این بازی سر جای خود هست و برایم عجیب است که می‌گویید بازی لغو شده است. چیزی که ما می‌دانیم این است که بازی صددرصد انجام می‌شود. این بازی برای آماده‌سازی است تا انگیزه بازیکنان بالا برود. سیرالئون تیمی فیزیکی است و صددرصد بازی با این تیم انجام می‌شود.

مربی تیم ملی فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد: ما در راستای برنامه‌های آماده‌سازی‌مان سه بازی دوستانه داریم. بازی اول فردا خواهد بود و سپس برابر تونس و الجزایر به میدان می‌رویم. بازی کردن بهتر از بازی نکردن است و انگیزه بازیکنان بالا می‌رود.

آقاجانیان در خصوص لیست نهایی تیم ملی برای حضور در جام جهانی اظهار داشت: همان‌طور که مطلع هستید، کی‌روش 34 بازیکن را دعوت کرده و احتمالاً 30 بازیکن را با خودمان به اردو خواهیم برد، چرا که نمی‌توانیم سه چهار بازیکن بیشتر از این تعداد ببریم. این 30 بازیکن با ما خواهند بود تا لیست تیم ملی برای حضور در جام جهانی نهایی شود.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج