نظارت مستقیم کی‌روش بر تمرینات ملی‌پوشان
۶۹۱۴۹۳
۲۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۹
۹۶۹۷ 
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان عملکرد بازیکنانش را در تمرین امروز (جمعه) این تیم زیر ذره‌بین قرار داد.

 خبرگزاری تسنیم: دومین جلسه از تمرینات تیم ملی ایران برای دیدار دوستانه مقابل سیرالئون امروز (جمعه) از ساعت 15:30 در ورزشگاه آزادی برگزار شد.

* پیش از شروع تمرین کی‌روش به مدت 10 دقیقه برای بازیکنان صحبت کرد و پس از آن تمرینات تیم ملی زیر نظر مربیان آغاز شد.

* پنج بازیکن ملی‌پوش پرسپولیس که روز گذشته در تمرینات تیم ملی غایب بودند، امروز در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کردند و زیر نظر دستیاران کی‌روش به تمرینات اختصاصی پرداختند.

* سایر ملی‌پوشان ابتدا به کارهای کششی و نرمشی پرداختند و سپس کارهای ترکیبی و پاسکاری، تمرینات استقامتی و هوازی و تمرین تاکتیکی و مرور کارهای تکنیکی را در دستور کار داشتند.

* کارلوس کی‌روش امروز روی عملکرد شاگردانش نظارتی جدی داشت و کار آنها را با دقت دنبال می‌کرد، این در حالی بود که دقایقی هم به صورت اختصاصی با دروازه‌بانان تیم ملی کار کرد.

* بازیکنان تیم ملی امروز یکدست لباس آبی بر تن داشتند و دروازه‌بانان نیز لباس قرمز پوشیده بودند،‌ نکته قابل توجه این موضوع این بود که سیدحسین حسینی دروازه‌بان تیم استقلال امروز لباس قرمز به تن داشت که سوژه عکاسان و خبرنگاران شده بود.

* محور تمرینات تیم ملی امروز خبر لغو بازی ایران و سیرالئون بود که خبرنگاران در خصوص این موضوع از مدیر رسانه‌ای تیم ملی سؤالاتی می‌کردند.

* اواخر تمرین تیم ملی امروز قرار است دو بازیکن تیم ملی کشورمان با شبکه تلویزیونی بین اسپورت قطر مصاحبه‌ای انجام دهند.

 

نظارت مستقیم کی‌روش بر تمرینات ملی‌پوشان

 

نظارت مستقیم کی‌روش بر تمرینات ملی‌پوشان

 

نظارت مستقیم کی‌روش بر تمرینات ملی‌پوشان

 

نظارت مستقیم کی‌روش بر تمرینات ملی‌پوشان

 

 دیدار تدارکاتی تیم ملی ایران مقابل سیرالئون فردا (شنبه) از ساعت 15:30 در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد که پس از اعلام لغو این بازی، از سوی مربی تیم ملی اعلام شد مسابقه یادشده قطعاً انجام خواهد شد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج