مشایی و بقایی، عامل انگلیسی‌ها هستند؟!
۶۹۱۶۴۴
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۹
۸۰۱۸ 
کیهان نوشت: انگلیس از عوامل خود غیر از مخالفت با اسلام، مخالفت با اسلامگرایی و به‌رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی چه انتظار دیگری دارد؟! همه آنچه را که انگلیس می‌خواهد، این جماعت بی‌کم و کاست انجام داده‌اند، بنابراین کم‌شعورترین آدم‌ها هم باور نمی‌کنند که این جماعت عامل انگلیس نباشند... این حرکتشان هم ادامه همان کاسه‌لیسی انگلیس است.

کیهان نوشت: انگلیس از عوامل خود غیر از مخالفت با اسلام، مخالفت با اسلامگرایی و به‌رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی چه انتظار دیگری دارد؟! همه آنچه را که انگلیس می‌خواهد، این جماعت بی‌کم و کاست انجام داده‌اند، بنابراین کم‌شعورترین آدم‌ها هم باور نمی‌کنند که این جماعت عامل انگلیس نباشند... این حرکتشان هم ادامه همان کاسه‌لیسی انگلیس است.

این روزنامه  در ستون گفت و شنود خود نوشت:

گفت: رحیم مشایی به اتفاق چند نفر در مقابل سفارت انگلیس حکم زندان بقایی را آتش زد!

گفتم: چرا جلوی سفارت انگلیس؟!

گفت: اعلام کرده که محکومیت بقایی به دستور مستقیم ملکه انگلیس بوده! و وزیر خارجه انگلیس در سفر خود به ایران این دستور را به مسئولان قضایی جمهوری اسلامی ایران ابلاغ کرده است!

گفتم: حالا مگر بقایی کی هست که ملکه و دولت انگلیس خواهان محکومیت او بوده‌اند؟!

گفت:چه عرض کنم؟! در جای سم اسب آب جمع شده بود، مورچه افتاد توش و داد زد آهای مردم، چه نشسته‌اید که دنیا را دارد آب می‌برد!

گفتم: ‌ای عوام! سرتا پای این جماعت انگلیسی است، دارند رد گم می‌کنند، مگر همین مشایی علنا از صهیونیست‌های ‌اشغالگر فلسطین حمایت نمی‌کرد و آنها را مردم اسرائیل نمی‌نامید؟! مگر نمی‌گفت دوران اسلامگرایی تمام شده است؟! مگر رسما دنبال حذف اسلام و جایگزینی مکتب ایرانی به جای مکتب اسلام نبودند؟! و...

گفت: خب، انگلیس از عوامل خود غیر از مخالفت با اسلام، مخالفت با اسلامگرایی و به‌رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی چه انتظار دیگری دارد؟! همه آنچه را که انگلیس می‌خواهد، این جماعت بی‌کم و کاست انجام داده‌اند، بنابراین کم‌شعورترین آدم‌ها هم باور نمی‌کنند که این جماعت عامل انگلیس نباشند.

گفتم: این حرکتشان هم ادامه همان کاسه‌لیسی انگلیس است! و می‌خواهند برای انگلیس که بارها از ایران سیلی خورده است کسب وجهه کنند و آن را کشور قدرتمندی جا بزنند که حتی بر مقدرات ایران اسلامی هم سیطره دارد! یعنی آرزوی انگلیس را به خبر تبدیل کرده‌اند!

گفت: ولی عقلشان قد نداده که دارند هویت خودشان را فاش می‌کنند!

گفتم: یارو توی آینه نگاه کرد و به تصویرش گفت، خیلی برایم آشنا به نظر می‌رسی! و بعد از چند دقیقه گفت، آهان فهمیدم، دیروز توی سلمانی روبرویم نشسته بودی!

چرا با کسانی که جریان انحرافی را افشا کردند برخوردهای شدید شد؟

مسیح مهاجری در سرمقاله روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: تجمع چند نفر از سران جریان انحرافی در برابر سفارت انگلیس در تهران و متهم ساختن قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران به گرفتن دستور از دولت انگلیس برای صدور حکم محکومیت یکی از سران این جریان که هفته گذشته بازداشت و به زندان منتقل شد، اوج ساختارشکنی علیه نظام جمهوری اسلامی بود. نفر دوم این جریان ساختارشکن، همزمان با متهم ساختن نظام جمهوری اسلامی به تسلیم بودن در برابر انگلیس، کاغذهائی که متن حکم محکومیت نفر سوم این جریان در دادگاه معرفی می‌کرد را به آتش کشید تا چنین وانمود کند که برای نجات جمهوری اسلامی ایران از سلطه انگلیس تلاش می‌کند و مردم ایران باید برای پایان دادن به سلطه انگلیس بر کشورشان به این جریان بپیوندند!

تهمت وابستگی به دولت انگلیس، علاوه بر اینکه دروغ آشکار است، اهانت بزرگی به دستگاه قضائی و مسئولین نظام جمهوری اسلامی از صدر تا ذیل است.

این واقعیت را همه قبول دارند که دستگاه قضائی ما ضعف‌هائی دارد کما اینکه در قوای دیگر و سایر ارگان‌ها و نهادها نیز نارسائی‌ها، اشکالات و حتی تخلفات دیده می‌شود، اما در این واقعیت ذره‌ای تردید نیست که کلیت نظام جمهوری اسلامی و همینطور قوای سه گانه و نهادهای تصمیم گیرنده در این نظام به هیچ قدرت خارجی وابسته نیستند و افتخار این نظام این است که مستقل است. شعار محوری و بسیار مهم مردم در روزهای انقلاب که می‌ گفتند «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» واقعاً در بخش استقلال به ویژه استقلال سیاسی کاملاً تحقق یافته و هیچکس در داخل و خارج از کشور در این واقعیت کمترین تردیدی ندارد. اینکه آمریکا و انگلیس و صهیونیست‌ها همواره با نظام جمهوری اسلامی دشمنی می‌کنند و از هیچ تلاشی برای ضربه زدن به آن فروگذار نمی‌کنند به دلیل مستقل بودن این نظام است. این نظام اگر مستقل نبود، دلیلی برای اینهمه دشمنی قدرت‌های سلطه طلب با آن وجود نداشت.

از اینها که بگذریم، کالبدشکافی جریان انحرافی و تحلیل چرائی عدم برخورد با سران این جریان اکنون نقل محافل است. سران این جریان، از اول پیدا بود که اهلیت قرار گرفتن در مناصب بالای اجرائی کشور را ندارند ولی متاسفانه مورد حمایت قدرتمندان و نهادهای تصمیم ساز و تصمیم گیرنده قرار گرفتند و به بالاترین مناصب رسیدند. بلائی که اینان بر سر ایران و نظام جمهوری اسلامی آوردند، از بزرگترین مصائب تاریخ این کشور و این نظام است. بالاترین مفاسد اقتصادی را پدید آوردند و خود را دولت پاک و دولتمردان پاکدست نامیدند. بالاترین اهانت ‌ها را به روحانیت و مراجع تقلید کردند و خود را به عنوان نزدیک‌ترین یاران امام زمان علیه السلام جا زدند. بیشترین سرپیچی را از ولی فقیه کردند و خود را مطیع ولایت فقیه معرفی نمودند. سخت ‌ترین ضربه‌ها را به آرمان‌های انقلاب و امام خمینی وارد کردند و خود را احیاگر گفتمان امام و انقلاب نامیدند. اقتصاد کشور را فلج و پول ملی را بی‌ارزش کردند و دولت خود را دولت عدالت محور لقب دادند. در هشت سال حکمرانی بر کشور هر اعتراضی به عملکرد آنها یا حتی به احکام قضائی شد، یا آن را سرکوب کردند و یا به توجیهات غیرموجه متوسل شدند. قانون را دور زدند و خود را میزان و معیار قانون دانستند و آشکارا اعلام کردند مجلس در راس امور نیست و ما راس امور هستیم. البته این فقره را درست گفتند زیرا مجلس در آن زمان مرعوب دولت بود و به وظایف خود در نظارت بر امور کشور عمل نمی‌کرد و عملاً خود را از «حق در راس امور بودن» محروم ساخته بود.

و حالا همین افراد تبدیل به اپوزیسیون نظام شده‌اند و خواستار عزل سران قوا هستند و برای اینکه بر کارنامه سرتاسر خلاف خود سرپوش بگذارند، همه را متهم به فساد و خلاف و انحراف و حتی وابستگی به انگلیس می‌کنند. جالب است که اتهام وابستگی به انگلیس را کسی به نظام و قوه قضائیه می‌زند که خودش بارها مخفیانه به کشورهای اروپائی سفر می‌کرد و با سران آن کشورها و آمریکا و همین انگلیس مذاکره می‌کرد و برای مادام العمر کردن حاکمیت جریان انحرافی دور از چشم مردم برنامه ریزی‌ها داشت.

اکنون سوال مردم این است که چرا به این جریان انحرافی مجال هر اقدام و اتهام زدنی داده می‌شود؟

سران سه قوه، نخبگان کشور و حتی روحانیون بلندپایه‌ای که در روی کار آوردن راس این جریان انحرافی دخالت داشتند و از او حمایت می‌کردند اکنون به این نتیجه رسیده‌اند که او و جریان انحرافی او برخلاف مصالح کشور و نظام عمل می‌ کنند و نباید به آنها مجال ادامه این بازی‌ها داده شود. مردم نیز با این سوال بزرگ مواجهند و برای آن پاسخی نمی‌یابند که چرا با این جریان گستاخ برخورد نمی‌شود؟ اگر هر کسی آزاد است هرچه بگوید، پس چرا با کسانی که همین جریان انحرافی را افشا کردند و درباره خطر آنها هشدار دادند برخوردهای شدید شد؟ اگر مصلحتی در این عدم برخورد وجود دارد، این چه مصلحتی است که نه سران قوا آن را می‌فهمند، نه نخبگان و نه مردم؟

آیا زمان اتمام حجت‌ها به پایان نرسیده و آیا زمان حساب‌رسی دقیق از افراد متخلف، قانون شکن، حرمت شکن و ساختار شکن فرا نرسیده است؟!

انتشار یافته: 20
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:35 - 1396/12/26
درود به مشایی دلاور
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۶
خاک ....
میگن خدا هرکیو هرچی لایقش باشه به سرش میاره
یه بار مشایی روسرت بود ولی انگار نفهمیدی
United Arab Emirates
09:41 - 1396/12/26
کیهان با روزنامه های زنجیره ای دو رو ی سکه ان
Iran, Islamic Republic of
09:42 - 1396/12/26
شما که از یه قماشید. چرا به هم‌می پرید؟
Iran, Islamic Republic of
09:46 - 1396/12/26
درود بر مشایی عاشقشم
Iran, Islamic Republic of
09:48 - 1396/12/26
کیهان یادش رفته طرفدار سینه چاک این جماعت بود حالا که گند کارشون در اومد فرار به جلو میکنه.
Iran, Islamic Republic of
09:49 - 1396/12/26
الان متوجه شدید عامل انگلیس هستند؟
چطور در دوران ریاست جمهوری احمدی نژاد متوجه نشدید که جلوی نفوذ عوامل استکبار را بگیرید؟
شما مسئول کیهان که مدعی هستید خیل سریع می توانید دسیسه های دشمن را بر ملا کنید چطور در این یکی خواب موندین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۶
اون زمان مشغول کشف پدیده هزاره سوم و هاله نور بود
Iran, Islamic Republic of
09:51 - 1396/12/26
حالامعلوم میشودکه فتنه گرواقعی کیست.
Iran, Islamic Republic of
09:52 - 1396/12/26
لطفا وقتی دارید اینارو میگیرید درباره اون دختر خانمم که داشت واسه خودش و باباش تابعیت اینگیلیســـــــــی میگرفت هم کمی توضیح دهید الان کجاست
Iran, Islamic Republic of
09:55 - 1396/12/26
تا دیروز شریعتمداری طرفدار سرسختشان بود حالا شده مخالف آنها اگر آن ها عامل انگلیس باشند تو هم هستی حسین جان
Iran, Islamic Republic of
10:13 - 1396/12/26
مردم چی فرض کردید /
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۶
آهو
هالو
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۶
بدبختی وبدبیاری ملتمون دراونجا نمودمیکند که اپوزیسیون مملکت مشایی ومحمودیه ژورنالیست ان هم شریعتمداری!!!!
Iran, Islamic Republic of
11:22 - 1396/12/26
اینکه شکی توش نیست ایران عزیزمون مستعمره روسیه و انگلیس و روسیه اس
Iran, Islamic Republic of
12:31 - 1396/12/26
کیهان هم یکیه بدتر از مشایی و بقایی
Iran, Islamic Republic of
15:31 - 1396/12/26
نشریه کیهان تا زمانی که احمدی نژاد رئیس جمهور بود از ها نمی گفت.
Iran, Islamic Republic of
15:53 - 1396/12/26
فتنه گر واقعی موسوی و کروبی هستند مشایی هم به جمع اونا اضافه شد.
Iran, Islamic Republic of
21:52 - 1396/12/26
سلام علیکم مدیرمسئول کیهان اگربه آرشیوروزنامه اش سری بزندازشرمندگی........
Iran, Islamic Republic of
23:16 - 1396/12/26
چه راحت دروغ و تهمت افترا به کجا دآریم میریم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج