مطالبات جایگاه‌داران پرداخت شد
۶۹۱۸۷۸
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۲
۲۴۸۰
مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با بیان اینکه مطالبات جایگاه‌داران پرداخت شد،گفت: از امروز نیز گروه‌های نظارت ویژه‌ای که تشکیل شدند از ستاد کشور به تمام استان ها اعزام می‌شوند.

خبرگزاری میزان: مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با بیان اینکه مطالبات جایگاه‌داران پرداخت شد،گفت: از امروز نیز گروه‌های نظارت ویژه‌ای که تشکیل شدند از ستاد کشور به تمام استان ها اعزام می‌شوند.

حمید رضا موسوی خواه با بیان اینکه پرداخت کارمزد جایگاه ها انجام شده است، اظهار کرد: جایگاه ها هیچ مطالباتی از ما ندارند.

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران افزود: مطالبات بخش حمل و نقل فردا پرداخت می شود و از در حال اندیشیدن تدبیری هستیم تا از ابتدای سال ۹۷ پرداخت‌ها منظم و و بدون وقفه انجام شود.

وی درباره هدفمند یارانه گفت: بر ما لازم بود که بودجه هدفمندی را با اولویت ویژه‌ای تامین کنیم که تامین هم شد هر چند که مشکلات عدیده‌ای را برای شرکت ملی پخش به دنبال داشت و اعتراضات صنفی که شاهدش آن هستید را به دنبال داشت.

موسوی خواه خاطرنشان کرد: طبیعتا جایگاه‌ها و بخش حمل ونقل برای پرداخت هزینه ها نیاز به منابع مالی دارند و هر چه این پرداخت‌ها با تاخیر صورت گیرد مشکلات را بیشتر می‌کند.

وی تصریح کرد: از اقدامات بسیار خوبی که در سال ۹۶ شرکت ملی پخش شروع کرد حرکت به سمت استفاده از هوش مصنوعی در سامانه‌های این شرکت و حذف دخالت نیروی انسانی در انجام عملیات بود.

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران ادامه داد: یکی از اقدامات بسیار خوبی که داریم در حال حرکت به سمت استفاده از هوش مصنوعی هستیم برنامه‌ای که نیاز به کاربر ندارد تمام اطلاعاتش را از سیستم‌های موجود در کشور دریافت خواهد کرد و تمام برنامه ریزی های آن را بر اساس بهترین مسیر‌های حمل، کاهش هزینه‌های حمل، نگهداری فرآورده به چه میزان و کجا در حال انجام دادن هستیم

موسوی خواه درباره ایام نوروز نیز اظهار کرد: در ایام نوروز خدمات دهی به مسافران نوروزی جزو اولویت‌های اصلی است در تمام جایگاه‌ها گروه‌های نظارتی ویژه‌ای تشکیل شده است.

وی خاطرنشان کرد: بیش از ۲۰۰ گروه نظارتی تشکیل شده و از اوایل اسفند ماه تمام بازدید‌های منطقه‌ای توسط مناطق انجام شده است و با دستورالعملی که از ستاد به مناطق ابلاغ شده از امروز نیز گروه‌های نظارت ویژه‌ای از ستاد کشور به تمام استان ها اعزام می‌شود.

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: این گروه ها از وضعیت جایگاه‌ها یک نظارت کلی در سه راستا، کیفیت فرآورده‌، عرضه خدمات و کمیت سیستم های توزیع فرآورده یا تلمبه ها بازدید انجام می دهند.

موسوی خواه در خصوص مصرف بنزین در سال جاری گفت: مصرف بنزین در سال ١٣٩٦، هشت درصد رشد داشته که پیش بینی‌ها برای رشد ۶ درصد صورت گرفته بود.

گفتنی است میانگین روزانه مصرف بنزین تا ٢١ اسفندماه ۸۰.۳ میلیون لیتر بود و پیش بینی میشود مصرف بنزین در سال آینده روزانه ٨٧ میلیون و ٨٠٠ هزار لیتر برسد.

وی در خصوص مصرف بنزین سوپر در کشور گفت: مصرف بنزین سوپر بیش از ۱۲ درصد رشد داشته و از ۳.۳ به ۳.۷ رسید. پیش‌بینی شده میزان مصرف بنزین سوپر در سال ۱۳۹۷ با ۲۰ درصد رشد به پنج میلیون لیتر برسد.

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در مورد مصرف نفت گاز اعلام کرد: میانگین مصرف نفت گاز در سال گذشته، ۸.۴ بوده که در سال جاری با سه درصد رشد به ۸۲.۷ رسیده که در بخش غیرنیروگاهی چهار درصد رشد و در بخش نیروگاهی با کاهش مصرف روبه‌رو بودیم.

موسوی خواه در خصوص مصرف نفت سفید و نفت کوره بیان کرد: میزان مصرف نفت سفید از ۸.۴ به ۷.۶ رسیده که این رقم برای نفت کوره از ۱۳.۹ به ۱۴.۵ رسیده است.

وی در خصوص استفاده از CNG در سال آینده گفت: پیش‌بینی می‌شود مصرف CNG در روز‌های آخر سال ۱۳۹۷ به ۳۰ میلیون مترمکعب برسد.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
15:41 - 1396/12/26
گویا سوختن‌هم از آموزش جلو زده.و مطالبات ۹ ماهه ی معلمان پرداخت نشد
Iran, Islamic Republic of
15:52 - 1396/12/26
درستش این بوده چون دیشب پدر زنم که تانکر دار است می‌گفت دو ماهه پول ما رو نمیدهند !!!وما طلبکار هستیم و هفته قبل از هر استانی یک نماینده رفتند تهران وتهدید کردند که اگر پول تا هفته دیگر واریز نشود ما هم ماشینها را میخوابانیم،برای همین ترسیدند وپول را واریز کردند،خیلی جالبه پول رو میگیرند از وزارت نفت ومعلوم نیست به کدام حساب واریز میکنند که با پولش بازی کنند ووام بگیرند ویا غیره ولی پول رانندگان زحمتکش را نمیدهند،این دولت و نظام فقط حرف زور حالیش میشه ولا غیر!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج