ریدلی اسکات اقتباس «ملکه و زادبوم» را می‌سازد
۶۹۲۳۳۲
۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۸
۱۷۳۱ 
شاید برخی فکر کنند که ریدلی اسکات پس از تلاش‌های بی‌وقفه برای رساندن فیلم «همه پول‌های دنیا» به فصل جوایز، باید پیش از شروع پروژه بعدی‌اش کمی استراحت کند. اما اصلاً این طور نیست و این فیلم‌ساز ۸۱ ساله به‌سرعت سراغ پروژه بعدی‌اش رفته است.

بانی فیلم به نقل از پلی‌لیست: شاید برخی فکر کنند که ریدلی اسکات پس از تلاش‌های بی‌وقفه برای رساندن فیلم «همه پول‌های دنیا» به فصل جوایز، باید پیش از شروع پروژه بعدی‌اش کمی استراحت کند. اما اصلاً این طور نیست و این فیلم‌ساز ۸۱ ساله به‌سرعت سراغ پروژه بعدی‌اش رفته است.

ریدلی اسکات اقتباس «ملکه و زادبوم» را می‌سازد

این کارگردان سرشناس با پروژه جدیدش که «ملکه و زادبوم» نام دارد می‌خواهد گونه جاسوسی بریتانیایی را تجربه کند. این فیلم بر اساس رمان گرافیکی تحسین‌شده‌ای به قلم گرگ راکا سروشکل می‌گیرد و داستان جاسوسی به نام تارا چَنس در بخش عملیات‌های ویژه «ام‌آی‌سیکس» را روایت می‌کند. اما در «ملکه و زادبوم» به جای تمرکز بر ابزارهای جاسوسی عجیب‌وغریب و آدم‌بدهای تمام‌عیار و به‌ظاهر شکست‌ناپذیر مثل فیلم‌های جیمز باند، همه چیز واقع‌گرایانه‌تر خواهد بود و به عنوان مثال بوروکراسی و سیاست‌های مربوط به جاسوس‌بازی هم در حد خود به تصویر کشیده خواهند شد.

البته پروژه «ملکه و زادبوم» سال‌هاست که دست به دست می‌شود و مثلاً زمانی قرار بود اِلِن پِیج نقش اصلی آن را ایفا کند. به هر حال این پروژه می‌تواند فرصت فوق‌العاده‌ای برای بازیگر زنی باشد که در جست‌وجوی بازی در مجموعه‌ای از فیلم‌ها یا به‌اصطلاح یک فرنچایز تازه است. هنوز هم مشخص نیست که اسکات روی فیلم‌نامه جدیدی کار می‌کند یا یکی از نسخه‌های قبلی از نویسندگان متعددی را که وارد این پروژه شدند برای ساخت انتخاب خواهد کرد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج