ربیعی: سالی پرکار و پرمسئولیت در پیش داریم
۶۹۳۲۴۹
۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۵
۱۴۱۷۶ 
علی ربیعی در پیام نوروزی خود با تشریح آنچه در سال جاری گذشت وعده داده است سال اینده سال کوشش‌های بیشتر و مسئولیت‌پذیری مضاعف باشد.

خبرآنلاین: علی ربیعی در پیام نوروزی خود با تشریح آنچه در سال جاری گذشت وعده داده است سال اینده سال کوشش‌های بیشتر و مسئولیت‌پذیری مضاعف باشد.

در پیام وزیر تعاون، کار ور فاه اجتماعی آمده است. سالی پر واقعه و حادثه را پشت سر می‌نهیم، سالی که در آن معدن یورت فروریخت، زلزله در کرمانشاه و کرمان زندگی صدها هزار ایرانی عزیز را به چالش کشید، کشتی سانچی به قعر آب و پرواز تهران-یاسوج به بلندای دنا سفر کردند تا در غم عزیزان‌مان عزادار شویم.

سالی پر واقعه و حادثه را پشت سر می‌نهیم، سالی که در آن معدن یورت فروریخت، زلزله در کرمانشاه و کرمان زندگی صدها هزار ایرانی عزیز را به چالش کشید، کشتی سانچی به قعر آب و پرواز تهران-یاسوج به بلندای دنا سفر کردند تا در غم عزیزان‌مان عزادار شویم. اعتراضات خیابانی دی‌ماه 1396 زنگ‌های هشدار درباره برخی ناگواری‌های اجتماعی، اقتصادی و سیاسی را به صدا درآوردند تا هوشیار باشیم. بسیاری در این میان از ناامیدی سخن گفتند و درها را پیش روی خود فروبسته دیدند.

وقایع و حوادث اما همه واقعیت زندگی ایرانی نیستند. دو انتخابات بزرگ در این کشور برگزار شد، هم‌چون چند سال گذشته رشد اقتصادی نسبتاً مناسبی را تجربه کردیم، در کنار یکدیگر ایستادیم و دست در دست هم:

- به کمک زلزله‌زدگان شتافتیم،

- کوشش کردیم تا با افزودن بر مستمری مددجویان کمیته امداد و سازمان بهزیستی با فقر مقابله کنیم،

- ده‌ها هزار کودکان بازمانده از تحصیل را به مدرسه بردیم،

- حمایت‌های اجتماعی بیشتری از معلولان به عمل آوردیم

- برای ایجاد صدها هزار شغل برنامه‌ریزی کرده و اشتغال‌زایی را آغاز کردیم.

این‌ها در مقابل مشکلاتی که در پیش داریم، موفقیت‌هایی کوچک هستند، اما با آن‌ها جهان بهتری خواهیم ساخت.

وقایع و حوادث در تاریخ و سرنوشت ملت‌ها بسیارند و تلخی آن‌ها هر ملتی را می‌آزارد. مهم آن است که چگونه امیدوارانه به آینده می‌نگریم و برای تغییر ناخرسندی‌های دنیایی که در آن زندگی می‌کنیم برنامه‌ریزی خواهیم کرد. ضروری است نور امید در دل ما زنده بماند و مسئولیت فردی و اجتماعی خود برای ساختن ایرانی آباد و آزاد را هر لحظه به خود یادآور شویم. مهم این است که وارد میدان شویم و آگاهانه بکوشیم تا سهم خود را در تغییر جهان به سمت بهترین احوال، ایفا کنیم.

سال 1397 برای ما سال کوشش‌های بیشتر، مسئولیت‌پذیری‌ افزون‌تر و گشودن افق‌های امیدوارکننده‌تر است. ما هرگز ناامید نخواهیم شد و از تلاش برای رسیدن به آمال و آرزوهای خود برای تحقق آزادی، عدالت، شفافیت، کیفیت زندگی و زیست الهی، اخلاقی و انسانی دست برنخواهیم داشت. من ایمان دارم ما ایرانیان قادریم با اتکا به خداوند متعال، میراث چند هزار سال زندگی متمدنانه در این سرزمین و توانمندی‌هایی که خداوند در ما به قرار داده است، بر همه ناکامی‌هایی که زندگی را کم و بیش بر ما تلخ کرده‌اند پیروز شویم. مسئولیت‌پذیری و خلاقیت راهگشای آینده‌ای است که انتظار می‌کشیم.

مدیران و کارکنان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان هاي تابعه آن نیز در سال 1397 پرتلاش‌تر از گذشته، برنامه‌های تدوین‌شده كارآمد برای اعمال سیاست اجتماعی ضدفقر و سیاست‌های فعال بازار کار، برای بهروزی و کیفیت زندگی بیشتر مردم ایران وافزايش معاضدت اجتماعي وتعاون را به کار خواهند گرفت. من ایمان دارم که نتایج فعالیت‌های صادقانه ما نویدبخش فائق آمدن بر مشکلات بیشتر و ساختن زندگی بهتری برای جامعه ایرانی، بالاخص گروه‌های آسیب‌پذیر خواهد شد.

سال نو را به همه ملت ایران به خصوص كارگران،كارفرمايان،تعاونگران،مستمري بگيران ،بازنشستگان،مددجويان وهمه گروههاي هدفمان كه بايد براي دست يابي به فرصت هاي اجتماعي برابر آنها را توانمند كنيم ، تبريك مي گويم و اميدوارم سالی پر از سلامتی و شادمانی را در پيش رو داشته باشند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:22 - 1396/12/29
البته سال برای شما خیلی خوب بود که برکنار نشدی البته به لطف یک سری نماینده بی کفایت
Iran, Islamic Republic of
16:38 - 1396/12/29
ازهمین حالا یادبگیرند که دیگرچه دروغی به ملت خواهی گفت شش ماه حقوق نگرفتیم فیلم بی پول شرمنده خانواده شدیم مسئولی هم نبود پاسخگوباشد
Iran, Islamic Republic of
17:47 - 1396/12/29
جناب وزیر با آرزو مو فقییت شمادر سال نو کمی
ترا بخدا کمی فقط کمی بفکر حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی باشید بخدا سخته با 1300زندگی کردن بخدا خیلی سخته.
Iran, Islamic Republic of
18:46 - 1396/12/29
بلی اقای وزیر خیلی زحمت کشیدی با زورکی و پارت بازی تو پست ماندی ولی متاسفانه بودجه
سبد غذای گرفتی بعد تو خانواده چهار نفر ه بهزیستی یا ندادی یا به یک نفر دادی بقیه اش ....
Iran, Islamic Republic of
21:42 - 1396/12/29
خداکنه امسال وافغانی توایران نباش چون باعث جوانان وبیش از۳۰درصدسرپرست خانوادهها میش
Iran, Islamic Republic of
21:59 - 1396/12/29
اول سال بازشعارتوعمل هیچ
Iran, Islamic Republic of
23:46 - 1396/12/29
خسته نباشی دلاور خدابهتون در سال جدید سلامتی بدهد تا بتوانید به لطف خدا به قشر پایین جامعه خدمت رسانی کنید خدا قوت
United States
07:03 - 1397/01/01
والا از قدیم گفتن جوجه رو آخر پاییز میشمرن، از این حرفا گوشمون پره، اگر عمری باقی بود، نوروز 1398 به دروغها و وعدهای جدید مسولین زحمت کش و خستگی ناپذیر گوش جان خواهیم سپرد، خجالت هم خوب چیزیه والا
Iran, Islamic Republic of
11:12 - 1397/01/01
اقای ربیعی این همه بودجه میگیری از بیت المال
که سبدی غذای بدی ولی چرا نمیدی....
Iran, Islamic Republic of
10:51 - 1397/01/02
اغای ربیعی تحصیلکرده ها کعر میخان کار کار کار نه حرف مفت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج