ستاره‎ای که منچسترسیتی نباید از دست بدهد
۶۹۳۷۸۵
۰۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۵
۱۴۶۸۱ 
منچسترسیتی در رقابت‎های این فصل شانس اصلی قهرمانی است و برای ادامه دادن موفقیتش باید حتما سرخیو آگوئرو را برای فصول آینده هم حفظ کند.

خبرگزاری مهر: پپ گواردیولا توانسته به خوبی تیم فوتبال منچسترسیتی را در رقابت‌های این فصل هدایت کند و در واقع تبدیل به شانس اصلی قهرمانی کند. با این حال این تیم یکی از ثروتمندان اروپا است و مطمئنا فصل نقل و انقالاتی شلوغ خواهد داشت. به همین مناسب سایت گل در مطلبی به بازیکنانی که می‎توانند در پایان فصل از این تیم جدا شوند و بازیکنانی که باید بمانند اشاره کرده است.

یایا توره، جو هارت، الاکیوم مانگالا، الکساندار زینچنکو و توسین آدارابیویو بازیکنانی هستند که در این مطلب از آن‌ها به عنوان بازیکنانی یاد شده که می‎توانند از این تیم بروند، اما در بخش بازیکنانی که باید بمانند و در واقع سیتی باید هر طور شده برای نگه داشتنش تلاش کند تنها نام یک بازیکن دیده می‎شود و آن هم سرخیو آگوئرو آرژانتینی است. چه هواداران این تیم دوست داشته باشند چه نه، این طور نیست که او برای همیشه در تیم بماند و روزی خواهد رسید که او سیتی را ترک کند. اما در این برهه از فصل نیست که وقت رسیدن او رسیده باشد و در واقع در شرایطی که تیم با پپ خوب نتیجه می‎گیرد بهترین زمان است که او در این تیم بماند.

ستاره آرژانتینی در بهترین شرایط به سر می‎برد و در اوج است، گل‎های زیادی می‎زند و کماکان یکی از مهره‌های کلیدی تیم است. او همچنین بازیکن مورد علاقه هواداران است و نگه داشتن او در تیم هم باعث می‎شود رابطه هواداران با کادر فنی و تیم محبوبشان بهتر باشد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج