وقایع دفاع مقدس بدون غلو و تحریف بیان شود
۶۹۳۸۸۴
۰۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۶
۴۹۶۲
سرلشکر موسوی:
در دومین روز از آغاز سال نو،سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران برای بازدید از مناطق عملیاتی دفاع مقدس وارد خوزستان شد.

خبرگزاری ایسنا: در دومین روز از آغاز سال نو،سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران برای بازدید از مناطق عملیاتی دفاع مقدس وارد خوزستان شد.

سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی در بدو ورود به خوزستان گفت: قراردادن مسائل فرهنگی و طراحی و معماری ویژه و همچنین مهندسی پاسخگوی راهیان نور از اولویت‌ها محسوب می‌شود. آمادگی برای پذیرایی از زائران، از یکسو و کیفی سازی خدمات و دقت در بیان خاطرات و مخاطرات آن دوران از سوی دیگر بدون غلو و تحریف و دوری از فراموشی جزو این اولویت‌ها به شمار می‌رود.

وی افزود:فعالیت‌های راهیان نور دستوری نیست، بلکه دلی و عاشقانه است، اما به این معنا نیست که تجربیات سال‌های گذشته را نادیده گرفته و از نظارت غافل شد. به همین منظور بازدید مستمر از یادمان‌ها، کنترل گویش‌ها، پوشش ظاهری و نحوه بیان از یک طرف، استفاده درست از مکان روایت و دیگر فنون بایسته مورد انتظار است. از قرارگاه راهیان نور ارتش انتظار دارم ضمن حضور مستمر بر اجرای سریع، صحیح و دقیق آنچه طراحی کرده نظارت کند.
پیش از حضور فرمانده ارتش، امیردریادار حبیب‌الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش، امیر سرتیپ شاه صفی فرمانده نیروی هوایی، امیرسرتیپ اسماعیلی فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا(ص)، امیر سرتیپ خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش و امیر سرتیپ دوم حسن سیفی فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور ارتش در منطقه حضور یافته و از مناطق و یادمان‌های دفاع مقدس و نمایشگاه‌های برپا شده بازدید کردند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج