هنگام رانندگی در شب چای و قهوه بنوشید
۶۹۴۴۱۸
۰۴ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۸
۵۷۷۳
سخنگوی سازمان آتش نشانی ضمن اشاره به اینکه رعایت نکات ایمنی از جمله موارد مهمی است که باید در طول سفر به آن توجه شود و غالباً حوادثی که در راه رخ می دهد بیشتر و خطرناک تر از حوادث خانگی است، گفت: رعایت این نکات ایمنی می تواند تا حد زیادی از بروز این حوادث بکاهد.

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی سازمان آتش نشانی ضمن اشاره به اینکه رعایت نکات ایمنی از جمله موارد مهمی است که باید در طول سفر به آن توجه شود و غالباً حوادثی که در راه رخ می دهد بیشتر و خطرناک تر از حوادث خانگی است، گفت: رعایت این نکات ایمنی می تواند تا حد زیادی از بروز این حوادث بکاهد.

جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه هنگام رانندگی در شب، مایعاتی مانند قهوه و چای بنوشید چون این مایعات، انسان را شاداب و بانشاط کرده و انرژی تحلیل رفته را به بدن بازمی گرداند، گفت: اگر در هنگام رانندگی احساس خستگی و خواب آلودگی کردید، اگر راننده دیگری در کنار شما حضور دارد، هدایت خودرو را به او بسپارید و اگر نه، در محلی مناسب که خطر تصادف وجود نداشته باشد مانند پارکینگ های حاشیه جاده توقف کنید. چراغ های خطر و فلاشرها را روشن کنید، درها را قفل کرده و به استراحت بپردازید.

به گفته سخنگوی آتش نشانی، اگر به هر دلیلی زمان کافی برای توقف ندارید، حداقل چند دقیقه از خودرو پیاده شده، کمی قدم بزنید، صورت خود را با آب بشویید و پس از چند دقیقه نرمش، با شادابی و هوشیاری کامل به مسیر خود ادامه دهید.

وی اضافه کرد: همواره در خودرو، جعبه کمک های اولیه داشته باشید. به ویژه کیت مخصوص مارگزیدگی از لوازم مهم در این جعبه می باشد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تاکید کرد: حتماً در طول سفر از کمربند ایمنی استفاده کنید و به سایر سرنشینان خصوصاً کودکان ضرورت استفاده از آن را آموزش دهید و دقت کنید کودکان، سر و دست خود را از پنجره خودرو خارج نکنند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
21:24 - 1397/01/04
باسلام خدمت همه عزیزان
توروبه خدا دراین ایام با آرامش رانندگی کنید درسته خوردن چای وقهوه تأثیر داره اما خیلی ازراننده ها برای اینکه به خواب نروند به اشتباه سیگار میکشند که این خود خستگی را زیاد وتمرکزراکم میکند برابر تحقیقات بوی لیمو تازه ومصرف آن نیز باعث افزایش هوشیاری دررانندگی میشود.بعدازهر2ساعت رانندگی باخیال راحت کنار بزنید دست وصورت خودرابا آب سردبشوید چندین نفس عمیق بکشید ودوباره به رانندگی خود ادامه دهید.
اما این نکته فراموش نشود هرموقع احساس خستگی وخواب آلودگی کردید دراولین فرصت کنار بزنید واستراحت کنید ویادآورکسانی باشید که منتظر شماهستند.
باتشکراز همه شما
Iran, Islamic Republic of
22:59 - 1397/01/04
شب " کی به کیه" اگر جان خود و دیگران رو دست داری تا ساعت 17 بیشتر رانندگی نگن چون هر چقدر فهوه بخوری , یه قهوه نخورده به تورت می خوره .
Iran, Islamic Republic of
22:33 - 1397/01/05
چشم حتما اینکار میکنیم اگه پول داشتیم بریم مسافرت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج