سال ۹۷ با رکوردزنی مصرف بنزین آغاز شد
۶۹۴۴۶۳
۰۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۱:۱۳
۴۵۵۳
سال ۹۷ با ثبت رکوردهای کم نظیر در مصرف بنزین آغاز شد و در دومین روز این سال نیز شاهد رشد ۵۷ درصدی مصرف گازوئیل نسبت به روز مشابه سال قبل بودیم.

خبرگزاری تسنیم: برخی از مردم کشورمان پیش از این سفرهای نوروزی خود را آغاز کرده اند و برخی در حال تردد در جاده های برون شهری هستند و برخی دیگر در حال تدارک دیدن برای آغاز سفرهای نوروزی خود هستند.

جاده های کشور پرترددترین روزهای خود را می گذراند، حجم ترددی که تا پایان دومین هفته سال 97 نیز ادامه خواهد داشت. افزایش حجم تردد در جاده های برون شهری به رشد مصرف بنزین و گازوئیل منجر شده که این رشد مشابه سالهای قبل قابل پیش بینی بود، اما امسال شدت رشد مصرف نسبت به زمان های مشابه سالهای قبل خیر‌ه‌کننده بود.

در نخستین روز سال 97، در مجموع در سراسر کشور 100 میلیون و 100 هزار لیتر بنزین مصرف شد که در مقایسه با روز مشابه سال قبل (اول فروردین 96) رشدی 18.8 درصدی داشت.

در این روز مصرف گازوئیل 20 میلیون و 500 هزار لیتر ثبت شد که نسبت به روز مشابه سال قبل کاهشی 5 درصدی داشت.

اما در دومین روز سال جدید، مصرف بنزین به رکورد کم نظیر 105 میلیون لیتر رسید که در مقایسه با روز مشابه سال قبل رشدی 28 درصدی داشت.

در این روز مصرف گازوئیل نیز در سراسر کشور در مجموع به 31 میلیون لیتر رسید که نسبت به روز مشابه سال گذشته رشدی 57 درصدی را به ثبت رساند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:19 - 1397/01/05
ماشینهای کم مصرف تولید کنید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج