شیخ ویسی: ٤ امتیاز برای بقا می خواهیم
۶۹۹۴۰۲
۱۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۳
۱۶۰۰ 
وحید شیخ ویسی می گوید تیمش می تواند با یک برد و یک تساوی در لیگ برتر ماندنی شود.

ورزش سه: وحید شیخ ویسی می گوید تیمش می تواند با یک برد و یک تساوی در لیگ برتر ماندنی شود.استقلال خوزستان این هفته و در خانه برابر گسترش فولاد تبریز با نتیجه ٢-١ شکست خورد تا وضعیتش برای بقا در لیگ کمی بحرانی شود.

وحید شیخ ویسی دروازه بان استقلال خوزستان به خبرنگار ما می گوید: می دانستیم بازی سختی داریم و فکر می کنم خوب شروع کردیم و خیلی زود به گل رسیدیم اما سریعا گل تساوی را دریافت کردیم تا گسترش فولاد در ادامه نترس بازی کند.

وی افزود: در ادامه نیز موقعیت هایی داشتیم اما شاید تلاش گسترشی ها در این بازی بیشتر بود و بازی را بردند، اگر گل تساوی را آن زمان نمیخوردیم شاید بازی اینگونه به پایان نمی رسید و می توانستیم برنده باشیم.

گلر استقلال خوزستان افزود: به هرحال این بازی تمام شده است و ما تمرکزمان را روی سه بازی آینده خواهیم گذاشت تا بتوانیم در لیگ بمانیم، فکر می کنم ما با یک تساوی و یک برد ماندنی هستیم و امیدوارم این سهمیه خوزستان در لیگ برتر حفظ شود.البته مسئولان باید فکری برای مشکلات تیم بکنند تا استقلال خوزستان به مانند قبل با قدرت در لیگ حاضر باشد، درباره خودم هم باید بگویم تنها سه بازی دیگر در خدمت این تیم هستم و فصل بعد در تیمی دیگر بازی می کنم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج