صحبت‌های پنه‌لوپه کروز درباره کار با اصغر فرهادی
۶۹۹۴۷۴
۱۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۷
۲۷۴۴ 
روز گذشته خبر دادیم که فیلم "همه می‌دانند" اصغر فرهادی، به بخش رقابتی جشنواره کن راه یافت. کافه سینما، صحبت‌های دو ستاره بین‌المللی فیلم درباره کار با اصغر فرهادی را منتشر می‌کند.

کافه سینما: روز گذشته خبر دادیم که فیلم "همه می‌دانند" اصغر فرهادی، به بخش رقابتی جشنواره کن راه یافت. کافه سینما، صحبت‌های دو ستاره بین‌المللی فیلم درباره کار با اصغر فرهادی را منتشر می‌کند.

صحبت‌های جذاب پنه‌لوپه کروز درباره کار با اصغر فرهادی

پنه‌لوپه کروز به ال پاییس می‌گوید: می خواهم با کارگردانانی کار کنم که ریسک پذیرند. وقتی تماسی ازفرهادی دریافت کردم، که عاشق کارش هستم، و بهم گفت که می خواهد برایم نقشی بیافریند، بسیار هیجان زده شدم. اصغر خیلی خاص است، خیلی حساس... می خواهی هرچه داری را به او بدهی. یک روز بعد از بازی صحنه ای که در آن دچار حمله ی عصبی می شوم، کارم به آمبولانس کشید. وقتی بیرون آمدم، مرا بغل کرد و ازم خواست دوباره فیلم بگیریم، کاری که با خوشحالی انجامش دادم. این سخت ترین نقشی بود که در کل حرفه ام انجام داده ام.

[در این مدت] ایستادم، از قلبم پیروی کردم. خوب پیش رفت و پروژه های واقعا جالبی به دست آوردم که مرا برای دو تا سه ماه مشغول نگه می داشت...به استثنای فیلم اصغر فرهادی که فیلمبرداری اش چهار ماه طول کشید. البته این طوری نبود که مجبور باشم در طول فیلمبرداری از خانواده ام دور باشم.

به گزارش کافه سینما به نقل از ددلاین، باردم می‌گوید: او [اصغر فرهادی] همه چیز را می بیند. ممکن است یک کلمه هم نفهمد، اما می داند داری چه می گویی. او فقط صداقت خالص را تا عمیق ترین درجه اش می خواهد تا بتوانی نقاب از چهره ات برداری و عریان به همان نقطه برسی. من به اینکه هرچه در چنته داری روی کنی معتقدم، اما برای دستانی که حساس، پر عاطفه و خوب است، برای همین است که این کار را برای او می کنی. بهش اطمینان داری. و او بسیار بانمک است.

انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:21 - 1397/01/19
من نمیفهمم چطوریه که باردم که انقد بازیگر خوب و معروفیع از کارهای آقای فرهادی تعریف میکنه ولی افسوس از این که یکسری هم وطن، ایشون و کارهای خوبشون رو به باد فحش میگیره...جای تاسف داره
Iran, Islamic Republic of
15:34 - 1397/01/19
اخه این چه ترجمه ای است.تحت الفظی است.ونامفهوم
Iran, Islamic Republic of
15:54 - 1397/01/19
آخه اصغری پاخوار خارجیهاست
Iran, Islamic Republic of
16:32 - 1397/01/19
نامحرم را بغل کرد!؟ قابل توجه روزنامه کیهان
Iran, Islamic Republic of
09:21 - 1397/02/07
چرا هر چه ادمهائی که برای ما افتخار میافرینند مغضوب عدهای خاص هستند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج