علت هجمه‎ها به رهبری چیست؟
۶۹۹۶۵۲
۱۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۹
۱۹۶۲۲
یکی از علمای معروف تهران و نواده مرحوم سیدابوالحسن اصفهانی زعیم بزرگ شیعه، از رابطه علمای عراق با امام خمینی، وضعیت حوزه نجف در آن مقطع و امتیازات آیت‌الله خامنه‌ای می‌گوید.

خبرگزاری تسنیم: یکی از علمای معروف تهران و نواده مرحوم سیدابوالحسن اصفهانی زعیم بزرگ شیعه، از رابطه علمای عراق با امام خمینی، وضعیت حوزه نجف در آن مقطع و امتیازات آیت‌الله خامنه‌ای می‌گوید.

آیت‎الله سیدمحمدحسین میرسجادی در مورد دیدار اخیر خود با رهبری انقلاب گفت: در دیداری که اخیراً ایشان با ائمه جماعات داشتند ما آنجا بودیم. ایشان بعد از اتمام سخنرانی آمدند و ما با هم صحبت کردیم. در زمان ریاست جمهوری هم خدمت ایشان می‌رسیدیم. می‌توانم بگویم ما از نجف سابقه خانوادگی داشتیم. عموی ایشان هم مرحوم آسیدمحمد خامنه‌ای با پدر بنده دوست بودند و جزو دستگاه جد ما بودند. پدر آیت‌الله خامنه‌ای هم جزو شاگردان جد ما بود که این سابقه موجب ارتباط بیشتر ما با ایشان شد.

او که از شاگران قدیمی حضرت امام بود درباره مدیریت سیاسی رهبری انقلاب افزود: واقع مسئله این است که رهبری قطع نظر از علمیت، مدیریت و تدبیر لازم دارد. البته علمیت ایشان قابل انکار نیست همچنین در بحث رهبری هم ایشان «خیرالموجودین» است. این هجمه‌ها به ایشان هم از اول کم و بیش بوده و اتفاقاً یکی از امتیازاتی که ایشان دارد، صبر ایشان است. ایشان خیلی صبور است. حالا ممکن است عده‌ای از ایشان رضایت نداشته باشند که اقلیت‌اند اما ایشان مقبولیتش در بین اکثریت مردم محرز است.

آیت‌الله میرسجادی، در مورد حوزه نجف هم عنوان کرد: از آنچه می‌شنوم پیداست از لحاظ کمیت پیشرفت کرده و طلبه های زیادی در نجف مشغول هستند. آیت‌الله سیستانی هم از لحاظ تأمین زندگی و مسکن برای طلاب شرایط مساعدی فراهم کرده است و مجتمع‌های هزار واحدی ساخته‌اند و شهریه خوبی هم به طلاب می دهند.

او همچنین گفت: از مقام معظم رهبری هم شهریه خوبی به طلاب می‌رسد و وضع معاش آنها از زمان ما خیلی بهتر شده است و از لحاظ درسی هم احتمال می‌دهم خوب باشند

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
21:15 - 1397/01/19
خدا حفظ کنه سایه رهبری را در کشور و انشاالله دشمنان ایشان نابود شوند
Iran, Islamic Republic of
21:22 - 1397/01/19
رهبری محبوب هر انسان آزاده ای ست
Iran, Islamic Republic of
00:33 - 1397/01/20
خدایا کشور عزیزمان ایران را از گزند دشمنان حفظ کن....... خدایا رهبری عزیز مان را طول عمر با عزت عنایت فرما تا در سایه او اتحاد و وحدت ملی برقرار بماند......
Iran, Islamic Republic of
02:02 - 1397/01/20
غلط میکند کسی که نسبت به رهبر هجمه داشته باشد.
United Kingdom
09:02 - 1397/01/20
مشگل مسولان بی تدبیریست که سخان حکیمانه ی رهبر را گوش نمی دهند با دورویی کار را را به نفع دوستان خود پیش میبرند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج