گلایه نمایندگان از نحوه مدیریت سازمان انرژی اتمی
۶۹۹۶۶۶
۱۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۵
۴۳۴۲ 
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس از انتقادات نمایندگان نسبت به مدیریت سازمان انرژی اتمی در جلسه مشترک با صالحی خبر داد.

خبرگزاری مهر: هدایت الله خادمی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص جلسه امروز کمیسیون انرژی با حضور صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: امروز آقای صالحی و معاونین ایشان در کمیسیون انرژی حضور یافتند.

وی گفت: آقای صالحی در کمیسیون اظهاراتی در خصوص آب سنگین اراک و غنی سازی اورانیوم اظهار کرد که با اظهارات قبلی ایشان متفاوت و بعضا متناوب بود.

نماینده مردم ایذه در مجلس با بیان اینکه اظهارات و برنامه های صالحی در حد انتظارات اعضای کمیسیون از آقای صالحی نبود گفت: طبق برنامه ششم توسعه باید درصد زیادی از برق کشور در نیروگاههای هسته ای تولید شود که سازمان انرژی اتمی با اهداف تعیین شده فاصله زیادی دارد و در واقع این سازمان در برخی ماموریت های مهم خود طی سالهای اخیر موفق نبوده است و بدنبال کارهایی رفته که ارتباطی با شرح وظایف این سازمان ندارد.

وی با اشاره به گله مندی کمیسیون انرژی از عملکرد سازمان انرژی اتمی گفت: قرار شد برای شفاف سازی عملکرد سازمان اعضای کمیسیون از مراکز مختلف سازمان انرژی اتمی بازدید کنند.

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس افزود: بنده خطاب به آقای صالحی پس از ارائه توضیحاتشان عرض کردم به نظر می رسد شما برنامه ای برای مقابله با نقض برنامه ندارید. این اظهارات بنده موجب عصبانیت آقای صالحی و بحث چالشی میان ایشان و بنده شد.

خادمی موارد دیگر گله مندی کمیسیون از عملکرد سازمان انرژی اتمی را تشریح نکرد و بیان داشت این مسائل محرمانه است.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج