مرتضوی با مشورت احمدی‌نژاد پنهان شده است؟!
۷۰۳۶۱۶
۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۶
۵۸۷۰ 
عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است بدون شک تمامی افراد از حکم قانونی صادر شده تمکین نمی کنند از این رو باید مراقبت‌های لازم برای تمکین افراد فراهم شود.

خبرگزاری خانه ملت: عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است بدون شک تمامی افراد از حکم قانونی صادر شده تمکین نمی کنند از این رو باید مراقبت‌های لازم برای تمکین افراد فراهم شود.

محمد جواد جمالی نوبندگانی با اشاره به ناپدید شدن سعید مرتضوی پیش از ابلاغ حکم وی گفت: آنچه می توان درباره مرتضوی گفت این است که نباید زمانی که حکم علیه شخصی صادر می شود توقع تمکین صدر در صدی هم داشته باشیم بلکه باید مراقبت های لازم برای تمکین افراد به حکم نیز فراهم باشد.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شرایط برای تمکین افراد به رأی مطمئن و قاطع باید فراهم باشد، عنوان کرد: مرتضوی خودش را از خطوط قرمز احمدی نژاد می داند و متأسفانه این قبیل اقدامات از زمانی شروع شد که قرار بازداشت جوانفکر صادر شده بود اما احمدی نژاد شخصا در ایرنا حاضر شد تا مانع دستگیری شود.

وی افزود: در حال حاضر نیز احمدی نژاد داستان دیگری را درباره دو نفر از همکاران خود به راه انداخته است از این رو اگر آقای مرتضوی اقدامی در جهت مخفی شدن یا فرار کرده باشد یا بخواهد با حکم خود مخالفت کند، به نظر می رسد مشورت احمدی نژاد را داشته است.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه انتظار این است که برای افرادی که حساسیت جایگاه آنها در جامعه زیاد است پیش بینی و دقت در حکم شود، خاطرنشان کرد: لازم است تدبیر به گونه ای باشد که خوراک برای رسانه های معاند ایجاد نشود به خصوص از آنجایی که مرتضوی در مصاحبه های خود، خود را سرباز نظام عنوان می کرده لازم است در حال حاضر نیز از قانون و حکم خود تمکین کند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:52 - 1397/01/27
شماهم فقط احمدی نژادراعقل کل فرض کردیدوهمه کارهارابه اونسبت میدهید
Iran, Islamic Republic of
18:42 - 1397/01/27
زنده باد احمدی نژاد‌که سلسله انگلیسی تبارها را به‌ولوله انداخته
Iran, Islamic Republic of
19:14 - 1397/01/27
اینقدر محاکمه ها رو کش میدن تا یکی آقایان رو فراری بده
Iran, Islamic Republic of
19:15 - 1397/01/27
اگه وضع مجلس ما خرابه بخاطرهمین تفکرمنفی و پیش داوریهای امثال جمالی بیسوادهست که بدون درنطرگرفتن خدا این هم گردن دولت قبل می اندازه خیلی باید بینش شیرازی داشته باشی نه فسایی برره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج