اینستاگرام به فروشگاه ویندوز ۱۰ موبایل بازگشت
۷۰۴۷۴۵
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۳
۳۶۷۴
اگر به یاد داشته باشید، 3 روز پیش در خبرها اعلام شد که مایکروسافت، برنامه اشتراک گذاری عکس و ویدئوی پرطرفدار، یعنی اینستاگرام را از فروشگاه ویندوز 10 موبایل حذف کرده است. این اتفاق در حالی افتاد که نسخه v.30 این برنامه اخیراً در فروشگاه مایکروسافت قرار گرفته بود.

وبسایت سخت افزار - سیمین نوربخش: اگر به یاد داشته باشید، 3 روز پیش در خبرها اعلام شد که مایکروسافت، برنامه اشتراک گذاری عکس و ویدئوی پرطرفدار، یعنی اینستاگرام را از فروشگاه ویندوز 10 موبایل حذف کرده است. این اتفاق در حالی افتاد که نسخه v.30 این برنامه اخیراً در فروشگاه مایکروسافت قرار گرفته بود. حالا اما با گذشت چند روز، اینستاگرام دوباره به فروشگاه ویندوز 10 موبایل بازگشته است، با این تفاوت که نسخه v.10 آن که قدیمی تر به حساب می آید، جای نسخه جدید را گرفته است.

اینستاگرام به فروشگاه ویندوز ۱۰ موبایل بازگشت

حالا کاربران در نسخه v.10 تعدادی از قابلیت های این برنامه که در نسخه جدیدتر ایجاد شده بود را از دست داده اند، البته این نگرانی بزرگی برای آنها نخواهد بود و از طرف دیگر کاربران می توانند از طریق برنامه به سایت نیز دسترسی داشته باشند.

همه این ها به چه معنی است؟

به احتمال زیادی معنای خاصی ندارد. متاسفانه ویندوز 10 موبایل تقریباً یک سیستم عامل مرده به حساب می آید که تنها آپدیت های امنیتی را تا سال آینده دریافت خواهد کرد. این زمان برای کاربران این پلت فرم کافی است تا تصمیم بگیرند قصد مهاجرت به کدام سیستم عامل را دارند، اندروید یا iOS. این ماجراها اخیرا برای توسعه دهندگان نرم افزارها به امری عادی تبدیل شده است که ابتدا پشتیبانی را قطع کرده و سپس بعد از انجام برخی تغییرات دوباره برنامه را در دسترس قرار می دهند. حتی این مورد در انتشار برخی از نسخه های insider توسط مایکروسافت رخ داده بود که ابتدا نسخه ای از آن ناخواسته منتشر شده بود و سپس بعد از حذف آن و اعمال برخی تغییرات در بروزرسانی جدیدی دوباره ارائه شد. در نهایت اگرچه اکنون اینستاگرام در حال حاضر برای این سیستم عامل در دسترس می باشد اما ممکن است حتی روز آینده دوباره شاهد حذف آن باشیم و از این رو اگر با چنین مشکلی روبرو هستید، بهتر است به عنوان تصمیمی جدی به دنبال سیستم عامل جدیدی باشید.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج