بندراس و پنه لوپه کروز در فیلم پدرو آلمادوار
۷۰۵۲۲۰
۳۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۶
۳۷۳۶
پدرو آلمادور کارگردان مولف اسپانیایی فیلم بعدی‌اش با عنوان «درد و افتخار» را با حضور دو بازیگر سرشناس اسپانیا آنتونیو بندراس و پنه لوپه کروز مقابل دوربین می‌برد. به نوشته هالیوود ریپورتر، آسی‌یر اچندیا و خولیتا سرانو هم در این پروژه سینمایی ایفای نقش خواهند کرد.
آی ‌سینما: پدرو آلمادور کارگردان مولف اسپانیایی فیلم بعدی‌اش با عنوان «درد و افتخار» را با حضور دو بازیگر سرشناس اسپانیا آنتونیو بندراس و پنه لوپه کروز مقابل دوربین می‌برد. به نوشته هالیوود ریپورتر، آسی‌یر اچندیا و خولیتا سرانو هم در این پروژه سینمایی ایفای نقش خواهند کرد.
بندراس و پنه لوپه کروز در فیلم پدرو آلمادوار

بر خلاف درام‌های عموما زن‌محور این کارگردان، قهرمان‌های داستان فیلم آلمادوار این‌بار دو شخصیت مرد آن (بندراس و اچندیا) هستند. تولید این پروژه سینمایی از ژوییه آینده آغاز می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: «عشق‌های اول، عشق‌های دوم، مادر، میرایی، بازیگرانی که با کارگردان قبلا کار کرده‌اند، دهه شصت، هشتاد و اکنون». ظاهرا قرار است فیلم جدید آلمادور مجموعه‌ای از پیوندها را در زمان حال و گذشته به تصویر بکشد. به این ترتیب، کروز و سرانو در نقش‌های مکمل مقابل دوربین خواهند رفت.

بندراس و کروز پیش از این در کمدی «خیلی هیجان‌زده‌ام» به کارگردانی آلمادوار ایفای نقش کرده‌اند. این فیلم کمدی در سال 2013 روی پرده رفت.

 

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج