طنز؛ نفرین شورای عالی فضای مجازی!
۷۱۰۳۲۳
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۰
۵۲۵۵
محمد‌رضا ستوده در ستون طنز روزنامه جهان صنعت نوشت: آهِ شورای عالی فضای مجازی تلگرام را گرفت. چند بار به مدیرعامل تلگرام گفتند: بیا سرورهایت را در ایران بگذار تا ما هر وقت هر کاری که دوست داشتیم با تلگرام انجام دهیم اما او به خرجش نرفت تا بالاخره آه و نفرین مسوولان مملکت دامن این فرد و تلگرام را گرفت و سرورهایش داغ کرد و تلگرام در بسیاری از نقاط جهان از کار افتاد.

محمد‌رضا ستوده در ستون طنز روزنامه جهان صنعت نوشت: آهِ شورای عالی فضای مجازی تلگرام را گرفت. چند بار به مدیرعامل تلگرام گفتند: بیا سرورهایت را در ایران بگذار تا ما هر وقت هر کاری که دوست داشتیم با تلگرام انجام دهیم اما او به خرجش نرفت تا بالاخره آه و نفرین مسوولان مملکت دامن این فرد و تلگرام را گرفت و سرورهایش داغ کرد و تلگرام در بسیاری از نقاط جهان از کار افتاد. این هم سند دیگری در اثبات حقانیت شورای عالی فضای مجازی و هواداران فیلتر تلگرام. دیگر چه اتفاقی باید بیفتد که ما باور کنیم که این عزیزان بر حق هستند. وقت آن رسیده که اصولگرا شویم و به حرف‌های حمید رسایی و توصیه‌های کیهان گوش کنیم.

بر اساس برخی اخبار تایید نشده در این بیست و چهار ساعتی که تلگرام قطع شده، اختلاسگران از فرصت استفاده کرده و حدود 600 اختلاس در کشور انجام شده و هیچ خبری هم به سطح جامعه درز نکرده است. همچنین سیل خروج آثار باستانی و اشیای قیمتی از کشور در نبود جریان آزاد اطلاع‌رسانی در جریان است. اگر با همین روند پیش برود احتمالا وقتی تلگرام وصل شود، یک نفر نام خلیج‌فارس را دزدیده و به نام خودش سند زده است.

بر اساس آمار تایید نشده نیز سرانه مطالعه در کشور 40 دقیقه افزایش پیدا کرده و مردم از فرط بیکاری و بالاجبار به مطالعه کتاب روی آورده‌اند و یک دختر دبیرستانی دیگر توانسته در آشپزخانه خانه‌شان انرژی هسته‌ای تولید کند. یک نوجوان دیگر نیز در زیرزمین خانه توانسته یک جنگنده فوق پیشرفته نسل پنجمی تولید کند که توانایی انجام تیک‌آف عمود پرواز دارد و بدون احتیاج به باند می‌تواند در همان حیاط منزل‌شان به پرواز درآید.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج